Kasadaki Anakartın adı nerde yazıyor?

Bilgisayardan anlayanlar, şu Kasadaki Anakartın adı nerde yazıyor? Bir bakar mısınız?Kasam Cm-6340 Asus

0|1
1419

En İyi Kız Görüşü

• Icini bir temizle😂 ram slotlarinin orda büyük harflerle yazar

0|1
    0|0
    • Yok temizlemeye tövbeliyim, 3 kere temizlemeye kalktım ne kadar narin dokunsam da bozuluyor arkadaş kasa. Anlamadım gitti.

• Merak ettim hangi anakartta ram slotunda gördün modeli😄 amd uyumlularda bile yok, dimm slot numaraları yazar orda

En İyi Erkek Görüşü

• Temizleme işini bir diş firçası ile yap. Daha sonra fön makinasi ile hava vur. Ram belleklerin 2 adet olduğuna göre düşük eski model bir ana kart. Kasa toplama ise sol üstte yazar modeli. Ne marka onu bilmeliyim.. ayrica ne için kullaniyorsun o da önemli. Oyun içinse yetersiz bir kasa olduğu bariz. Ekran karti ve hard disk yapısida önemli.

0|1
    0|0
    • Çok yetersiz oyun için hocam. Birkaç kere temizlemeyi denedim, ne kadar narin davransam da bozuldu. Şimdi ekran kartı ve Ramini arttırıcam. O yüzden uyumluluk sıkıntısı çıkmasın diye uğraşıyorum.

• Oyun icin ise i5 islemci al derim. 8 gb bellek yeter. Ekran kartin icinse 4 gb tavsiye ederim. Canli yayin veya video cekeceksen seni kurtarir. Butceni zorlamazda.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor... ;