Oyun oynarken daha iyi bir performans sergileyebilmem için hangi oyun kulaklığını almalıyım?

Bütün oyuncuların ilk ihtiyacı 7.1 kanallı bir kulaklıktır. Savaş esnasında arkasından gelen düşmanın hangi yönde olduğunu ayak seslerinden duyabilmesi arkadan ölümlerin azalmasında en büyük etkendir. Benimde şimdi böyle bir ihtiyacım var ve araştırma yapıyorum. Hoşuma giden kulaklıklardan bir kaç tanesini aşağıya bıraktım.
Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı
Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı
Lütfen anket seçeneğini seçtikten sonra nedenini ve görüşünüzü bildirin. Teşekkürler. <3
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
519

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunların hepsi aşırı pahalı ben kulaklığa bu kadar para vermem
    Çünkü oyuncu kulaklığıda olsa bu kadar pahalı olmamalı bunları değeri bu değil devlet şu işe'de bir el atmalı haksız kazanç var burada

7.1 kanallıların geneli böyle pahalı herhalde ama Ben D dedim oldukça konforlu görünüyor..

0|1
    0|0
    • Gümrük vergisini bile dolar üzerinden koyduğu için bu kadar pahalı olmasın? 😴

• Düzelecek mi? 3500€’luk makine olmuş 35.000₺. Euro ‘nun karşılığı 10₺’mi?

• İnşallah düzelmezse farklı bir ekonomik sisteme gitmek gerekir böyle olursa ben malesef almam hiç birşey elimdekiler ile idare ederim.

• Kulaklığa o kadar para verince senin yerine o mu oynuyor? Çok büyük bir değişim bekleme müzik ve ses kalitesi olarak değişim yaşarsın ama oynanış birazda yeteneğe bağlıdır.

0|1
    0|0
    • Yetenek var sadece düşmanlarımın nereden yaklaştığını bilmek istiyorum. :)

• SteelSeries Arctis PRO dedi bir arkadaş. Onu araştırıyorum :)

• Evet güzel kulaklıktır öneririm

En İyi Kız Görüşü

• Cheetos çekilişinden bana kulaklık çıktı yarın deneyeceğim oyunda bakalım nasıl 😂
    Ben 1. ve 2. yi beğendim.

0|1
    0|0
    • Marka ve modeli ne? Satın alabilirim 😂

• EİG için teşekkürler ☺️ bu arada kulaklığımı denedim beklentimin üstünde çıktı, düşmanların nerden geldiğini anlayabiliyorum 😄 yani benim kulaklık bile işe yarıyorsa orta halli bir kulaklık alman yeterli olacaktır 😄 bilmiyorum naptın aldın mı

• Henüz almadım 😄 hala emin olamıyorum, karar veremiyorum 😂

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

417
  • Ilki iyi

0|1
    0|0
  • Hiçbiri bence cloud 2 al hem fiyatı iyi hem aşırı rahat hem çok iyi ses veriyor hemde tasarımı fena değil ve artı taşıma çantası var ve razerdan falan telefondan müzik dinleyemezsin çünkü jackı yok ancak cloud 2 jacklı ancak ses kartını bağlayıp 7.1 açıcaksan usb gerekiyorki telefonda 7.1 ne yapcan

0|1
    0|0
  • 5+1 de yeterli ancak ille alacaksan Razer derim Logitech'ten sıkılmış biri olarak. G430un kafa bandı pek konforlu değil uzun süre kullanımda. Diğer ikisi hakkında da ön yargılıyım bu nedenle.

0|1
    0|0
  • steelseries artics3 al 650 lira aldim. çok iyi işlevi var

0|1
    0|0
  • Çok gereksiz bunlar. Yeter ki oyun okumayı bilip konsantre olabilmeli oyuncu.

0|2
    0|0
  • En sondaki mavi olanı al, hem fiyatı daha uygun diğerlerine göre..

0|1
    0|0
  • her hangi bir kulaklık işini görür.
    hiç çok yüksek paralar vermeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hyper X cloud 2

0|1
    0|0
    • G633 ile karşılaştırma yapınca G633 dedim ama...

• gelecekten geldim ben steelseries al mutlu ol :D uğraştırma daa gece gece beni :) tecrübe konuşuyor almıyorsan alamıyorsan bile test et :)

• Test edicem :)

• Steel series en iyisi oyun konusunda onada bak game artick 7 şu sürüme bak

0|1
    0|0
  • Monster NPulse kullaniyorum 🤞

0|1
    0|0
    • Nasıl peki? Ses kasabiliyor musun? Memnun musun?

• Elektronige verdigim paraya acimayan biriyim. Hep saglam kulaklik kullandim. Su ana kadar kullandiklarimin en iyisi. TR'de hala satisi var mi varsa fiyat nedir, hic bilmiyorum.

• hiç anlamam bunlardan ama razer in kaliteli olduğunu bildiğim için razer dedim

0|0
    0|0
  • Kulaklıksız oynuyorum. Mutluyum. Platin 5'im :)

0|2
    0|0
    • Hangi oyun o? :)

• 77 bir oyun için çok değil bence. Aylık harçlıklarımdan biriktirir alırım ama önce denemem lazım :D

• Ücretsiz kısmında çok hile var. O yüzden seçkin hesap için o ödemeyi yapmak isteyeceksin. :)

• Kulaklıga göre mause ve klavye seçimin önemli

0|0
    0|1
    • Onlar zaten tamam. Ben kulaklık soruyorum.

• Çook para be...

0|1
    0|0
  • Abi, kesinlikle Msi al da ne alıyorsan al

0|1
    0|0
  • G633 den gayet memnunum.

0|1
    0|0
  • g933e düştüm aga

0|1
    0|0