İkisi de farklı. İkisi de başarılı. Peki sence bir adım daha önde olan hangisi? Ruhi Çenet mi, Barış Özcan mı?

Funda_a
Merhabalar..
Barış Özcan & Ruhi Çenet
Barış Özcan & Ruhi Çenet
Gerçek anlamda çok gereksiz videoların, faydasız şeylerin olduğu adeta bir çöplüğe dönüşen YouTuber camiasında iki isim hemen kendi farkını ortaya koyuyor.. Diğerlerinden çok farklılar ve çok başarılılar..

RUHİ ÇENET: Hayatın tüm çetrefilli yollarından ilmek ilmek dokuyarak ve dokunarak geçiyor..

BARIŞ ÖZCAN: Daha çok evrenin ve uzayın sırlarını çözmekle ve bizi de konuya çılgınca dahil etmekle meşgul..
İkisi de farklı. İkisi de başarılı. Peki sence bir adım daha önde olan hangisi? Ruhi Çenet mi, Barış Özcan mı?
BARIŞ ÖZCAN: Son videosunda Mars'a başarıyla inen Perseverance Rover uzay aracının ulaşmasını sanki kendi o roketin içindeymişcesine heyecanla ve canlı olarak aktardı.RUHİ ÇENET: Dünyanın en soğuk şehrine, Yakutistan'a gitti ve -71 derecede yaşayabilmeyi deneyimledi.. Onunla birlikte izleyenleri de resmen DONDU.. RUHİ ÇENET: 5 milyon 270 bin takipçi var..

BARIŞ ÖZCAN: 5 milyon 170 bin takipçisi var..

Ben her ikisininde iyi bir takipçisiyim. Ama bir seçim yapmam gerekirse Barış Özcan derim..

Ya sen ne dersin?

#funda
Ruhi Çenet
A seç
Barış Özcan
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
38
9
Görüşünü yaz