Hadi 24 Mart 2019 ipucu sorusu: NASA, 2028 yılına kadar hangi gök cisminde kalıcı olmayı hedefliyor?

50.000 TL Büyük Ödüllü hadi bu akşam 20.30'da ve ipucu sorusu: NASA, 2028 yılına kadar hangi gök cisminde kalıcı olmayı hedefliyor? Cevabı bilen var mı? :)
Nasa
Nasa

0|1
115

En İyi Erkek Görüşleri

• Nasa Yöneticisi Jim Brienstine'ın açıklamasına göre, uzay ajansı 2028 yılına kadar Ay'a düzenli olarak astronotlar göndermeyi ve orada kalıcı olarak kalmayı hedefliyor. Kısaca cevap: Ay :)

0|0
    0|0
  • O değil de bu aralar iyice su koyvermeye başladılar. Farkında mısınız? Sürekli teknik aksaklıklar falan...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

013
  • Mars diye düşünüyorum artık o yıllarda apollolar için geliştirdikleri teknolojik donanımları üstün performans sergileyecektir eminim ki

0|0
    0|0
  • Ay olduğunu cümle alem biliyor. Esas mesele neden ayda üs kuruluyor bunun cevabını ver bana :) bilmiyosan ben anlatayım

0|0
    0|0
  • Mars yüzeyine koloni projesi yürütüldüğünü biliyorum.
    Mars

0|0
    0|0
  • Isınmayan yüksek performans laptop bile yapılmamışken bu uzay fetişini anlayamıyorum

0|0
    0|1
    • Öyle bir şey yapılsa bile alabilecek maddi kaynağın olmaz. Bir şeyi üretirken maliyet düşünülmek zorunda.

• Laptoplarda uygun görmüyor masa üstünde baya bir yükselişe gectiler

• Adamlar kişisel bilgisayarlar için üretmeye çalışmazlar zaten onu. Adamlar bu şekilde işlemcileri üretmeye üretirlerde sen alabilir misin? Mesela uzay istasyonlarını soğutmak oldukça masraflıdır. Orda bu şekilde ısınmayan işlemciler kullanılabiliyor. Milletin alım gücü bunu almaya yetecek mi? Böyle bir işlemci yine düşük fiyat çekiyorum 10 bin dolar olsa sen alabilecek misin?

• The Moon

0|0
    0|0
  • Titan gezegeninde

0|0
    0|0
  • Güzel soru

0|0
    0|0
  • Dünya

0|0
    0|0