Artık tek çaresi var Yapay zekayı bir an önce aktif etmeliyiz ve kontrolü onlara bırakmalıyız sizce?

Artık tek çaresi var Yapay zekayı bir an önce aktif etmeliyiz ve kontrolü onlara bırakmalıyız sizce?

Bakın önceden şüpheyle yaklaşırdım artık kesinlikle eminim.

İnsan çok tehlikeli bir canlıdır. Katliamın videosunu izledim elbetteki biri yüzünden değil

Ama insanlığın ta kendisi tarihi savaş dolu

Dünyayı katlediyoruz

Önceden yapay zekanın gelişiminden endişe ederdim artık kesinlikle endişeli değilim

Hepimiz, dünyanın her yanından her zeki insan bir an önce bizdan çok daha zeki bir uygarlığı inşa etmeye çalışmalarına devam etmeli

bu uygarlık öylesine zeki ve hatasız olacak ki, Dünyanın yeni yöneticileri insanlık yerine Robotlar olmalı

Tahminimce Canlı yaşam formunu destekleyeceklerdir

Tehlikeli canlı gruplarınıysa yok edeceklerdir yani dünyaya evrene zarar veren canlı cansız şeyler yok edilir muhtemelen zeki uygarlık tarafından

Bu kesinlikle şart

İnsan zihnini araştırırdım inanın araştırdıkça anladıkça , her zaman yapay zekayı bilinçli hale getirebileceğime inanırdım ama asla bu alana yönelmedim

Ben gerçekten bundan sonra sanırım hayatımı yapay zekaya adayacağım bu dünya kesinlikle insanlığın kontrolünden kurtulmalı başaramasam bile zaten 20 30 yıla yapay zeka kontrolden çıkacak insanlık bunu kontrol edebileceğini sanıyor zeki bir uygarlık asla kontrol edilmez kontrol eder.

Bence arkadaşlar bizler insanlığın dünyaya hakimiyetinin sonuna doğmuşuz bence 😂

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Çok erken

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler