Cidden anlamıyorum artık sabrımın son noktasındalar açıklama kısmını rica etsem okurmusunuz?

Gizli Üye
Herkese merhaba ben yaklaşık 5 haftadır instagramda kpop danslarını diyorum kpop dansları öğrenmek isteyenlere dans tekniklerini öğretiyorum ve korece de bildiğim için ayrı zamanda korece öğrenmek isteyenlere korece de öğretiyorum korece bilmemin sebebi yarı koreli olduğum için her neyse ben ne zaman instagramda canlı yayın açıp korece öğretmeye çalışsam 5 kişi flan sürekli canlı yayınıma kötü söylemlerde bulunup işte iyi ki bir 44bin takipçin var sen ne kadar karaktersizsin yani ağıza alınmayacak şeyler söylemeye başlamıştı ve bunu canlı yayında değil dm den de yazıp kötü söylemlerde bulunan çoktu bende hani hep alttan almaya çalıştım ama her seferinde alttan almaya çalıştıkça bazı kişiler daha çok ileriye gidip aileme kadar kötü sözler söylemeye başladı ben instagram hesabımı ilk açtığımda eğer bir hata yapıyorsam eleştirebilirsiniz beni bunu dikkate alırım demiştim hatta eleştiri yaptıklarında beğenip yorum da yapıyordum teşekkür edip ama şu son zamanlarda özellikle şu bir haftada sürekli çok kötü şeyler söylemeye başladılar ben her seferinde iyi niyetle yaklaştığım zaman daha ileriye gittiler bende ciddi ciddi yasal işlemler başlattım bunu yapan 5 kişiye bana dün yazdı üç tanesi abla nolur yapma ben daha onüç yaşındayım kağıt aileme giderse ben biterim demeye başladılar bende daha cevap vermeden engelledim madem yaşın küçük neden böyle sözler söylüyorsun ki üstelik ağıza alınmayacak şeyler ve bunu sadece bana değil aileme de yapıyorsun gerçekten yeter artık neden yani çok saçma değil mi sizcede
Cidden anlamıyorum artık sabrımın son noktasındalar açıklama kısmını rica etsem okurmusunuz?
5
1
Görüşünü yaz