Kapat

Sosyal medya kıskançlıkları biten ilişkilerde ne kadar etkili?

Sosyal medya kıskançlıkları biten ilişkilerde ne kadar etkili? Sevgilinizin Karşı cinsi takip etmesi sizin için ayrılık nedeni olabilir mi? Kadınlar mı, erkekler mi sosyal medya kıskançlıklarını daha fazla yapıyor?
Sosyal medya kıskançlıkları biten ilişkilerde ne kadar etkili?

1|4
6159

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal medya artık biten ilişkilerde direkt olarak etkili. Biz bu nesil olarak çok saçma birşey yaptık sosyal medyayı hayatımızın merkezine koyarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çuk etkilidir conoom 🙄😂

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• çok bence sosyal medyanın suçu yok

sosyal medya sadece trend ve etkiden oluşan güvensiz insanların kendini kanıtlama çabasına girip dengesizce sürekli post kastamaya çalıştığı bir şey özellikle instagram veya benzeri yerler.

bunlar ilişkiliye mal olmamalı ancak perspektif ve bakış açısı yanlış insanların. insanların düşünmesi gereken şu olmalı: herkes istediğini yapmakta özgürdür ancak ben hayatın evrenin düzeninde prensiplerinde sığ biri miyim? ve sığ biri değilsem sığ insanla ne işim var? bu soruyu sorabilirsiniz kendinize ve sosyal medya bir insanın ne kadar sığ olduğunu görmenize yardımcı olacak bir platformdur aslında herkes seçimini yapar ona göre sonuçlarını alır seçiminde hatan varsa onda devam etme gibi zorunluluğunuz yok. devam ederseniz kalbiniz kırılır o yüzden önünüzdeki hayata devam ediniz. kıskançlık veya kalp kırıklığına izin vermememek için hayatın size verdiği mesajları almanız önemli kims ekimseye sahip değil bunu anlamanız önemli
    biri size yanlış mı yaptı? bırakın gitsin

1|1
    0|0
  • Giderek artan bir etkisi var. Sosyal medya evlere önce ADSL ile yoğun olarak girdi. Sonra mobil bağlantı ile kişiselleşti.
    Bu yeni bir platform oluşturdu ve bu platform artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu.
    Sosyal medya kısknaçlıkları ile sona eren ilişkiler de çoğaldı, sosyal mesya ile tanışılıp başlanan ilişkiler de.
    Şu anda görücü usulü ile yarışan bir sosyal mesya evliliği var.
    Şu anda gelin adayını sosyal medyadan araştırmayan kaynana biraz zor bulunur :D

0|0
    0|0
  • bu soruya ne desem bilemedim ama malesef ki sosyal medya ilişkilerin bitmesinde çok etken.

benim bir sevgilim vardı. facebookta dedesi yaşında adamla konuşurdu sorardım kim diye doğru düzgün de yanıt vermezdi. neyse sonra öğrendim ki bunlar arkadaş grubuyla bir geziye gitmişler. sonra bir kafede toplu yemek yerken bu kafe patronunu eklemiş. neden bilmiyorum söylemiyorda. neyse 2 3 ay geçti normal konuşmalar baktım her geçen gün samimileşiyor. en son adam sevgilinden ayrıl bana gel vs gibi başlayan cinsel içerikli mesajlar atmış. bizimkide karşılık vermiş. ben görünce olay çıkardım. sonra bu onu engellemek yerine yazma böyle şeyler sevgilim kızıyor demiş. adam devam ediyordu. kavga döğüş zar zor adamı engellettim. her kavga etmemizde ağlıyor ama adamı engellemiyordu. ben karısını bulup anlattım durumu kadın bu hep böyle kafede asılmadığı karı kız kalmadı bende bu yüzden boşadım gel ağzını burnunu kır demişti. bende allahınızdan bulun diyerek onuda engellemiştim. yani bir söz var ya dişi kuyruk sallamazsa erkek peşinden koşmaz diye bu çok gerçek. kafede yer içer hesabı öder çıkarsın patronu eklemek neyin nesi. ekledin hadi neden böyle içeriklerle konuşursun. hadi adam sapık çıktı engellemek zor mu? ya da engellemeyip sevgilisi ile kavga ediyorsa eminim ki bir ona karşı istek var demektir. benim annemde facebook kullanır tüm sosyal medyalarda vardır. ama arkadaşlık ekleme butonları bile gizlidir. tanımadığını eklemez ya da saçma mesaja cevap bile vermeden engeller. bakıyorum kızlara 3 bin 5 bin arkadaş binlerce takipçi vs. yani bunlar hoş şeyler kesinlikle değil.

