Sosyal medya profillerinde dikkatinizi çeken şeyler nelerdir?

Sosyal medyada oluşturulan profiller, insanların sosyal medya ortamındaki kimliğidir. Bu kimlikte belli başlı şeyler dikkat çekiyor. Genellikle dikkat çekici profillerde etkileşim düzeyi biraz daha üst düzeye varabiliyor. Kadınlar ve erkekler sosyal medya profillerinde kendilerine özgü kişiselleştirme yaparak dikkat çekici bir profil oluşturabiliyor.
Sosyal medya profillerinde dikkatinizi çeken şeyler nelerdir?- Sosyal medya profillerinde dikkatinizi çeken şeyler nelerdir?

1|1
7346

En İyi Kız Görüşü

• ...'nın annesi, ...'nın prensesi, kralicesi, o'su, bu'su şeklinde olan kullanıcı isimleri beni benden alıyor. Sanki kendi kimlikleri yok birileri ile bir kimliğe bürünmüşler gibi. Bunun yanında yine biolarda olan bol emojili, kalpli, çiçekli-böcekli ve yine aynı şekille mecnunun leylası, gozunun nuru, boku püsürü şeklindeki açıklamalar ve sanki başkalarının çok umrundaymiş gibi çarşaf çarşaf tarihleri dizmeleri de öyle. Bu nedir ya? 😂😂😂 çok saçma çok

5|1
    0|0
    • Hahahah 😅😅😅 aynen bunlar istemsiz güldürüyor beni. 😅

• Sosyal medyadan, kadın erkek ilişkilerinden, annelikten, ev kadınlığından soğuturlar insanı... Vıçvıçvıç

En İyi Erkek Görüşü

• Profil kısmında neler yazdığı önemli ilk başta,
    paylaştıkları sonrasında :)

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 72

• Bu siteyi ele alalım kendi fotoğrafını kullanan üyeler ilgimi çekmiyor güzel veya yakışıklı bile olsalar. Ama böyle ilginç çekici fotoğraflar resimler kullananlar bir çekiyor kendine

1|1
    0|0
    • Ayrı bir hava kattığını söylemek gerek.
      Katılıyorum.

• Abidik gubidik pozlar çok komik görünüyor karşımdaki yaşça büyük bile olsa gözümde yeni yetme çocuk gibi görünür birde ne o öyle bin ikibin arkadaş.. popçu musun topçu mu? Alt tarafı aynı sosyal çevredeyiz şartlarımız aynı ama sosyallikten ölecek arkadaşlarımız var 😄

0|0
    0|0
  • Paylaştıkları fotoğrafların altına yazdıkları şeyler.

2|1
    0|0
  • Herseyin „Mükemmel“ olmak zorunda olmasi. Herkesin en iyi tarafini göstermek zorunda olmasi. Normal ve ya gercekci birsey paylastigin an kötü yorumlara maruz kalinmasi.

0|1
    0|0
  • Kimse kendine özgü değil artık 5 kişiden 3 tanesinin profiline gir samimi olmayan, kendilerinden uzak ve hep birbirlerininkine benzeyen fotoğraflar var.

0|1
    0|0
  • Şu sosyal medyayı gösteriş için kullananlar varya hani her yediğini atan aldigi seyi çekmeye çalisirken markasıni göstermeyi ihmal etmeyen biri olup olmadigina bakarim eger öyle bir insansa uzak durulmasi gerekir bencee 👍

0|1
    0|0
  • hoşuma giden şeyleri profil yapıyorum çok düşünmeden🤔

0|1
    0|0
  • Dikkatimi ceken durum ne paylastigidir. 7/24 yedigi yemegi paylasanlar out olur bende Ve surekli kendini paylasan insanlar yani soyle gundelik paylasim mi olur ya her gun😂

0|0
    0|0
  • Kocalarıyla övünmeler sanki bir yarış misali en iyisi benim kocisim evlendim bişey oldum ay yesinler senin kocanı 😒😒😒

2|0
    0|0
  • İyi bir profil fotoğrafı, kısa öz gösterişsiz bir hakkında kısmı. Kisaca abartılı profiller itici geliyor

1|0
    0|0
  • Fotoğrafın alt metnindeki kişilik nasıl onu merak etmek lazım asıl

0|0
    0|0
  • biyografisin de isminin pırlanta koyan kızlar ı görünce neyin kafasını yaşıyor bunlar diyorum en iyi sizsiniz he he

0|0
    0|0
  • Profil resmi, profil yazısı, paylaşımları, beğenileri, takip ettikleri, takipçileri vb. her şey bir bütün olarak dikkatimi çeker.

