Watsapp geri adım atmıyor. Gizlilik sözleşmesini uygulayacağını duyurdu. Peki bizi neler bekliyor?

Aşkın_Sonu u
Watsapp geri adım atmıyor. Gizlilik sözleşmesini uygulayacağını duyurdu. Peki bizi neler bekliyor?
Bildiğiniz gibi 24 Ocak 2009 yılında Jan Koum, Kaliforniya'da WhatsApp'ı kurdu. Daha sonra Zukerberg 9 Şubat 2014 yılında Facebook, Inc. tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında Watsapp'ı satın aldı. O gün bugündür kullanmaya devam ediyoruz. Dünya üzerinde kullanıcı sayısı 1 milyarı aşmış durumda. Şimdi Zukerberg amca Watsapp bilgilerini facebookta kullanıcam diyor. İşin özü ben bilgilerini paraya çevircem, reklam verecem falan filan diyor. Geldiğimiz noktada15 marta kadar uzatılan bu süreçte Watsapp yeni açıklamasıyla bu geçişi sağlamayanlara WhatsApp tarafından120 gün boyunca 'pasif' olarak nitelendirilecek. 120 gün boyunca kullanıcılar yeni gizlilik sözleşmesini istediklerine onaylayabilecekler ve WhatsApp'ı eskisi gibi kullanmaya devam edebilecekler. Ancak 120 günün sonunda sözleşme kabul edilmezse WhatsApp hesabı otomatik olarak silinecek. Yani hesap, tamamen ortadan kaldırılacak. Zukerberg ciddi. Ne yapacaksınız KScanlar? Diğer uygulamalarda tam bir bilinmezlik içeriyor. Kalsak mı gitsek mi?
1
6
Görüşünü yaz