WhatsApp geri adım attı: Hiç kimsenin hesabı askıya alınmayacak! Sildiğin uygulamayı yeniden yükler misin?

WhatsApp geri adım attı: Hiç kimsenin hesabı askıya alınmayacak! Sildiğin uygulamayı yeniden yükler misin?
Merhaba,
WhatsApp, 8 Şubat 'a kadar yeni koşulların kabul edilmemesi durumunda uygulamanın kullanılamayacağını yönünde kararından geri adım attı.
WhatsApp’ın resmi blogundan yapılan açıklamada "İnsanlardan şartları incelemelerinin ve kabul etmelerinin isteneceği tarihi geri alıyoruz. 8 Şubat 'ta hiç kimsenin hesabı askıya alınmayacak veya silinmeyecek" denildi.
- "WhatsApp geri adım attı: Hiç kimsenin hesabı askıya alınmayacak! Sildiğin uygulamayı yeniden yükler misin?"
Güncellemeler:
1 ay
Günaydın,
Alışkanlıklardan kolay kolay vazgeçilemiyor hele ki bizim insanlarımız rahatlığı bulduğu bir yerden kımıldamazlar bile. Her ne kadar wp den çıkalım, artık durulmaz denilse de bunun aslında sadece klavye delikanlılığından başka hiç bir şey değildir. Ben biliyordum az çok tahmin edebiliyordum kimsenin wp den vazgeçemeyeceğini, bir laf bizde örneğin açlıktan ölse bile alışmıştır sürekli şunu der "Böyle gelmiş böyle gider artık" o zaman öyle sefalet içinde yaşamaya devam et...
80
44
Görüşünü yaz