İnternet kotalarının çoğunu videolar ve izlenilen filmler yiyormuş. Günlük ne kadar film ve video izliyorsunuz?

etflix ile birlikte web tarayıcılarından izlenen video içeriklerini, YouTube’u ve Türkiye’de kullanılmasa da ABD’de önemli sayıda kullanıcıya sahip olan video platformu Amazon Prime’ı da hesaba kattığımızda dünyadaki toplam internet trafiğinden online video içeriklerinin aldığı payın yaklaşık yüzde 58 olduğu ortaya çıkıyor. Bu kategoride bir önceki yıla göre artış yüzde 23 civarında. Üstelik uzmanlar bu yükseliş trendinin her yıl devam edeceği görüşünde. Bu oranlara bakıldığında aylık internet kotanız size yetiyor mu?
İnternet kotalarının çoğunu videolar ve izlenilen filmler yiyormuş. Günlük ne kadar film ve video izliyorsunuz?
  • Evet, internet kotam yetiyor
    A seç
  • Hayır, maalesef çok çabuk tükeniyor
    B seç
  • Video izlememeye gayret ediyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• 2020 olucak hayla türkiyede 10 gb internet almak lüx. 50-60tl vericende alıcan. Bir SSD alıcan 50 birime olan şeyi 800 birime alıyon niye? türksün niye? türkiyede yaşıyorsun.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Düşük kalitede izliyorum ama ufak detaylar gözüme fazla batmasın diye loş görüntü seviyorum.
    Bir de '' ay sizin internetiniz hala kotalı mı D: '' Diyesim geliyor fdhfs :P

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

83
  • Yetmiyor valla

0|1
    0|0
  • İnternet kotasız neredeyse günde en az 2 tane dizi bitiririz

0|2
    0|0
  • E bunu bilmeyen mi var zaten? Wifi olmadıkça video asla izlemem

0|1
    0|0
  • Ben filmleri indiriyorum öyle daha iyi bence. Donma derdi vb. yok.

0|1
    0|0
  • İnternet kotam yetiyor ama ben en çok evden baglanıyorum.

0|1
    0|0
  • Bişey izlemeden yemek yiyemiyorum artık, en azından bir saat gidiyordur

0|1
    0|0
  • Ben de fark etmistim en çok videolar tüketiyor. Youtube sadece onu da kısıtladım kendime.

0|1
    0|0
  • Yetiyor.

0|1
    0|0
  • Platinyum olduğum için internet sorunum yok

0|1
    0|0
  • netflix sömürüyor

0|1
    0|0
  • Kota yokki