UZUN AMA LÜTFEN OKUYUN AŞIRI İHTİYACIM VAR?

Gizli Üye
Bilgisayarda hiçbir şey yoktu ve normal davranıyordu. Dün sabah kalktığımda bilgisayardaki wifi simgesinin tamamen kaybolduğunu farkettim. Wifi simgesi geri gelmedi internete bağlanamadığım için sorun gider de çalışmadı. Sonra telefondan tethering ile bilgisayara internet ulaştırdım sürücüleri güncelle dediğimde sürücülerin hepsinin güncel olduğunu söylüyordu fakat Intel (R) Wireless 9462 adlı sürücüde ünlem simgesi vardı. Sürücüyü kaldırıp bilgisayardan tekrar yükledim ama sorun devam etti. İnternetten sürümün alt varyasyonlarını indirip denedim onlar da olmadı. Daha sonrasında Driver Booster Pro satın aldım herşeyi indirdi fakat *önyükle* butonuna bastıktan sonra bilgisayar mavi ekran vermeye başladı. "Üzgünüz yeniden başlatma gerekli" diyerek. Onarım yapamadı bilgisayar ve aynı ekrana sarmaya başladı. Shift tuşundan "Yeniden başlat" ve "Gelişmiş Özellikler" olan mavi ekranı açtım bu kısımdan bilgisayarı tamamen sıfırlamayı ve yerel Windows kullanmasını istedim çünkü flash belleğim yoktu. Fakat bu işlemden sonra yine bilgisayar açılmadı. Bu sefer sadece "Üzgünüz yeniden başlatma gerekli" dediğimiz sekme çıkıyor ve Lenovo yazısında kalıyor. Ne Onarım ne başka bir şey sadece bu ekranda öylece kalıyor. Buna nasıl format atabilirim? Format atılamaz mı ya da shift tuşu veya (BIOS) F2'de sanırım artık basamıyorum.
UZUN AMA LÜTFEN OKUYUN AŞIRI İHTİYACIM VAR?
7
0
Görüşünü yaz