Ünlü fenomen ağır küfürler etti?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle amacımı söyleyeyim; maddi manevi hakkımı almak. Olay şöyle;

Yaklaşık 1.5 yıl önce burada ismini veremediğim ama herkesin göz önünde olduğu, hatta geçenlerde İstanbul merkezli bilinmiş bir ajans altında çalışmaya başladı. En çok bilinen Vine fenomenlerinden (H) Çıkardığı şarkı hikayesine attığım yanıt sonucu (auto tone kullanmışsın, sesi olmayan herkes bunu kullaniyor yakıştıramadım) şeklinde mesajıma cevaben aile bireylerim dahil olmak üzere beklemediğim bir şekilde “gerçekten ağır” küfürler etti. Hepsinin ekran görüntüsü videosu yedeklerını aldım. Fenomene ulaştım; önce adminlerim yazmıştır dedi sonra gel seninle buluşalım beraber video çekelim ünlü olsun vs dedi. Ben oralı olmadım ve halen binlerce kişi arasından neden beni seçip bu şekilde ağır küfürler ettiğini sorguladım. Damarıma bastın cevabı geldi. Sonra samimi mesajlar attı. Cep telefonunu verdi İstanbul’a gelirsen beni mutlaka ara dedi. Ben de kendisini sevdiğim için halen yedirmesem de yumuşadım arada sırada yazıyor ben de yazıyorum. Bu arada amacımın para koparmak olduğunu ve bu amaçla ilk olmadığımı söyledi. Tazminat açma sürem dolduğu için şu an ne yapabilirim onu düşünüyorum. Siz olsanız bu noktada ne yapardınız? Sosyal medyaya servis eder miydiniz? Psikolojik olarak halen iyi değilim. Neden ben diye düşünüyorum. Yardım
Ünlü fenomen ağır küfürler etti?
2
0
Görüşünü yaz