Çalışma amaçlı hangi bilgisayarı tercih etmeliyim?

İş yerime bilgisayar almayı düşünüyorum , çalışma amaçlı hangi bilgisayarı tercih etmeliyim?

• Masaüstü daha iyi
    A seç
  • Notebook daha kullanışlı
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
930

En İyi Erkek Görüşü

• masaüstü bana göre daah iyi niye diye sorarsan kendin kullanmıcaksan başkası dikkat etmez ısınır başına iş açar parçası bozuldumu çok zor tamir edilir, ve parçaları inanılmaz pahalıdır. ayriyetten temizlenmesi için bilgisayarcıya götürmek zorundasın. illa notebook alıcam diyorsan hp ve dell lerden uzakdur.(not:notebook pc leri şarj cihazına bağlı kullanmayın illaki şarjda kalsın diyorsanız pilini sökün öyle kullanın. hep şarjda kullanılan pc nin bataryasının ömrü kısalır 4 saat gidicekkten 20 dk gider.)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben masa üstü bilgisayarı daha çok seviyorum. Laptop beni çok zorluyor. Sanki her istediğimi laptop ile yapamıyormuşum gibime geliyor. Bide benim masaüstü ekran olunca ekranda geniş geniş süper oluyor :) ;P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Yaptığın işe ve ihtiyacına göre değişir.. Notebook daha pratik ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Video editörü, montaj gibi bir işiniz varsa iyi işlemcili bir masaüstü tavsiye ediyorum. İstediğiniz yerde çalışma gereksiniminiz varsa işinize bağlı olarak notebook alın.

0|0
    0|0
  • bu biraz da nasıl bir iş için kullanacağına bağlı. yani 3d modeller vs çiziyorsan yani güçlü bir pc lazım ise masaüstü daha uygun olacaktır. ama masanda yeteri kadar yer varsa :)

ama masanda çok yer yoksa ya da eve de iş götürüyorsan yani taşınaiblir olması önem arz ediyorsa kesinlikle laptop

0|0
    0|0
  • Masaüstü pcler gamerlar açısından daha kullanışlıdır. Senin için notebook yeterli.

0|0
    0|0
  • Ne iş yapacağına bağlı ağır bir workstation kuracaksan masaüstüden başka şansın yok, sadece ofice programları ve bazı ufak maliye programlarıysa her notebook bu işi kaldırır

0|0
    0|0
  • Masa taşıma gibi şeyler olmayacak sa sabit duracaksa masaüstü yok pcyi alır ofise mutfağa giderim dersen notebook.

0|0
    0|0
  • Notebook. İstediğin her yerde işine devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Notebook iyi

0|0
    0|0
  • Masaüstü

0|0
    0|0
  • Notebook.

0|0
    0|0
  • Ne için kullanacaksın, işine ne? Bu resimlere bakarak bu ya da bu iyi denmez.

0|0
    0|0
  • Nec.

0|0
    0|0
  • Laptop daha pratik olur.

0|0
    0|0
  • laptop

0|0
    0|0
  • yüksek performans istiyorsan masaüstü al derim. hafif işler için laptop iş görür.

0|0
    0|0
  • Notebook

0|0
    0|0
  • Notebook

0|0
    0|0
  • yani sürekli hareker halindeyseniz tabi ki notebook, ancak sabit olacağını düşünüyorsanız daha üstün özelliklerde masaüstü bilg toplayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Sabit bir işse masaüstü gezmen gereken bir işse Laptop

0|0
    0|0
  • Notbook almalısın ama patronun neden almıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Notebook kesinlikle

0|0
    0|0
  • notebookla sinir krizi geçirebilirsin pek kullanışlı değil. normal bir laptop al masaüstü alma bence

0|0
    0|0
  • Masaüstü

0|0
    0|0
  • en iyisi laptop istediğin zaman yanında taşırsın istediğin yerde çalışırsın

0|0
    0|0
  • Diz üstü daha kullanışlı - iş ortamını bilmiyorum, öğrenci olarak söyledim

0|0
    0|0
  • Notebook