Samsung’un katlabilir telefonu Galaxy Fold. Geleceğin cep telefonu teknolojisinden bir beklentin var mı?

Samsung katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u resmen tanıttı. Açıldığında bir tablet boyutlarına ulaşan Galaxy Fold, geleceğin telefon teknolojisini resmen gözler önüne serdi. Infinity Flex adı verilen bir sistem sayesinde çizgi ekranda çizgi bırakmadan katlanabilen telefon, özellikleri ile de meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı.(yenişafak)
Samsung’un katlabilir telefonu Galaxy Fold. Geleceğin cep telefonu teknolojisinden bir beklentin var mı?
Gün geçmiyorki teknoloji dünyası akla hayale sığmayacak yenilikleriyle karşımıza çıkıyor. Akla hayale sığmayacak bazı şeyler, bazımızın aklında ya da hayallerinde mevcut olabiliyor. Acaba sen bu konuda yaratıcılık anlamında ne kadar iyisin merak ettim açıkçası.

Geleceğin akıllı telefon teknolojisinden bir beklentin var mı?
Sence telefonlarda eksik olan nedir?

#asesteknolojisordu

2|0
1710

En İyi Erkek Görüşleri

• Yenilikçi olmak iyidir bende yakından takip ediyorum ama çok pahalı klasik akıllı telefon yeterli şimdilik abartmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Peki bir şey soracağım. Çorba yapabiliyor mu? Hasta olunca bakabilir mi bize? :/

1|1
    0|0
    • 😂😂 daha benim uçabiliyor mu sorumun cevabını veremedi samsung.

• .👍👋👋

En İyi Kız Görüşleri

• Çok Güzel görünüyor bayıldım özellikle kaplanır olması :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

158
  • Telefon bu ya resmen saçmalık başka birşey değil yapana kizmiyorum satın alan cahil olduğu surece adamlar daha yapar ikiye katlanır 3 bölünür 4 le çarpılır bunun sonu yok

0|1
    0|0
  • Samsung ne alırım nede kullanırım. Apple ile beraber paragöz firma. Yazılım güncellemesiyle müşterilerin telefonlarını donduran bu iki firmadan uzak durun yoksa her yıl telefona para vermek zorunda kalırsınız. Birileri Huawei nin neler yaptığını görmeden iphone demiş ya güldüm. 😁😁 Bence Huawei nin katlanabilen telefonunu bekleyin yoksa kafanızı dağlara taşlara vurursunuz. 👍👍 Ha birde unutmadan Huawei 5g destekli modem üretti telefon da o modem ile birlikte gelecek. 👍

0|1
    0|0
  • Kokulu mesaj gönderme özelliği gelsin onu bekliyorum 😆

0|1
    0|0
  • ölü yatırım 5 bine al 1 sene sonra 3 bin eder sıfırı tabi

0|1
    0|0
  • Tablet gibi telefon bence tabletten farkı yok değişik bir şey olmuş.

0|1
    0|0
  • Niye sevemedim bilmiyorum. Cabuk bozulacak hissi var bende. Pek sağlam birşey değil gibi

0|1
    0|0
  • samsung kötü Iphone iyi yakinda iphone xs maxim var😻

0|1
    0|0
    • Hala İPhone iyi diyenler var. 😁 Kendi ülkeleri dahil heryer de İPhone satışları düştü. Huawei kullanmayan İPhone u iyi sanır. Adamlar size 4k ve 8 çekirdek 30 dk da %70 sarj dolum özelliği ve bir sürü yenilik sunmuş İPhone hala 2000 lerden kalma ekran sunuyor. 😁😁

• hyr Apple sonuna kadar

• Cevap alındı teşekkürler 👍👍

• saçma olmuş bence iphone 6 s im var gayet de yetiyor şahsen

0|0
    0|0
  • Fiyatı ne kdr

0|1
    0|0
    • Nisan ayında piyasaya çıkacak olan telefon nezaman Türkiye'de satışa sunulacağı belli değil. 10500 tl gibi bir fiyatı gözüküyor şimdilik.

• İPhone da 4 e katlar yakında.

0|2
    0|0
  • Guvenemedimmm 😔😔

0|1
    0|0
  • Görünmez olacaklar.

0|2
    0|0
  • Uçabilsin jdjeıdmen

0|1
    0|0