0|0
    0|0
  • Benim gibi müthiş profil kullanın anında 100 takipçi

0|0
    0|0
  • sosyal medya kullanmıyorum çünkü kimseden emin olamıyorum

1|0
    0|0
  • Gizemli kimlik. Bilgilerin azlığı daha çok dikkatimi çeker. Merak uyandırır

0|0
    0|0
  • Resmı tabı bırde bakarım tarıh falan yazıyor mu sevgılısı var mı dıye anlamak içın

0|0
    0|0
  • Kendini sacma sapan zenginmiş gibi gostermesin yeter

1|0
    0|0
  • Renkli eglenceli profiller dikkatimi ceker. Karamsar yazılarla dolu karanlık profillerden çekinirim.

0|0
    0|0
  • Doğa fotoğrafları

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52

Erkekler Ne Diyor 45

• Doğal olması kişini öyle filtreli photoshoplu fotolar ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • Arkadaş veya takip sayısı (az olacak lan!)
    Sırtı dönük fotoğraf koyması
    Arkadaşları ile konuşma üslubu
    Sosyal medyaya bağlılık yüzdesi...

2|2
    0|0
  • @kizlarsoruyor izin verirse daha da gelistircez profilimizide... pek bunla alakali guncelleme cikmiyor...

En basitinden uyeler profilleine kendi videolarini koyabilmeli (haliazirda sadece fenomenler koyuyor ) ... sosyal hesap linki koyabilmali... hikaye modu da koyulabilir..

Ama en cok istedigim profilimize kim bakmis gorebilelim... bakalim bizi kim stalkliyor...
    Biri profil sayfamizi actiginda bize bildirim gelsin...

0|0
    0|0
  • Körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde birbirini öven yorumlarda bulunmaları.
    Örnek:
    Çok güzelsin hayatım.
    O senin güzel kalbinin yansıması hayatın sen de çok güzelsin bık bık bık...

1|0
    0|0
  • Bu kimlikler genellikle sahte kimlik oluyor 😊 adam dışarda bir lokma ekmeğe muhtaç, ama profiline bak porsche ile D&G çakmasıyla elinde puroyla ve iPhone x ile fotoğraflar. Çok yapmacık buluyorum.. 😊 neyseniz o olun arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Küfürlü paylaşımlar yapan çok. Bir yerlerini açıp ünlü olmaya çalışan da cabası

1|1
    0|0
  • Öncelik kapak resmi ya da arkaplan diyeyim, sonra profil ve biosu. Bu üçlüden biriyle ortak bir bağ yakalamam lazım

0|0
    0|0
  • Fotoğraflar, eğlenceli kalabalık ortamlarda mi çekilmiş yoksa selfielerle mi dolu?

1|0
    0|0
  • Profil resimleri ilgimi çekebilir, veyahut profil yazıları.

0|0
    0|0
  • Dan bilzerian gibi brodirlar cok dikkatimi cekiyor.

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafına kerkenez koyan kişi dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • Takipçi sayısı aldığı beğeni takip ettiği profiline yazdığı bilgiler falan 😊

0|0
    0|0
  • Sosyal medya= YALAN DÜNYA

0|0
    0|0
  • Pp var mı yok mu ona bakarım

0|0
    0|0
  • Kişi bilgileri, arkadaşları.

1|0
    0|0
  • Fotoğraf ve nelerle ilgilendiği neler paylaştığı

0|0
    0|0
  • Gizlilik önemli..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • hiç ilginç eğlenceligelmiyorlar alıştım.

0|0
    0|0
  • Profil fotoğrafı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Benzer Benceler

Yükleniyor...