Sizce artık akıllı telefon sektörü hangi markalara doğru yöneliyor?

Hangisi daha ağır basmaya başlayacak?
  • iPhone
    A seç
  • Huawei
    B seç
  • Samsung
    C seç
  • Xiaomi
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1419

En İyi Erkek Görüşleri

• hiçbir markanbın körü körüne destekçisi olmadım ıphone kullanıyorum ama içindeki yazılım ve servis desteği hariç beş para etmez zaten yavaş yavaş pazar kaybetmeye başladılar yeni çıkardıkları telefonlar sadece pahalı başka bir albenisi yok ıphone 6 ile 8 arasında ki farkı bilmeyene anlatamazsın, samsung servisten ve bir sürü modelden kaybediyo 900 tl telefon alan adamla 9000 tl ye telefon alan adam aynı muameleyi görüyo serviste, huawei ise çok daha fazlasını çok daha ucuza sunan bir firma haline geldi şu an resmen yayıldılar dünyada huaweinin 1600 tl dediği telefon samsungta 3000 tl, çin malı diye burun kıvırmayın hiç kullandığınız baz istasyonlarını modemleri hep bu firma yapıyor

0|0
    0|0
  • Hepsi birbiriyle yarış halinde hepsinin iyi ürünleri var xiaomi böyle giderse baya önü açık gibi duruyor apple çok kaliteli ama gereksiz pahalı fiyat performans açısından xiaomi ve huawei en iyi telefonları yapıyor şu an en iyi telefon mate 20 pro ama 3 ay içinde çıkacak olan s10 un protitipi bile sadece mate20 pro ya antutu da 20k puan fark attı hepsi birbirinden iyi ürünler ortaya koyuyor ama hangisini almak mantıklı fiyat acısından huawei ve xiaomi daha sonra samsung ne yazik ki iphone için bir mantık yok parası olan alsın tabi 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çünkü iphone kendini batırdı ve telefonların bir üst kademesi yerine aynı teledonu birkaç özellik değiştirerek piyasaya sundu ve bu pek hoş olmadı samsung'u Hiç anlatmıyacağım xiaomi ise güzel fakat pek bilinir değil henüz bundam dolayı huawei ve babamda huawei kullanıyor çok memnun.

0|0
    0|0
  • Xiaomi kesinlikle Huawei çakması. iPhone ve Huawei'in durumu ise şöyle ikisi de tip olarak ortada birleşiyor :)

0|3
    1|1
    • Ulkede satisa sunulan xiaomiler yuzunden boyle dusunuyorsun xiaominin cok ust duzey telefonlarida var ve oldukca uygun

• Zaten Xiaomi markasına laf etmedim. Sadece tasarım olarak Huawei markasına kaydı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1217
  • Xiaomi yi neden bukadar beğeniyorlar anlamadım bana çok basit bir telefon gibi geliyor zaten kasasıda iphone benziyor. bence huwei baya bir iyi gibi iphone yi yakında geçer diye düşünüyorum ama şu an durum eşit gibi benim fikrim bu :))

0|1
    0|0
  • Kimi görsem ya huawei almayı düşünüyor veya huawei kullanıyor.

0|1
    0|0
  • Huawei ve xiamoye yoneliyor cunku ram ve hafiza depolamasi daha yuclu yapip cogaltyrlar zaten bizimde aradgmz bu

0|1
    0|0
  • Kesinlikle şimdinin iPhone si 10 yıl sonra Huawei şimdinin Samsung'un ixomi olucak bence 10 yıl sonra bu yorumu okursunuz

0|0
    0|0
  • Xiaomi, oppo, onePlus ve meizu... Marka takıntısından bir kurtulabilsek kazıklandığımızı anlıyacaz ama nerdeeee. O telefonla hava atamadıktan sonra hiç bir anlamı yok bakışımız bu

0|0
    0|0
  • Çoğunluğa göre telefon kullansaydık Samsung kullanmazdık :) Apple telefonu benım hayatımda ancak yedek olarak kalır diğerleri çin malı hayatta kullanmak nasip olmasın.

0|0
    0|1
    • samsung u bizmi yapıyoz oda çinden geliyo :)

• @felakettin marka fanatiği olsak apple kullanırdık diyorum bende sana anlamıyormusun anlamamazdan mı geliyorsun çözemedim yav sen haklısın tamam hadi.

• tekelleşirse hiçbirini alamasınız apongunucnuzda samsongunucuzuda s10 bile pahalı ucuzsa alında dağıtıngofret kağıdına doldurun gofret kağıdın zamlanmadanan önce ğofret kağıdını yazıfotomakinesi alınca zamlanmadan önce baskılayın stoklayın olblir öyle zabıtnz izn verirse tabi dağıtın fukralara alamıyo millet :) samsungdaa huaweide çin malı değil :)

• iPhone den huaveiye geçmeye karar verdim demekki teknoloji oraya kayıyor 😀

0|2
    0|0
  • Huawei çok revaçta xiomi arkadan arap atı gibi gelmeye başladı

0|0
    0|0
  • Sony kullanıyorum. Japon malı işte. Gönlümün efendisi. ❤

0|0
    0|0
  • Çin bu konuda Amerika'ya çok ciddi rakip. Bir çok konuda olduğu gibi.

0|1
    0|0
  • Huawei

0|3
    0|0
    • hangisi var huawei mi kullanıyorsun

• Mate20 pro zaten en iyi telefon şu an için bu bir gerçek ama son 3-4 ay için daha 😂

• Uzun süredir iPhone kullanıcısı olarak Huawei'e geçtim çünkü artık o gereksiz paraları haketmiyorlar, ve Huawei den de çok memnunum

• Huawei bayağı başarılı, mate20 göynümün efendisi

1|2
    0|0
  • İPhone kullanıcısı olarak Huawei gönlümü çeliyor

1|2
    0|0
  • Bu senenin kazanani huawei.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Huawei

0|1
    0|0