Sanal okey oynama merakı sadakatsizlik sayıldı. İnternet üzerinden online oyun oynamayı sever misiniz?

Sanal okey oynama merakı sadakatsizlik sayıldı. İnternet üzerinden online oyun oynamayı sever misiniz?

İstanbul'da bir çocuk sahibi Nazan ve Gürkan S. çiftinin 23 yıllık evliliğini okey oyunu yıktı. Eşinin sürekli Facebook'ta okey oynadığını ileri süren Gürkan S., "Burada diğer oyuncularla mesajlaşıyor. Sadakatsizliğe uğradım. Onurum kırıldı" diyerek İstanbul Aile Mahkemesi'nde 50 bin liralık manevi tazminatlı boşanma davası açtı. Cevap dilekçesinde "Okey oynamanın neresi sadakatsizlik. Yuvam yıkılmasın diye iki yıldır okey oynamıyorum" diyen Nazan S. ise mahkemeden Gürkan S.'nin açtığı boşanma davasının reddedilmesini talep etti. Nazan S. aksi durumda eşinin kendisini küçük düşürdüğü gerekçesiyle, çocuklarının velayetini ve 100 bin lira manevi tazminat talep etti.
Kaynak sabah

1|0
1324

En İyi Kız Görüşü

• Oynanmasina ben de karsiyim. Cidden hic de oynamadim. Oynayanlari gordum ve evlilerin yapmadigi rezillik yok, igrenc konusmalar donuyor.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• Düzeltme yapmak lazım; Sadakatsizlik sayılması söz konusu değil, boşanma talebine dair bir tarafın yaptığı suçlama. Sayılıp sayılmayacağı dava sonucuna göre belli olur. Sayılsa bile bu durumun tetiklediği diğer etkenler çiftin yaşamına özel olup tüm evlilik ilişkilerini kapsar nitelikli olmayabilir.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence mantıklı ama o kadar da abartmamak lazım. Oyun ve bir kaç masum mesaj hepsi

0|1
    1|0
  • Oynamasın ya eve geliyor adam ya elinde telefonlar ya da televizyon erkeklerin işi ne kadın iyi yapmış😂

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum şahsen ama kimseyle mesajlaşmıyorum

0|0
    0|0
  • Kocam da oynuyor nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Sevmem..

0|1
    0|0
  • Oynamam da sevmem de..

0|0
    0|0
  • Adam haklı ,

0|1
    0|0
  • Oynamam

0|0
    0|0
  • Hakimin kararını çok merak ediyorum 😀

0|0
    0|0
  • Hic oynamam

0|0
    0|0
  • Allah allah.

0|0
    0|0
  • Okey oynarken tanisiyor serseriler ve hafifmesrep kadinlar. Bunu cok duydum. Evliler cogunluktaymis ustelik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Online oyunda sohbet ettiği kişilerle birlikte olduğunu söyleyen kişi sayısı artınca, bu durumdan rahatsız olanların da olması normal... Ama bu herkesin bu amaçla oynadığı anlamına gelmez...

0|0
    0|0
  • Evlenince telefonda internet olacak bazen fragman felan izliyom. uygulama olmuyacak sosyal medya hiç olmuyacak eşim isterse tuşlu telefon da kullanırım sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Okey deyip geçmeyin ne biçim şeyler dönüyor o sanal okey oyunlarında. Konu çok farklı seviyelere geliyor 😂

0|0
    0|0
  • Gazeteci kafasıyla başlık giriyorsunuz. Dosya daha görülmemiş bile sadakatsizlik sayılmış yazmıyorsunuz. Ayıp cidden.

0|0
    0|0
  • Normal çöpçatan sitesine döndü o oyunlar millet okeyi bırakmış birbirine yürüyor

1|0
    0|0
  • Oyun deyince hoşuma giden birşey nefret ettiğim dünyanın sacma sapan gereksizliklerinden kacmami sağladığı için online ve mmorpg oyunlara bayiliyorum

0|0
    0|0
  • Kahveye gidip oynasa eyvallah ama internetten oynaması saçma bir boşanma nedeni 😎😏🙄

0|0
    0|0
  • Oynuyorum ve online ama ıcınde varsa ınsanın sanal veya rael farketmez ıhanet eder

0|0
    0|0
  • fifa mobile gibisi yok valla. insanin veremedigi mutlulugunu veriyo bana

0|0
    0|0
  • Boş zamanlarda ara sıra bir açarım. Ama ok oynamam. Başka oyunlar

0|0
    0|0
  • bende öyleydim baktım boş iş 2 3 yıldir oynamıyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Bence gürkan haklı

0|0
    0|0
  • Oynamam

0|0
    0|0
  • Satranç oynayın.

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • Haklı ama haksız birsey olmazki...😊

0|0
    0|0
  • Okey oynarken edilen sohbetlere karşıyım.

0|0
    0|0
  • amaç budur zaten, bir çoğunun %90nının

1|0
    0|1
  • Adam haklı. Oynayıp mesajlaşıyor diyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...