Kırılmaz diye satılan ekran koruyucular takibe alındı. Ekran koruyucularla talihsiz bir olay yaşadınız mı?

Tüketici Genel Müdürlüğü'ne ekran koruyucu filmler hakkında şikayetler artmış olmalı ki yetkililer Ankara'da çeşitli yerlerden numune alıp incelenmesi için laboratuvara göndermiş. Denetim sonucuna göre kurumun bu ürünlerin toplatma, imha ve üretici ile ithalatçılarına para cezası verilebileceğini söyleniyor.
Kırılmaz diye satılan ekran koruyucular takibe alındı. Ekran koruyucularla talihsiz bir olay yaşadınız mı?

0|1
3933

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• 2. Kattan düştü telefon her yeri kırıldı 😋😂😂

0|1
    0|0
  • Kırılmaz cam. diye alıyoruz yere 1 çarpmada kırılıyor ne iş

0|0
    0|0
  • Ben hiçbir zaman anlam veremedim bu camlara zaten. 10 liraya satan da var 25 e satan da biri az kırılmaz diğeri daha mi çok kırılmazmış😒

0|0
    0|0
  • Olmadı ama kırılmaz cam diye bir şey yok, onu biliyorum. Hepsi kırılıyor onların

0|0
    0|0
  • Bir kere düştü çatladı hemen

0|1
    0|0
  • Ben telefonumu aldığım üçüncü günü yere düştü kırılmaz cam kırılmadı telefonun kendi camı kırıldı. Kırılmaz camlar kırılıyor doğru.

0|0
    0|0
  • Ekran koruyucu kullanmıyorum 2 yıldır kullanıyorum telefonumu bir cizik bile yok dikkatli ve temiz kullanıyorum...

0|1
    0|0
  • Hehehe ben de yok bu camdan

0|1
    0|0
  • Arada sakarlık yapıp düşürüyorum birkaç çizik var koruyucuda. Benimkinde sıkıntı olmadı.

0|1
    0|0
  • Ben düşürmedim cihazı hiç sert düşse kırılacak yani.

0|0
    0|0
  • Bir kere göğüs hizamdan kaldırıma sivri bir köşeye düşürdüm sadece ekran koruyucu gitti şu ankinde ikisine de bir şey olmadı henüz ama telefon buna rağmen kırılırsa korkunç

0|0
    0|0
  • Ben taktirmistim dusurdum telefonu ekran koruyucunun icinden telefonun cami kirildi
    Ekran koruyucu kirilmiyor harbiden veya butun sacmaliklar beni buluyor

0|1
    0|0
  • Ya anlamadım köşelerden falan darbe almış gibi ufalanmaya başladı en pahalısından da almıştım guya. İlk fırsatta değiştiricem zaten ya da kullanmicam

0|1
    0|0
  • yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına gelmez. alışkanlık olarak kullanıyorum ama pek de güvendiğim söylenemez maalesef.

0|1
    0|0
  • Aldim ertesi gun en ufak darbede kac yerinde catladi bir bok degller aslda

0|0
    0|0
  • Kırılmaz camdı ekranı kapatmıyordu aldığım gün 2 saat sonra düştü ekran koruyucusu olmayan yerden tuz buz oldu

0|0
    0|0
  • Yokkkkkk

0|0
    0|0
  • Yok telefon dün alınmış gibi duruyor ama batarya pert ;(

0|0
    0|0
  • Heryer sahtecilik

0|0
    0|0
  • 😂😂 herşey sahtea

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 33

• Kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • Telefonumu çok şükür hiç düşürmedim 😃 düştükten sonra da faydası olacağını sanmıyorum zaten ekran koruyucusunun 🙄

0|0
    0|0
  • filmli cam kırılıyor kuvvetide alta aktarıp camın kırılmasını sağlıyor. gereksiz şeyler basit bir jelatin bile aynı işi yapar.

0|0
    0|0
  • Bu koruyucular gerçekten kırılmaz olsaydı bunu üreten kişi ilk başlarda güzel para kazanırdı sonra doğru kazancı azalırdı. Telefon üreticileri telefonun kendinden pahalı ekran satıyor yedek parça olarak o yüzden yeni bir telefon almak daha mantıklı geliyor kişiye. Kısacası birilerinin cebine para girmesi lazım onuda bizden bekliyorlar. Bu döngü her zaman böyle devam edecektir. Kırılmaz cam diye satılan bu ürün aslında ekran koruyucusu ve telefonun ekranını çok ufak darbelerden koruyor.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım

0|0
    0|0
  • En az 10 tane cam parçalafım...

0|0
    0|0
  • 5 tlye alip 4000 tl lik telefonu korumasini bekleyenler neyin kafasini yasiyor..

Adamlar suya dayanikli telefon diye satip suya soktuktan sonra belli ozellikleri calismiyor mesala samsung s8 plus bunu kime sikayet edip onlem alican 😀

0|0
    0|0
  • Çelik cam diye aldığım ve gerçekten çelik cam olan ekran koruyucum telefonumu defalarca korudu hatta geçen telefonumun köşesine denk gelicek şekil de yere düştü ekran sağlam telefonun köşe sağlam samsung işte anormal 😂

0|0
    0|0
  • Dümen bu ekran koruyucular zaten ben kullanmıyorum 8 milyarlık telefonu 10 liralık kağıdın korumasını beklemek saçmalıktan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Telefonumu iyi koruyorum

0|0
    0|0
  • Çok kolay kırılır

0|0
    0|0
  • her bir dükkanda 1000 adet mevcut, hiç birini takibe alamazlar. yalan haber.

0|0
    0|0
  • kırılmaz adı altında satılıyor, milleti sömürüyorlar. evet doğru gerçekten kırılmaya aşırı derecede dayanıklı kaliteli ürünler var. fakat birçoğu çin menşeili ne olduğu bilinmeyen bildiğin vatandaşa kazık atma yöntemiyle piyasaya sürülmüş ürünler.

0|0
    0|0
  • Ekranın kırılmasından iyidir; tabi kırılnaması iyi ama kırılıyor işte. Bende de hafif bir çatlak var koruyucuda; hemen çıkarıp atam mı yani of amannn😄😄😃😃

0|0
    0|0
  • Yaşamadım daha önce hiç

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yaw zaten onlar en aza indirmek için üretilmiş

0|0
    0|0
  • hepsi kırıldı sadece çizilmeyi önlüyor

0|0
    0|0
  • Koruyucuyu takan çekiçle vur kirilmaz dedi 1 saat sonra telefon elimden düştü ekran çatladı

0|0
    0|0
  • Hepsi hikaye bunların

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor... ;