Yeni bir trend "Profil fotoğrafçılığı" İnternette kullanacağınız profil resmi için profesyonel destek almayı düşünür müsünüz?

Dünya genelinde daha kaliteli profillere sahip olmak isteyen kişiler profesyonel fotoğrafçılardan yardım almaya başladı. Özellikle arkadaşlık sitelerinde başvurulan bir tercih. Bu durum, fotoğrafçılar için oldukça karlı bir gelir kapısını beraberinde getirdi. Yeni sektör gelir kaynağı açısından bakıldığında büyük gelecek vaat ediyor. Uzmanlar 2019 yılında profil fotoğrafçılığı üzerinden elde edilen toplam gelirin İngiltere’de 225 milyon pound (1 milyar 100 milyon TL) ve Amerika’daysa 3 milyar dolara (11 milyar 200 milyon TL) ulaşacağını tahmin ediyor.Yeni bir trend "Profil fotoğrafçılığı". İnternette kullanacağınız profil resmi için profesyonel destek almayı düşünür müsünüz?İlk izlenimin olumlu olması açısından belkide önemli bir konu ama işin sanaldan reele taşınması aşamasından sonraki hüsranlar da olmasa. "Profil resminde çok güzeldi ya" söylemleri profesyonel çekimlerle dahada artacak gibi 😊 Peki siz internette kullanacağınız profil resmi için profesyonel destek almayı düşünür müsünüz? Böyle bir yola başvurmak gerekli mi?

1|0
4743

En İyi Kız Görüşü

• Türk insanın bedava değilse gereksiz düşüncesi bir kez daha kanıtlandı.

Kötü fotoğraf çok şey değiştirir ayrıca bir kişinin kaliteli olup olmadığını kendisi değil başkaları belirler.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• Ünlü biriysen, sosyal medya üzerinde paylaşımlarına etki yapmak isteyen biriysen gayet normal. Çoğu yorumda altı üstü fotoğraf ibaresi geçmişte öyle olmuyor işte. En basit örneği kimse normal telefon kamerasıyla dahi fotoğraf çekmeyip kolajlı uygulama kullanmakta sosyal hesaplarında bir tık önde görünüp dikkat çekmek için. Bunu profesyonel olarak düşünenleri de hoş karşılamalıyız.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 46

• Dünyanın en iyi fotoğrafçısı gelse en iyi makinayi kullansa yine de güzel çıkmam :D :D :D boşa para harcamaya gerek yok :D

0|1
    0|0
  • arkadaşım fotoğrafçıysa neden olmasın, ama değilse sırf bunun için gidip birine çektirmem

0|1
    0|0
  • Kendim için hiç gerek yok ama belli hedef kitlesi olan kişiler için mantıklı

0|1
    0|0
  • Umrumda bile değil ben zaten kendim kaliteliyim fotoğraf olmasada olur. Der ve egomu yaparım sidigi

0|1
    0|0
  • Ben kendimi koymuyom instagramim haric komşum da boyle seylere gerek duymuom

0|1
    0|0
  • İnternette fotoğraf kullanmam. O yüzden gerek duymam. :)

0|1
    0|0
  • Ne destek alcam fotoraf çekilsem her halimle güzelim 😉😉

0|1
    0|0
  • Oha daha neler desem ks sansürler mi acaba

1|1
    0|0
  • Bence tanınmış insanlar düşünebilir.

0|1
    0|0
  • bunun icin para odemem

0|1
    0|0
  • Biraz da fotoğrafçılar para kazansın

0|2
    0|0
  • Aşırı boş beleş yav

0|1
    0|0
  • Yo ne gerek var. Alt üstü fotoğraf bu.

0|1
    1|0
  • Yok artık yaaa nere gidiyo bu insanlar böyle🙁

0|1
    0|0
  • Ben zaten profosyonel çekiyorum gerek yok 😂

0|1
    0|0
  • Gerek yok

0|2
    0|0
  • Gereksiz

0|2
    0|0
  • Gereksiz işler.

1|1
    0|0
    • aç kaldık böyle düşününler sayesinde :D

• bende özel günlerde yapıyorum açık alanda olursa drone çekimide yapıyorum. İşin şakası bir yana profil içinde gerek yok yani o kadar da abartmaya gerek yok :D

• @Mdagdelen dimi dimi ☺️

• Hic gerek yok oyle şeylere

0|1
    0|0
  • Başka isim mi yok ya.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 42

• Hayir gerek duymam

0|1
    0|0
  • Parası olan yaptırıyor , bende bebek resimleri çekiyorum , havaya saçacak 400-500 TL niz varsa yaptirin

0|1
    0|0
  • Ne kadar da gösteriş meraklısı insanlar var...
    Vitrine çıkıyorlar sanki, felâket gereksiz bir şey.

0|1
    0|0
  • Kitabı kapağına göre alanlar aklıma geldi bu yazıyı okuyunca.

0|1
    0|0
  • Kendim fotoğrafçı olduğum için sıkıntı yok 😂

0|1
    0|0
  • Arkadaşa çektirsem 20 beğeni alır : profesyonellere çektirsem maksimum 30 beğeni alır : değmez bence =)

0|1
    0|0
  • Yeni bir tendmi? Bunuda kim çıkardıysa.. bu yıllardır var. Ve ben yapıyorım... ve çok komik bazıları :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşın fotoğrafçı olur istersin anlarım ama özel fotoğraf çektirmek gereksiz

0|1
    0|0
  • Çok iyi fotoğraflar profiller çıkıyo ama sonrası hüsran tabi

0|1
    0|0
  • Telefonumun ön kamerasından çeker koyarım nedir yani.

0|1
    0|0
  • Tabi ilişkilerde hayal kırıklığı için bir sebep daha

0|1
    0|0
  • Bana göre gerekli değil. Doğal olmayı tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • Ben yapıyorum bunu sadece istediklerime istediğim şekilde

0|1
    0|0
  • Ben şimdi Göt Takımlarından sıkıntı çekmiş bir Erkeğim benim etrafımda dolaşan Göt Takımları hepsi yamulup gider. Lise zamanında Bacaklarımdan Kılları aldım başka Vücut Bölgelerindende aldım çünkü Tekmeleri vuran için benim Derim gerekli çünkü kendisine benim Yüz maskesini yapıp Göt Takımlarını yamultup her ikimizi Hayatta tutup Türkiye'nin Kahramanıdır ve gizli saklısı olmayan en temiz Türktür hayatı Göt Takımlarını yamultmakla geçirmiş ve benide hayatta tutmuştur. Birçok Jenerasyon Göt Takımıydı ve Şeytani karanlık Yollarda geberdi gitti yanlız biz ve seçilmiş Masonlar hayatta kaldı bu durum Zengin fakir ayırtetmeksizin devam etti ve birçok değerli İnsan Göt Takımları vasıtasıyla hayatını kaybetti yanlız birçoğu yedeklendi ve hala aramızdalar..

Sadece Güvenliğimiz önemli bizler olmasaydık belki sizler doğmazdınız..

0|0
    0|0
  • Saçma bence doğal olmak daha iyi değil mi?

0|1
    0|0
  • yok anasının gözü.

1|3
    0|0
  • Boş işlerle uğraşmam...

0|1
    0|0
  • Hayır. İnsan bir yerde doğal olmalı

0|1
    0|0
  • Saçmalık. Bir fotoğraf için.