Google, 1.9 milyar kişinin şifresinin çalındığını duyurdu, internette güvenlik için nasıl önlemler alırsınız?

Google ve Berkeley'den araştırmacılar, 1.9 milyar kullanıcının şifresinin web ortamında kara borsada satışa sunulduğunu ve çalınan şifrelerin %25'inin halen kullanılabilir olduğunu tespit ettiler. Google hesabı ile birçok uygulamaya giriş yapıyoruz, bu da demek oluyor ki ele geçirilebilecek hesap sayısı çok daha fazla.

1|0
3373

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 72

• Çalabilirler, önemli bir hesabım yok.

0|0
    0|0
  • oha be

0|0
    0|0
  • İstediğin önlemi al ne fark eder? Bir siteye girdiğinde bile en az 5 program tarafından takip ediliyoruz. İstedikleri an istedikleri kişinin fişini çekebilirler :)

0|0
    0|0
  • Kendilerinin arkadan sattığı şifrelerden hiç bahsetmiyorlar

0|0
    0|0
  • Gider mahkemeye veririm😂

0|0
    0|0
  • https://www.tenor.co/GwPo.gif haklısın bir önlem almalıyım.

0|0
    0|0
  • Tazminat davasi acalim mi.

0|1
    0|0
  • Her linke tiklamayin p*rno izlemeyin indirmeyin normalde para olupta bedava olan hicbirsey guvenli degildir

0|0
    0|0
  • dolandırıcıların bana adresimi söyleyip dava dosyalarını yollarız dediğinden beri artık bilgilerimin ifşa olduğuna %90 eminim. Tek korkum geçmişimi yüzüme çat diye vurup sen ne ayaksın lan demeleri

0|0
    0|0
  • Neyimiz gizli ki?

0|0
    0|0
  • Desene hepimiz hapı yuttuk..

0|0
    0|0
  • zor şifre seçiyorum..
    birde bilmediğim pcden veya telefondan hesaplarıma girmem..

0|0
    0|0
  • Önlrm aliyorum ve daha hic calinmadı

0|0
    0|0
  • neyse ki o 1.9 milyar kişi arasında ben yokum.

0|0
    0|0
  • İyi ozaman sifrelerimi degistireyim ben 😒

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok. İki adımlı doğrulama açık. Şifremi bilen birisi bile olsa telefonuma gelen kodu girmek zorunda yoksa giremez mail hesabıma. Ayrıca mailde arama gecmisim ya da ziyaret ettiğim yerlerin geçmiş kaydını da tutmam.

0|0
    0|0
  • Hesaba giriş yaptıgım da telefona doğrulama kodu geliyor

0|0
    0|0
  • Googlenın hack yediği bu dünyada biz ne yaparsak yapalım nasıl önlem alırsak alalım illaki açığı bulunacaktır
    Mac alacaksın internet kullanmayacaksın öyle süs gibi duracak

0|0
    0|0
  • Format iş görür

0|0
    0|0
  • Ayh çalamaz kimse kız ayoool

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32
Yükleniyor... ;