USA, "Ağ Tarafsızlığı" yasasını kaldırdı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Aaron gibi aktivistlerin verdiği mücadeleler yavaş yavaş boşa çıkıyor. Siz bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz?

#Olmbune #NetNeutrality #Aaron

0|0
620

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aktivistlerin, imza kampanyalarının boş beleş bir işe yaramadığının kanıtlarından sadece bir tanesi. Bir ülke yönetimi ne isterse onu yapıyor, medya yolu ile de bazı kesimlerini yanına alması yeterli. Pek umursamıyorum zaten modern kölelik sistemini kabullendik. İstediğimiz gibi değil istedikleri gibi yaşıyoruz.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle bir şeyi İlk defa duydum O yüzden pek fikir Sahibi Değilim

0|0
    0|0
  • Düşüncesinin

0|0
    0|0
  • O ne ki

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • Ilk defa duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şaşırmadım uzun yıllardır. Vatanı koruyoruz adı altında milletin dinlenmedik yerini bırakmadılar. NSA, CIA sanki yasayı takıyor mu? Hayır. Karşı çıkmanda kolay değil. Kısacası yaptıkları olayı yasal yaptılar o kadar he sorarsan Amerika interneti Türkiye’den daha özgür.

0|0
    0|0
  • internette kafana göre yazamayacaksın demek. devlet'in internet üzerindeki verilere eşit davranması ilkesine dayanır

0|0
    0|0
    • tekrar yorumlarsak dünyada heryerde belirbir internet bedava olacak. uydular sayesinde. bu sayede dünyanın neresinde olursanız olun size sağlanan internet hizmetine kavuşabilirsiniz. ama anladığım kadarı ile burda akp kişisel bilgilerin alınması ile ilgili baskı uygulamakta. bu özgürlüğü sağlarım ama karşılığında herkesin bilgisini isterim gibi bir tavır sergiliyor olan durum bu.

• yaprağı yedik artık sınırsız eriştigimiz internet daha yavaş ve sorunlu olacak her yere ulaşamayacağz sanalda özgürlük tamamen bitti diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herşeye vergi koyup nerden para alırız diyen bir devlete sahip olduğumuz için çok yakında bizde aynısını yasalaştırırız

0|1
    0|0
  • Zaten Amerika'nın üst düzey yöneticileri yahudi soyuna dayanıyor. Yani İsrail'e hizmet ediyorlar

0|0
    0|1
  • Bu konu hakkinda pek bir bilgim yok..
    Ne desem bos yani.. :/

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun ne güzel bir iyilik. Aman tanrım darısı başımıza.👻
    Sia ✌

0|0
    0|0
  • Bence kötü oldu bizim siteler daha yavaş açılacak gibi :(

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı konular

0|0
    0|0
  • Bizi ilgilendirmiyor. ABD yaşayanlar düşünsün.

0|0
    0|4
    • Dolar yükselsin bizene der gibi aptalca olmuş hocam

• Bize ne diyorum çünkü bu orada yaşayanların bir sorunu yani şirketlerin etkileneceğini düşünmüyorum.

• Dostum bu dünyada olan herşey senide ilgilendirir. Çünkü insansın ve bu dünya üzerinde yaşıyorsun. Bugün amerikada olana hayır beni ilgilendirmez dersin sonra avrupada olur banane dersin sonra yunanistanda olur banane dersin sonra ankarada olur banane dersin sonra karşı apartmanda olur banane dersin sonra senin evinde olur dersin ki benim odamda olmadı banane sonrada sana gelir sıra o zamanda pişman olmazsın inşallah.

• Ağ tarafsizligi derken

0|0
    0|0
  • Umrumda degil :D

0|0
    0|0
  • Bunun manası nedir

0|0
    0|0
  • Bizde sistemi çökertiriz

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hiç bişey

0|0
    0|0
  • Amerika şerefizdir namussuzdur

0|0
    0|1
  • Parayı ve düdüğü çal. Kapitalist sistemin gözü sağ olsun. Kendi özgü sitemizin daha iyi veri aktarımı için para vereceğiz hemi :/
    O ondan keser, bu bundan keser.
    Olan bizim gözlerimizin içene sokulmak istenen reklamların yarattığı bulantı..

Dünya çapından olmaz umarım..

0|0
    0|0
  • malesef konu hakkında pek bilgim yok

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...