İnstagram fenomenlerinin çoğunun ne berbat olduğunu biliyor muydunuz?

Gizli Üye
Dayımın butiği biraz ünlenmeye başladığında beni de ona yardım etmem için sekreteri yaptı. Ünlü insanları buluyoruz, yumurtasız ünlüleri tabii ki, sonra giydiriyoruz ve birazda ücret ödüyoruz.
Adı bende kalsın bir kız geldi ilk, bunun nazını başka birini bulana kadar çekeceğimizi biliyor ya ilk sözü "başka kişilerle iletişime geçme" oldu. Deneyimsiz olduğum için aramayı bıraktım. Tamam zaten şimdilik bir kişi lazım dedim. Kız hayatımızı mahvetti. Anlatırsam roman olur. Yanında bagaj taşıyor ve bunu bildiğin taksiden indiği gibi önümüze attı "al taşı" dedi. O kadar şaşırdım ki.
Sonra ben ilk günden akıllandım başka birilerini aradım. Bir tane kız vardı, bize yazmaz diye düşündüm çünkü biraz fazla ünlüydü ve ünlü markalardan da reklam almıştı. Ama kız geri dönüş yaptı ve kendi çantasını taşıyordu, ışıkları ayarlamaya yardım ediyordu. Biz kendimize sofra hazırlamıştık kahvaltı türünde, ona yemek ısmarlıyacaktık ne yerse, sonra geldi bizim mütevazi soframıza oturdu.

Bu arada instagram ünlüleriyle 10 dan fazla görüştüm çoğu filtre, hem de ne filtre
İnstagram fenomenlerinin çoğunun ne berbat olduğunu biliyor muydunuz?
6
0
Görüşünü yaz