Samsung'un yeni meydan okumasını gördünüz mü?

Kızakli, dönebilen kamera
Kızakli, dönebilen kamera
Ön kamerayi iptal edip bütün alanı ekran olarak kullanmış. Küçük bir mühendislik işi ile de, arka kamerayı yetenekli kılıp önde de görevlendirmis. Yeni telefonu A80. Henuz satışta değil ama. 6,7 inç ekran, 8/128 Bellek. Fiyat da tahminim 3 bin TL gibi olur. Orta-üst skalada konumlanacak çünkü.

1|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun yıllardır Samsung kullanmıyorum. Ama 3 bin civarında islemciside iyi olursa bence tutar. Kamera benim için telefonda ilk bakacağım özellik değil. İşlemci çok önemli. Kamera son nesillerin hepsi iyi zaten.

0|0
    0|0
    • Tahmini olarak bu fiyat aralığında olur diye düşünüyorum Çünkü A 50/70/ 80 şeklinde gidiyor seri. A50, 2.500 lira gibi bir fiyata sahip

En İyi Kız Görüşü

• şahane teknoloji ama işletim sisteminden dolayı android kullanmayı sevmiyorum. keriz ve ioscuyum :(

0|0
    0|0
    • Keriz deme sen yine de 😉
      Neyi var androidin peki?

• Bu gidişle zor
      Dolar 6 TL oldu nerdeyse 😢

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • Ulan önüne gelen telefon tasarımını değiştiriyor. Bir öyle bir böyle her telefona ayrı tasarımlı application yapmaktan bıktım yeter be kardeşim...

0|0
    0|0
  • Hoş olmuş, sevdim.
    Manuel mi açılıyor, otomatik mi?
    Manuelse pek kullanışlı olmayacak gibi çünkü, ayrıca 3000'i geçer bence.

0|0
    0|0
  • Valla s10 plus 512gb aldım. Gayet memnunum. Canavar gibi. Ön sipariş olunca Buds kulaklık ve 6oo tl hediye çekide geldi.

0|0
    0|0
  • Son zamanlardan sonra limitimi 1600 e çıkardım bugün telefon alsam fiyatın 1600

0|0
    0|0
  • Uc binden daha fazlasi olur bence.

0|0
    0|0
    • A50
      A70
      A80 şeklinde seri, bildiğim kadarıyla
      A50"nin fiyati 2.445 TL Trendyol'da.
      Bu nedenle 3 bin gibi olur sanırım A80 dedim. Ama ne olur, açıklaninca göreceğiz artık 😃

• Ara ara görüyorum onu ama pek bilgim yok. Daha doğrusu ben teknolojiden pek anlamıyorum 😯 Elimdeki telefon S4. Tam 6 senelik. Patladi patlayacak. O yüzden yeni bir telefon bakıyorum. Büyük ekranlı, 2.500 TL üst fiyatlı bir şey olsun istiyorum.

• Ozelliklerini arastir o zaman

• Samsung kullanmayı tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Huawei alır geçerim ss sevmiyoru m

0|0
    0|0
  • level atlamış sanki Samsung bence oldukça zekice bir tasarım olmuş gerksiz ayrıntıları ortadan kaldırıp daha geniş bir kullanım alanı açmışlar

0|0
    0|0
    • Ben de tasarımına çarpıldim
      Basit ama çarpıcı bir iş çıkarmış cidden
      Mevcut ekranı mundar etmemiş,
      Centik ya da delik vb açarak.

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...