HBO'nun derdi bitmiyor! Sizce istenilen para ödenmeli mi?

HBO'nun sosyal medya üyeliklerini ele geçiren hackerlar, bilgileri Mashable'a gönderdi. Ve hesaplarında HBO'nun zamanının artık geçtiğini sürekli olarak belirtiyorlar! Hackerler şu anda ortalama 6.5 milyon dolarlık Bitcoin bastırıyorlar. HBO'dan istenilen fidye konusunda da Bitcoin'in kullanılabileceği tahmin ediliyor. şu an HBO için fidye ile ilgili bir açıklama, gelişme yok. Ne olacağı tamamen bilinmiyor.

Sizce istenilen para ödenmeli mi?
HBO'nun derdi bitmiyor! Sizce istenilen para ödenmeli mi?

1|0
2628

En İyi Kız Görüşü

• Ya yazık adamlar o kadar para verip bişeyler yapıyorlar emek veriliyor aylarca senelerce sonra iki tane dallama geliyor o kadar para istiyor olacak iş mi ya

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hbo nun derdi bitmez. Dertsiz insan mı var kı Hbo nun derdi olmasın. Hbo kaç para istedi. borcunu ödeyebilir mi bunlar da önemli. ödeyemese haciz gelir. hboyu tanımıyorum ama borcunu ödesin. borç yiğidin kamçısıdır diye kendini boş vermesin. söyleyemeklerim bu kadar. hbo kim tanımıyorum ama günahını aldım. Ona da selamlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• ödenmemeli

1|0
    0|0
  • ya adamlarin yerinde olsam tamam yayinlamiyorum alin gidin sonu monu yok derim. bu ne rezillik ya

0|0
    0|0
  • Ödenecek olsa her şey süt liman olur mu?

0|0
    0|0
  • bu resimdeki uyuz ak mı kara mı belli olmayan yaratığı senin yüzünden tanıyorum @Drdeniz mutsundur umarım!

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Yazık oldu valla GOT ortalıkta geziyor adamların sistemi nasıl bu kadar zayıf olabilir hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • Yazık ya kıyamam onlara ödesinler bari

0|0
    0|1
  • Ödemesinler tabii ki sorumu buda

0|0
    0|0
  • Ödenmeli, HBO önemli.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • o kadar para kaldırıyolar diziden ödesinler

0|0
    0|1
  • Odeme yapmaya gerek yok dizi hala seviliyor hbo pazar gunude yayinlasa yine izlenir o gerzekler hacklemekle ugasicaklarina daha yararli bir isle ugrassalarmis. Ayrica zaten serinin kotaplarini okuyanlar ilerleyisi biliyor. Alt tarafi bir dizi ya

0|0
    0|0
  • umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ödemesine gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Ödemesinler tabiki hırsızlara bide paramı verecekler.

0|0
    0|0
  • Kazandıkları para ödeyeceklerinden fazladır 🤔

0|0
    0|0
  • Ne anlattın inan anlamadım

0|0
    0|1
  • ne için

0|0
    0|0
  • Hackerler her zaman haklı (büyük projelerde)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 27

• Yemisim. hbo yu bok gibi para var onlarda

0|0
    0|0
  • Ödenmeli

1|0
    0|0
  • İstenilen para ödenmemeli. Hackler her zaman olacaktır. Bunu engellemek çok zor. İlla ki bir yerden patlak verir. Üstüne bir de istediklerini yapmak daha çok hack mağduru olmaktan başka bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • odenmemeli tabiki zaten 2018 de dizi olmucak bari taslaklari falan gorsekde bisiler tahmin etsek 2019 u bekleyene kadar

0|0
    0|0
  • bu işler böyle, leopar avını yakaladığında yemeden bırakmaz, hackerlarda söğüşlemeden bırakmaz.. doluya bir kere yakalananın şansı yoktur..

0|0
    0|0
  • hiiic gerek yok bence. bölümler internete sizdirilmasina rağmen her bölüm rekor kırmaya devam ediyor. bilgisayar güvenliğini arttırıp yeni sezon un çekimlerine geçmeleri bence daha mantıklı

0|0
    0|0
  • sezonun son bölümü kaldı yayınlanacak. cahiller burada atıp tutuyor. adamlar direk siteleri banliyor yayınlanır yayinlanmaz

0|0
    0|0
  • Karmaşık bir döngü. Ciddi hesaplar, pazarlıklar, siyaset var o işlerde. Dışarıdan göründüğü gibi değil.

0|0
    0|0
  • 8. sezon bölümleri de sızsa keşke hepsini izlesek

0|0
    0|0
  • Ödenmemeli. Yakalarsa onları öperler.

0|0
    0|0
  • ödeselerde ödemeselerde kaç bölüm sızdı zaten. giren girdi

0|0
    0|0
  • Ödemesinler ne gereği var yüz vermemek lazım bunlara.

0|0
    0|0
  • ödenmeli

0|0
    0|0
  • Ödenmeli yoksa haciz gelir.

0|0
    0|0
  • Ben olsam öderim

0|0
    0|0
  • ödenmesin yoksa izliyemeyiz :D

0|0
    0|0
  • Ödemelerine gerek yokki, bölümler sızdırıldığı halde olmasına rağmen hala rekor kırıyor dizi

0|0
    0|0
  • yazık bee. hangi diziye yapılsada bu diziye yapılmaz bu şey

0|0
    0|0
  • Bitcoin fırlar desene. Hocam bitcoinin takibi yapılabiliyor mu?

0|0
    0|0
  • üzüldüm şimdi ne olacak kara para aklayanların hali :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor... ;