İlk Apple ürünümü aldım. İpad 2017 hakkında ki düşüncelerinizi alabilir miyim?

Tablet olarak daha önce Android kullandım ancak o dönem imkânım olmadığı için İOS alamadım. Tablet konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Siz Apple ürünü kullanıyor musunuz?

1|0
1514

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Tablet olarak bencede apple ürününü tercih etmeniz iyi olmuş çünkü diğer tabletlerden daha iyi oluyor. İyi günlerde kullanın

Evet, kullanıyorum ilk iphone 3g çıktığında almıştım sonra android kullandım, en son eşim sebep oldu yine iphone kullanıyorum.

Bana göre apple ürünleri kaliteli olur ayrıca bu gün apple ile ilgili bir şey keşfettim, sadece teknoloji yönünü önemsemeyip, üzerine düşen görevide yapıyorlarmış. Sosyal sorumluluk projelerine denk geldim, güzel işler başarmışlar

0|1
    0|0
  • Apple de henuz kalitesiz urun gormedim. Gun gectikcede ustune katiyor. Güle güle kullan

0|1
    0|0
  • Ben APPLE den başkasını kullanamıyorum. Sanki tutku gibi sanki anamın karnımdan APPLE Le doğmuşum gibi

0|1
    0|0
  • Tabletim ve telefonum ikiside apple. Çok memnunum ve asla başka marka tercih etmem.

0|1
    0|0
    • Telefon konusunda APPLE uzak geliyor ancak tablet konusunda hatta PC konusunda da APPLE bana daha sıcak geliyor

• Çocukların tabletini almıştım ama hiç elime alıp bakmadım

0|1
    0|0
  • Iphone kullanıyorum memnunum.

0|1
    0|0
  • iPhone ve iPad mini kullaniyorum

0|1
    0|0
  • Hiç denemedim ama güzeldir

0|1
    0|0
  • Tablet kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Param yok benim

0|1
    0|0
  • Güle güle kullan

0|1
    0|0
  • Güle güle kullan iPhone kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Android ponçik

0|1
    0|0
  • Fiyatı ne kadar?

0|1
    0|0
    • Apple Türkiye'de ki fiyatı 1599 TL.

• hadi ya ben geçen baktım ipad 2017 turkcellde 3000 di :/

• Yok Turkcell'de de aynı fiyattan satılıyor. Senin baktığın model İpad Pro ve o evet 2999 TL. Zaten APPLE'da olan fiyatı da o kadar

Erkekler Ne Diyor 14

• Kullanıyorum. kötü bir alışkanlık yaratıyor. Android kullanamıyorsun

0|1
    0|0
  • Ben o kadar para versem çevirip götüme sokarım ipadi. Sen düşüncelerinizi alabilir miyim diyorsun yahu.😱
    Sia ✌

0|1
    0|0
  • Kullanıyorum ama yakın zamanda değistirecem. İos 11 stabilitesi olsun, yetersiz alan olsun (uygulamaların onbellegi silinmiyor instagram, snapchat tarzi uygulamalarda çok paylasim yapmasamda 1 gb a yakin yer kapliyordu) dizi, film, muzik indirme olayinin kolay olmamasi vs. beni bezdirdi. Tek artisi kamerasi baskada bir numarasini gormedim. Kullanan kullansin tabiki ben bir daha bulasmam sahsen.

0|1
    0|0
  • Ben Samsung'cuyum.. Telefon, tablet, tv hepsi Samsung.

0|1
    0|0
    • Bende S7 EDGE kullanıyorum ama tablet konusunda en başından ber İPAD düşündüm

• Apple çok iyi marka. Ama Samsung'un ürün gamı çok geniş ve fiyatları daha uygun.

• güle güle kullan, tercihim android ama iyi bir linux cihaz çıkarsa onu alırım.

0|1
    0|0
  • kalitenin ne demek oldugunu bilmeyen yobazlar saldıracak şimdi

0|1
    0|1
    • Öyle yorumlamamak lazım. Sonuçta tercih meselesi bende telefon konusunda APPLE sevmiyorum ama tablet benim için en başından beri APPLE oldu

• telefon konusundada tercih edilecek markalar ortada zaten apple kullanan bilir

• Popüler olan şeylere karşı genellikle bir ön-yargım var. Bu herşey için geçerli eğer birşey popüler ise genellikle altında bir bit kemiği oluyor.
    Lakin Android telefon kullandım. Fiyat olarak uygunlar lakin bir türlü Apple telefonları kadar dayanmıyorlar bana şu an İphone 6s var bu bozularsa Razer'in çıkardığı bir telefon var onu alıcağım. Android ama güzel yapmışlar. Tablet olarakta apple'ı seçerim. Android tabletimiz olmuştu daha doğrusu kardeşlerime ve anneme almıştım. Biri samsungtu iyi para vermiştik. Diğerinide anneme hediye etmişlerdi vestelin. İkiside adam akıllı oyun oynatılmadan bozuldu gitti. Telefon, Tablet'te Apple derim. Ama Telefon için razer. Tablet için apple bilgisayar içinde mümkünse yine razer, msi veya dell diyorum. Apple bilgisayarlar o kadar parayı kesinlikle haketmiyor bana kalırsa.

0|1
    0|0
  • Apple her üründe başarılı hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • nokia 3310, ericsson a1018 var iken çok teknolojik takılıyorsun! amiga 500 ilk göz bebeğim!

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun güle güle kullan

0|1
    0|0
  • Apple pişmanlıktir

0|1
    0|0
  • Hic almadım

0|1
    0|0
  • ipad air kullanıyorum 2014 den beri çok memnunum