0|0
    0|0
  • Bence dogrudan etkiler en güzel çözüm sosyal medya hesabi ya kullanmicaksn ya da belirli sınırlımalar olcak iki taraf icinde günümüzde iliskiler hep sanal yuzunden bitiyo neden takip ettin neden onu paylastin neden onu begendin neden gec yaziyon neden cevrimicisin nedir bu ya

0|0
    0|0
  • Sosyal Medya insanın kişiliğini ortaya çıkarıyor, gerçekte cesaret edilmeyen sanala yansıyor, bu yüzden gerçekte tanıdığı gibi çıkmayan ayrılıklar hiç bitmez.

1|0
    0|0
  • Faceyi bırkalı 5, instagram bırakalı 2 whatsapp'ı bırakalı 1 yıl oldu, yani anlayacağın kafam rahat aga.

0|0
    0|0
  • Takip ettigi kişi eğer ünlü ise sorun yok ama benim tanımadığım birini takip ediyorsa bunu sorgularım mantıklı bir açıklama yaparsa sorun yok aksi takdirde bir sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Sen bir ömür yastığının paylaşacağın insanı insanı üzersen belli bir istek uğruna herşey mübah olur tabi fazla bağnazlıkda iyi ve hoş değil

0|1
    0|0
  • Şimdi sen benim sevgilim olsan , bende bu sitede bu soruya cevap versem sen girsen bu profil resmini görsen bana napardın?

0|0
    0|0
  • Bir evliliğin bitişine şahit oldum şöyle ki
    Erkek bir kızın fotosunu beğenmiş kız da erkeğin ama yorum ya da mesaj yok
    Ayrılmak demiyorum bildiğiniz boşandılar

0|0
    0|0
  • Karsilikli guven varsa ve birbirini kosulsuz seven iki kisi mevcutsa zaten sosyal medyada aktif olma durumu da azalir.

0|2
    0|0
  • sosyal medya cok kötu brsey kafasını matkapla delerım herhalde herkezle yazısıp erkeklerle takıplesırse

0|0
    0|0
  • Gereksiz fazla etkili bizzat yaşadım, bence ilişki başlayınca sosyal medya kullanılmamalı :D

0|0
    0|0
  • Uzaktan tanıdığım ve gözümün hiç tutmadığı insanları, takibinden çıkartırım. :D

0|0
    0|0
  • Evet sadece beni takip etmesini isterim ve öyle yapiyor. Onu çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • Küçük problemlerin büyümesine sebep oluyor. Güvensizlik yaratıyor, doğrudan olmasa da dolaylı yoldan çok etkili.

0|0
    0|0
  • Buyuk etkisi var benim cevremde genelde kavgalar bu yuzden

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla.. eğer çiftler seviyorsa aralaronda paylaşmalı sosyal medyada değil.. bitirmeliler sosyal medyayı yoksa sonu hüsran

0|0
    0|0
  • Benim icin guven basta gerek guveniyorsun karsindaki ne yapsada inanirsin bunun sosyal medya ve norml hayatta alakasi yok guven cok onemli

0|0
    0|0
  • Her iki grupda psikopat olma alanın da ilerliyorlar

0|0
    0|0
  • Her yerde herşey olabilir. Sokakta kadın veya erkek görmüyorlarmı

0|0
    0|0
  • aynen öyle çunku sosyal medya reel hayattan daha özgür ve bu kıskandırır

0|0
    0|0
  • Ağır gereksiz kıskançlık. Yok o niye hep beğeniyor bu niye böyle yazmış. Bıktırdınız artık.

0|0
    0|0
  • Sosyal medya çok tuhaf bir yer. İlişkisi olan birinin sosyal medyada fazla takılması pek iyi değil

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha bir kıskanclar Bazen olayı buyutebiliyolar

0|0
    0|0
  • Çok etkili ve haklılık payı yüksek...

0|0
    0|0
  • Etkilemesi lazım ama, Oluyor maalesef.

0|0
    0|0
  • İlişkiler pamuk ipliğine bağlı ondan mütevellit...

