Sosyal medya fenomeni 15 bin dolar için hayatından oldu. Sosyal medya giderek tehlikeli bir hal mi alıyor?

Çin’in sosyal medya fenomenlerinden 26 yaşındaki Wu Yongning, 62. katta yaptığı gösteri sırasında düşerek hayatını kaybetti. Akrobatın şov için 100 bin Yuan yani yaklaşık 15 bin dolar teklif aldığı söyleniyor. 8 Kasım'da gerçekleşen olay kız arkadaşı tarafından doğrulandı.

0|3
5977

En İyi Kız Görüşü

• Hayretler içerisindeyim. Paranın insan canından daha kıymetli hale gelmesi gerçekten çok acı. Ayrıca hiçbir önlem alınmaması da akıl işi degil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vakti zamanında sizlere istediğinizi yaptıracak bir platform olarak bahseden pek çok makale, film vb. algıyı yeşertecek şeyler yazılıp çizildi ve okundu. Ama ne var ki Counter Strike oynarken kalp krizinden ölen Japon arkadaş gibi giderek tehlikeli hal almıyor zaten epey tehlikeli bir halde. Bununla ilgili bahsedilince aklıma sürekli olarak Megan is missing filmi geliyor nedense. Basit ama etkileyici bir biçimde durumu izah ediyordu. Eh, bu duruma da niyazi etme niyazi demeden alamıyor insan kendisini.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 58

• Son cirpinislari gorunce neden ip ya da islerin ters gitmesine karsi yardim edecek biri yok diye dusundum. Tuylerim diken diken oldu cok korkunc.

5|0
    0|0
  • Haberi sabah izledim. Çıkmaya çalışırken ki ruh halini düşündüm. Bu tarz videolar burda çok fazla paylaşılıyo ve altına birileri yarın düşer, ölüm haberini alırız da yazıyo. Bunu göze alıp oraya çıksalar da ölmeyi bayılmak zannediyolar. Keşke önlemini alsalar...

0|0
    0|0
  • Bu haberin gerçeklik payı NE belki aşagıda bir önlrm filan vardır çünlü bana kendini atmış fırlamış gibi geldi fırlayıp düşmesi için kendini atmış olması lazım 😕😕😕

0|0
    0|0
  • Onun yaptıgını milyonlar verseler yapamam herhalde :) ama gerçekten istersem bir çılgınlık o zaman kendim için yaparım. Yani allah tahsiratını affetsin. Çılgın ve iyi insan

0|0
    0|0
  • Evet, sosyal medya gün geçtikçe, daha da tehlikeli bir hâl alıyor. Üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • Ayyy o düşme anı neydi öyle ya :( bari yapmadan önce tüm önlemleri alsaydı yazık ya bunu yapmayın arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Ayyy evet haberlerde görmüştüm videosunu şimdi izledim ne kötü yaa :((

1|0
    0|0
  • Şöhret ve para için hayatini tehlikeye atmak aptalca. Üzüldüm adama.

1|0
    0|0
  • Ne sehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi sözü tam bu olay için biçilmiş kaftan.

1|1
    0|0
  • Paranın insanlara hizmet etmesi gerekirken insanlar paraya hizmet eder olmuş

0|2
    0|0
  • Evet, dünyaya ait işIer,
    kırıImaya mahkum şişeIer hükmündedir.
    Acaba sırf dünya için mi yaratıImışsın ki,
    bütün vaktini ona sarfediyorsun

0|0
    0|0
  • Oha niye hiç kimse yok yanında 😞 sosyal medya değilde para tek etmen , sosyal medyası olan bir çok kişi var onlar niye yapmıyor

0|0
    0|0
  • Fenomenlik basitlesti onune gelen fenomen olma pesinde

0|0
    0|0
  • Insan bari yanında yukarıda birini bulundurur kollarının gücü azalınca çıkamamış işte birde halatla kendini bir yere bağlar insan

0|0
    0|0
  • Ohaa inanamıyorum bugün ki izlediğim video buydu herhalde olay

1|0
    0|0
  • bari o kadar tehlıkelı parasut tıpı kemer baglasaydı yazık olmus

0|0
    0|0
  • Dun aksam haberlerde izledim cok kotuydu gercekten yazik ya

0|0
    0|0
  • Sosyal medyayı, fenomen olmayı, takipçi sayısını, tanınmayı çok önemser olduk, üzücü.

