Sevgilinizin eski bir tinder kullanıcısı olması sizi rahatsız eder mi?

Onunla ciddi ileriye dönük bir ilişki veya evlilik düşünülmemesi gerekir gibi şeyler aklınızdan geçer mi? Çapkındır bunla yola çıkılmaz der misiniz?

Güncellemeler:
Tinder dünyaca ünlü bir bulusma tanısma uygulaması.
Herkesin bir profili var. Bulunduğun çevredeki karşı cinse mensup insanları gösteriyor. İki taraf da birbirini beğene tıklarsa eşleşmiş oluyor ve mesajlaşma hakları doğuyor.

0|1
296

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları kullandıkları uygulamalara göre kategorize etmek bana kalırsa yanlış insanlar instagram, twitter ve çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden de gayet mesaj atıp sohbet ediyorlar; insanların fotoğraflarını beğeniyorlar bir etkileşim doğuyor ister istemez. Tinder nasıl bir uygulama bilmiyorum ama bir kişinin karakteri hakkında ipucu vereceğini sanmam

0|1
    0|0
    • Tinder tek gecelik ilişki yaşamak için var

• İşte bende cevabını eleştirdimw

• Tamam teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bakıyprumda tinder ne demiş bu kadar üçkağıtçı, yalancı topluluğu başka hiç bit platformda bulunmaz.

1|0
    0|0
    • 7gün

Ya kırıcı olmıyım diye bişey demedim ama cidden bu kadarı da fazla değil mi😄 hayır indirmesen dahi facebookta vs bir yerlerde ismi geçiyor veya uygulama olarak öneri sunuyor telefon. İlgi duymadın indirmedin diyelim tamam ama ne olduğunu bilmemek imkansız. Bir iki kişi belki bilmiyordur onları tenzih ederim

• 7gün

aynen karşim tam tespitin gediğine koydun. Soruyu güncelledim bir de hâlâ soran var yani bir zahmet detay kısmını da oku, her bilmeyen masum vatandaşımıza açıklayacak olursam ömrüm KSde çürür 😄

• 7gün

Herkes ne anasının gözü Ks yi yolda 10 kişiye sor 8i bilmez 10kişiye tinderi sor bak nasıl biliyor djdkkf
      Eyvallah brocum gerçekleri söylerim her zaman.😎

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• Soru başlığını tiner diye okuyup güncelde ve yorumlarda tinder diye okuyorum diyorum ne alaka yaa😂😂

0|1
    0|0
  • Beni benimle olduğu zamanlar ilgilendirirAma kimse tercih etmez tabi ki böyle şeylerle ilgilensin sevdiği kişi.

0|1
    0|0
  • Benden öncesinin beni ilgilendireceğini çok sanmıyorum. Çapkın olabilir ama artık belli bir olgunluğa geldiyse ve aklı gerçekten başındaysa gerçekten kafamdaki insansa takılmam yani. Benimleyken nasıl biri olduğu önemli. İnsanlar neler neler yapıyor ya. Fakat gerçekten bu nefes alsın kafasında biriyse tinder kullanmamış bile olsa işim olmaz.

0|1
    0|0
    • Mesele tinder kullanmış olması değil de karakteri konusunda ipucu vermesi gibi algılanırsa önyargı oluşabilir

• Böyle kişilerin kendini ispat etmesi daha gerekli belki böyle bir dezavantajı var dedim sonda

• Çok kıskanç biriyse kendini ispat etmek zorunda kalabilirsin fakat zeki bir kadının bunları göstererek sorguladığını görmedim ben. O zaten senin hakkında en ince ayrıntısına kadar her şeyi bilir. Görür ve analiz eder. Fakat bunu belli etmeden ustaca yapar. Bu yüzden sana sorun çıkarmaz. Geçmişini yüzüne vurmaz.

• Tinder ne abi ya

1|1
    0|0
  • tinder ne ki

0|1
    0|0
  • Duruma bağlı ya tinderı ne kadar nasıl kullanmış olaya bakış açısı ne benimleyken hali tavrı nasıl vs.

0|1
    0|0
  • Tinder ne oluyodu

0|1
    0|0
    • 7gün

Soruyu güncelledim bir gün önce 😄 bir tür flört uygulaması eşleşen şahıslar birbirine mesaj atıyor gerekirse buluşuyor vs

• 7gün

Ya orası öyle de bu uygulama çevrendeki kızların profilini sana sunuyor ayağına getiriyor yani mesajlaşmayı eşleşirsen tabi😄 bu arada cidden bilmiyor musun bak aramızda kalcak istersen mesajda söyle bildiğini 😂

• 7gün

Ben tinder diye duydum bu sitede ama ne oldunu bilmiyorum hic girmedim de giren de gormedm cvremde

• Edebilir

0|1
    0|0
  • Kotu bisey mi?

0|1
    0|0
    • Kötü bişey değil tinder kullanıcısı olması ama hani genelde bu uygulama mensubu olan kişiler ciddiyetsiz algılanır tinderın flört uygulaması olmasından ötürü

• Ilk duydum. Boyle bir uygulamayi. Acaba tinermi diye düşünmustum ilk basta. Cok cahilim

• Yok ya est 😄

• Şimdi telefonumda uygulamalarinda Tinder var. Sizin bu uygulamaya yapıştırdığınız etiket genelleme dahi olsa ben onlardan değilim napicaksin?
    Uygulama duruyor nereden baksan 1 2 haftadir uzerine bile dokunmamişimdır. Tabularınız ve zihniyetleriniz çok saçma.

0|1
    0|0
    • 7gün

Tinder kullanıcısı derken şunu kastettiğimi söyleme ihtiyacı hissetmemiştim; aktif olan, eşleştiği kızlarla rahatça sohbet eden, onlarla buluşup çeşitli faaliyetlerde bulunmaktan çekinmeyen.
      Kimisi indirip bir süre sonra silmiştir uygulama hoşuna gitmemiştir onlardan bahsetmediğim belli di mi?

• 7gün

Maalesef belirtsen daha iyi olurmuş. Bahsedip etmediğin belli değil.

• Sorun değil

0|1
    0|0
  • Geçmişi geçmişte bıraktıysa problem olmamalı

0|1
    0|0
  • tinderin ne oldugunu aradtirmam gerek önce 😕 ama Ks kullanicilarina hayir o bir gercek

0|1
    0|0
    • 7gün

Güncelledim soruyu bir gün önce😄 bir tür flört uygulaması. KS kullanıcısı erkek için neden önyargılısın

• 7gün

flörtden de kötü burasi özellikle erkeklerin 80% cinsellik icin giriyor

• 7gün

haklısın burası öyle bir yer oluyor gitgide

• Yani biraz eder

0|1
    0|0
  • Mide bulandırıcı

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Tinder

0|1
    0|0
  • Akli basindaysa sorun yok

0|1
    0|0
  • Herhangi bir sosyal platformdan bahsetmiyorsunuz. Tinder bu ya asla olmaz tabi 😬

0|1
    0|0
  • Eder

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 5

• Etmiyor rahatsız, ordan tanışıyorum zaten kendisiyle.

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Eder

0|0
    0|0
  • Tinder ne once onu bilmem lazım

0|0
    0|0
  • nerden bileceksin ki kullanıp kullanmadığını