PUBG oynamanın yasak olduğu Hindistan'da oyuna limit geldi. Günde kaç saatinizi oyuna ayırıyorsunuz?

Sınav haftası nedeniyle öğrencilerin oyun oynamasını yasaklayan Hindistan, bu uygulaması ile 16 öğrenci gözaltına alınınca oyuna girişler azalmıştı. Geçici bir yasak olsa da konuyla ilgili PUBG cephesi de Hindistan için günlük 6 saat oynama sınırı getirdi.
PUBG oynamanın yasak olduğu Hindistan'da oyuna limit geldi. Günde kaç saatinizi oyuna ayırıyorsunuz?

0|0
1611

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarım oynamam için çok ısrar ediyor, halen oynamasam da planı yaptık, ben de PUBG oynayanların arasına katılacağım.

Yakında buralarda “4 numara molotof attı, ne yapacağım şimdi?” soruları dönebilir 😂

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1511
  • Yani kafama göre. Ama genelde gece oynuyorum. Onun harici rahat bir yerlere gittiysek o gün içinde daha rahat oynarım.

Hani psikolojik yönden daha rahat olurum en azından. İşlerim kalamaz zaten gibisinden

0|1
    0|0
  • Eve geldiğimden beridir oynayamıyom ya
    Bizde de azalmalı ama halkımız özgürlüğüne çok düşkün (!) ne özgürlüğüyse artık

1|1
    0|0
    • Kızım bir denk gelemiyoruz senle. Ya ben müsait olmuyorum, ya başka bir tanıdık davet etmiş oluyor. Oynayamadık yani bir türlü.

Denk geliriz inşaAllah

• Sorun değil

• Pubg da oynuyorum ama en çok LOL (mobile) harcıyor zamanımı

0|1
    0|0
  • Depresyon kaynağı. Bilgisayar oyunlarını çok zararlı buluyorum..

Çocuklarımın fiziksel oyunlarla deşarj olmasını, kitap ve zihinsel oyunlarla severek öğrenerek kendilerini geliştirmelerini sağlamaya çalışıyorum.

Asosyal, agresif ve depresif insan tiplemeleri bilgisayar oyunlarını saplantıya dönüştürenlerden çıkıyor... bu tesadüf olamaz.

Yarış atı gibi bir saçmalığın ortasında buluyorsun kendini. Sıktığın kurşunun, aldığın kellenin, fırlttığın ateşin buzun haddi hesabı yok. Ne tür bir ruh hali çıkar ki kenarında gezdiğin bu kan gölünden?

Oynayan oynuyor tabi. İstiyorsa oynasın. Bence uzak durmak sağlık.

0|1
    0|0
  • Pubg oynamıyorum ama Hearthstone ve Warcraft oynadığımda günde ortalama 4-5 saat oynarım

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kaldırılmalı bu oyun. Şimdi bazı ları yok özgürlük kısıtlanıyor bilmem ne diyeceklerdir. Arkadaşlar bu ve benzeri oyunların hayatınıza çok kötü etkisi var farkında olmasanız da... lütfen bu oyunları azdan hiçe indirgeyerek bırakmaya çalışın. Ve etrafınız la ilgilenin

0|0
    0|0
  • Pupg hiç oynamadım denebilir. Amaçsız geliyor bana.
    Fakat yeni bir konsol oyunu aldıysam gözlerim acıyana kadar oynarım.

0|1
    0|0
  • 0 saat... tek oynadığım oyun Kelimelik onu da son zamanlar da boşverdim.

0|1
    0|0
  • GTA V online daha eğlenceliydi nerde çok Türk varsa ordan kaçıcaksın

0|1
    0|0
  • Son zamanlar oynamıyorum eskiden çok counter oynardık..

0|1
    0|0
  • Bu oyunu hiç oynamadım. Oyuna ayırcak zamanım olsa dahi oynamazdım galiba.

1|1
    0|0
  • gecem yeğem benim laptoba indirdi oyunu ama 5 dk bir baktım olmadı oynayayım bari

0|1
    0|0
  • nerde gerızekalı varsa bağımlı oluyor bu tür oyunlara. neyse gidip call of duty'e devam edeyim.

0|1
    1|0
  • 0 saat

0|1
    0|0
  • 3 saat

0|1
    0|0
  • Hiç oynamadm

0|1
    0|0
  • 2 aydr girmiyorum as ' a çıktım bıraktım 🤨

0|1
    0|0
  • Pubg oynuyorum da su siralar hic musait olamadim

0|1
    0|0
  • Az önce indirip oynadım ve sıkıldım sildim

0|1
    0|0
    • Alışırsan seversin. Bir anda alışmak ve kavramak zor olduğundan sıkıcı gelmesi normal

• Genel olarak telefonda oyun sevmiyorum iş yerinde arkadaşların ısrarı üzerine indirdim. Oynadık birinci olduk keyif almadım. Sizde haklısınız elbette sürekli oynasam dediğiniz olabilr

• Abi yeni indirdiğin için keyif almamişsindir çünkü ilk elde botlarla savaşiyosun bir rütbe yükselt o zaman her saniye çatışma.

• Milletin ne kadar oyun oynadığından kime ne ya

0|0
    0|0
  • Pubg den nefret ediyorum hiç oynamadım

0|1
    0|0
  • Pek oyun oynamıyorum.

0|1
    0|0
  • Ne Canım ne zaman sıkılsa girerim saçmalık

0|1
    0|0