0|0
    0|0
  • Çok kötü oldum dizlerim boşaldı aniden çok korkun çok yazık 😕

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum ya nasıl böyle bir şeyi yapabilir kanım dondu.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    38

Erkekler Ne Diyor 76

• Saçma sapan işlerle uğraşırsa böyle oluyor işte

1|0
    0|0
  • kadınlar güce tapsın erkekler güçlü görünmek için kendine kıysın gerçeklerin farkında olanlar yalnız kalsın kahpe düzene sırtını dayayıp zulmetmenin tadını çıkaran berkecanlar ideal erkek olsun dünya sapıtsın insanlar kudursun çok fazla doğru konuştum biri beni sustursun...

2|0
    0|0
  • Yanında kimse olmadan böyle saçma birşekilde hayatını riske etmesi canına mâl olmuş. Benimde içim bir kötü oldu. İnsan kendini orada ve o çaresizlikte hayal edince ister istemez içi burkuluyor. Umarım başka kişilere ders olur. Evet şimdi bu videosu çok izlendi. Ama o bunu göremeyecek.

0|0
    0|0
  • Bu acı olaydan çıkarılacak iki ders var:
    1-) Sosyal medyayla abartılı bir şekilde içiçe olmak insanın birgün başını belaya sokabilir.
    2-) Emek harcamadan bir anda çok yüksek miktarda para kazanma hırsı insanı zirveden tepeye çakabilir. (Ölen kişinin verdiği bir emek var ama bahsettiğim bu değil)

1|0
    0|0
  • Herif 2 dk Azrail le zirvede aşk yaşadıya laa

Kafama silah dayasınlar oraya yine çıkmam

Bilsem ki beni sikeceklerrrr yine de imkansiz

Bokk yoluna Pisi pisi ye gitti ye lan aqm

İyiydi be rahmetli ama çok çünüp gezerdi
    Dedik o kadar mal olma diye ama sonuç meydanda
    🙂🙂

0|0
    0|0
  • Eskiden sosyal medya mi vardı. Dışarı çıkardık. Oynardık üstümüz kirlenirdi. Dizlerimiz yarilirdi eve gelir ailemizden fırça yerdik. Güzel bir zamandı şimdi ki gençler elinde telefon dışarı çıkmayı üşeniyor. Annesi babası gelse oğlum kızım dışları cik orda da bir hayat var dese... Tamam baba link yolla bakayım diyecek gençlik görüyorum

0|0
    0|0
  • Offf bee üzerine basılan çürümüş domatez gibi dağılmıştır asfalta vurduğunda yüksek bir pııırrççç sesi çıkmıştır :D :D

0|2
    2|0
  • göz göre göre hayatını bu dereceye tehlikeye atan birinin ölümü yalnızca aptallıktır ve hakedilmiştir.. hepimiz zaten pamuk ipliğine bağlı olan hayatlarımızı korumakla yükümlüyüz..

0|0
    0|0
  • Haberini okumustum, yazik 1 ay once ölmüs sevgilisi yeni duyurmus medyadan olayi
    Hayatimi riske atacak hicbir adim atmam

1|0
    0|0
  • Daha yükseklere çıkmak isteyen bir adamın hazin sonu.

0|2
    0|0
  • kardeş hepsi iyi kötü yetişkin sayılacak insanlar aptal saptal sebeplerden yaralanan ölen adama ne diyim ki şimdi ben.

0|0
    0|0
  • Insanlar iyice gerizekalilasti, normal boyle seyler.

1|0
    0|0
  • M. A. L 2 tane Barfiks cekip sonra kendini kaldiramiyor :D hiç úzulmedim tum sosyal medya fenomenleri aynisi yapsinlar :D

0|1
    0|0
  • hayır öyle birşey yapıyorsun yukarda ne olur ne olmaz durumlar için hiç mi kimse bulunmaz.. insan hayatı bu kadar mı ucuz ya..

0|0
    0|0
  • Değil 15 bin 15 Trilyon Dolar verseler de kimse beni oraya çıkaramaz.

0|1
    0|0
  • Yükseklik korkusu olan biri olarak hassi. ktir diyorum.😱

1|1
    0|0
  • Hep düşünürdüm bunlar düşmüyor mu haberler nerde diye..

0|0
    0|0
  • yapmasın kardeşim zorlamı çık damlarda gez dediler ...

1|0
    0|0
  • Kimse kimseyi birşey yapmaya zorlamıyor insanlar birşeylerin efendisi olmak isterken kölesi oluyor insanlar kötüye gidiyor

1|0
    0|0
  • Fenomen olacağım diye salaklığından öldü. Neyi kanıtlamaya çalışıyor ki?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Benzer Benceler

Yükleniyor...