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha çok yapıyor

0|0
    0|0
  • Çok çok çok etkili

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    28

Kızlar Ne Diyor 60

• Erkekler için ne kadar bilmem ama kadınlar için çok çok etkili takip edeni ettiği olsun beğenisi yorumu geçtim aramız bozukken fotoğraf atmasına sinirlendiğim oluyor. Ha bir de sosyal medyayı tam da nisbet olsun eski sevgiliye diye menfaatine kullanmak diye bir şey var. Neyse...

0|0
    0|0
  • sosyal medya ilişkiyi bitirmez ama kıskançlık nedeni olabilir en azından tartışma çıkar fakat sevgilim ya da eşim benden habersiz ya da haberli açık seçik bir bayanı takip edecek fotoğraflarına bakacak hatta beğenecek o ilişkide bir sorun vardır derim demekki gözü dışarda şutlanması gerekir

0|0
    0|0
  • Takip etmek var takip etmek var. Normal tanıdığımız herkesi takip ediyoruz bunda bir sorun yok, ama öyle her önüne gelen eklemesi tabii ki sorun. Ya da uzaktan tanıdığı birinin ta 2014e kadar resimlerini beğenmesi sorun mesela.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık kadar saçma bir duygu yok sanırım. Ama bu saçma duygu sevdiğim kisilere karşı bende de oluyor. Önceden şiddetliydi şimdi şiddeti azaldı. Saçmalığını farkettigimden beri.

0|0
    0|0
  • Hak olur o kişiye evli adam_kadın sosyal medyada at koşturursa öyle olur
    Eşinden gizli adamlarla kadınlarla sohbet içerisine giriyorlar. Iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Ben sallamıyorum sosyal medyayı.
    Kimi takip ediyorsa etsin neticede benim yanımda mı ona bakarım.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla. Ayrılık sebebi olmasada tartışma ve huzursuzluk çıkartır. O yüzden kapatılma taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Çok etkili yok şu seni beğendi bıdı bıdı
    Aldatma garantili sosyal medya keşkr olmayasaydı internet mektuplaşsak

0|0
    0|0
  • Sosyal medyanın bir suçu yok insanlar genelde ilişkilerde evliliklerde o benim bana ait gibi düşüncelerde olduğu için aşırı kıskanç tavırlar sergiliyor

0|0
    0|0
  • Sevgilimin hesabı bende acik olur ki yapamaz müsaade etmem arkadaşı olur tabi ama tanimadigini edemez :)

0|0
    0|0
  • sevgiliniz hala eski sevgilisinin profiline bakıyorsa durup bir düşünmeli.

0|0
    0|0
  • Etkili olmaması yine elimizde herşey de olduğu gibi. Her iki tarafta temkinli davranirsa ya da ortak hesapla iş çözülür

0|0
    0|0
  • Sosyal medya kavgası diye bir olgu oluştu artık. Çok etkili olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • %80-85 sevdiklerini bile ordan dile getiriyorlar yazik

0|0
    0|0
  • İlişki genelde sanal üzerinden yürüyorsa kiskançliklar da sanaldan oluyor

0|0
    0|0
  • Ben bu sorunu hiç yaşamadım ama abim baya yaşamıştı bildiğiniz güvensizliğe yol açıyor

0|0
    0|0
  • Sosyal medya bu kadar hayatın içindeyken bitmesi doğaldır. Kadın/erkek kıskanç ve sorunlu.😅

0|0
    0|0
  • Sadece kıskançlık olsa yine iyi
    Benim fotolarima beğeni yapmayip, her kadinin fotosunu begeniyordu

0|0
    0|0
  • şu an radyoda tüm gün söylediğim türkü çıktı söyle tesadüfleri seviyorum çok mutluyum

0|0
    0|0
  • Çok etkili en iyisi sosyal hesaplarin tümünü kapatmak

0|0
    0|0
  • Daha önce bir çok kere uyarılmış ve hala yapılmaya devam ediliyorsa evet ayrılık nedeni olabilir.

0|0
    0|0
  • Takip etmesi degilde hoslanip, comment yazmasi aramizin bozulmasina yol acar.

0|0
    0|0
  • %100 etkili

0|1
    0|0
  • Fazlasiyla

0|0
    0|0
  • Sadece adamı sayko yapıyor bunu diyeyim 😂

0|0
    0|0
  • Benim ki de bitecek az kaldı