Yılbaşı hediyesi olarak elektronik aletler aşığı bir insana hangi hediye alınırsa "teknolojinin gücü adına" der?

Yılbaşı geliyor beyime bir hediye alacağım tam bir elektronik cihazlar aşığı. Ona nasıl bir hediye alırsam kendini mutlu hisseder?

1|1
77164

En İyi Erkek Görüşleri

• Teknoloji aşığı dedin şimdi şüphelendim benmiyim la acaba 😂😂 bunlardan hiçbiri yok bende ve teknoloji aşığı olmama rağmen istememde daha çok elektronikçiyim bana ne bileyim birkaç devre elemanı alınsa mutlu olurum 😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Geçen yılbaşı eşim bana ps4 aldı 😘 Tabi kendini de düşünmedi değil 😌 Ne istediğinizi direkt söyleyin yani.

1|0
    0|0
  • ben sevgilime hevesli hevesli kablosuz PlayStation kumandası almıştım verdim sevinecek sanıyorum bana dedi ki "iyi de benim PlayStationım yok ki" 😪😪

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 162

• Kulaklık öneririm :) kimseyi rahatsız etmeden sesi sonuna kadar açabilme keyfisi😝

2|0
    0|0
  • Şimdi buradakiler benim çok da ilgimi çekmiyor elektronik manyağı olaraktan :) o kişinin hangi tür cihazlara eğilimi olduğunu öğrenmen lazım. Çünkü saatten cep tlf. una kadar herşey elektronik.
    Sizin saç düzleştiricisi bile elektronik :)) neyi sevdiğini bilmen gerekir.

1|0
    0|0
  • oyun oynamayı seviyor ve evinizde konsol yoksa ps4 tabi, ama seni ihmal ederse sorumlusu sen olursun ona göre :D

saatlere merakı varsa smart watch,

sporla ilgileniyorsa akıllı bileklik,

müzik tutkusu varsa kulaklık,

farklı deneyimler yaşamak isteyen biri ise sanal gerçeklik gözlüğü :)

yani tamamen eşinin tam olarak neye ilgisi olduğuna göre seçimin değişir.

1|0
    0|0
  • Eşine bir hediye alacaksan eğer PS ile ilgisi varsa oyunlar falan bence bunu alabilirsin beraber de vakit geçirebilirsiniz ama diyorsan ki ben eşimi bu teknolojiye kurban etmek istemiyorum 🤗😅 Akıllı saat olabilir.

0|0
    0|0
  • Ona hediye alacağına fakir bir çocuğa güzel bir hediye al mutlu olsun siz zaten mutlu değilmisiniz yetmiyor mu

1|0
    0|1
  • Önemli olan onun manyaklık alanı bana misal water cooling için sattığım radyatörü geri alabilirsiniz cpu block duruyor yeniden bir loop kurarız 😄 bu benim alanım

Desktop pc/ donanım + görsel show

Not: yukardakilerin hiç birini beğenemedim

0|1
    0|0
  • Nobette donuyorum da isiticili don atlet var mi? Barsa da kim alacak

1|0
    0|0
  • Ps4 almak saçmalık olur niye dersen bu sene kazık fiyata iteliyolar geçen sene sıfırı 1200 1300 tl idi o paraya bence xiaomi a2 lite 64 gb al fiyatı 1300 çok güzel bir telefon

0|0
    0|0
  • Playstation daha iyi olur tabi bilekliği geç smart watch çok güzel o da bu gösterdiğin olmayacak playstationa 2 bin lira veriyorsun saate gelince 70 lira veriyorsun onada 2 bin lira vermek lazim samsung smartwatch yeni serisi çıkardı onu almak daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Bu su geçirmez akıllı bileziğin bu şekilde çalıştığına inanmıyorum, ya böyle değil daha dandik ve 70 lira, ya da bu şekilde ve 400 lira olmalı. 😂

2|0
    0|0
    • Araştırdım hiç de böyle bir şey değil, cidden böyle bir ürün var mı gençler? 😂

• Steam Game Controller a tavım

Yılbaşı hediyesi olarak elektronik aletler aşığı bir insana hangi hediye alınırsa "teknolojinin gücü adına" der?

0|0
    0|0
  • Eğer bey 'inin parasıyla alacaksan hiç almamanı isteyecektir.. Kendi isterse alır zaten.. Yok senin paransa.. Paranın kıymetini bil... biriktir.. bugün aşkın olan yarın belki düşmanın olabilir..

1|1
    0|0
  • Çocukluğunu yaşamamış ise PlayStation olgun ise fitness tracker, saat diğerleri boş fakir fukarayı düşünün biraz en küçük hediye bile karşındakini mutlu etmez ise ona sevgi demeyin.

1|0
    0|0
  • güzel bir kulaklık olabilir, içinde müzikleri ile birlikte , suda karada havada dinlicem yanımdan ayırmıcam. güzel olurdu.

1|0
    0|0
  • Seçeneklerin hepsi birbirinden güzel. Ben en çok Playstation 4 Slim 1TB- Türkçe Menü Sony Eurasia olursa teknolojinin gücü adına derdim.

1|0
    0|0
  • Smart watch akilli gt08 bana alınsa mutlu olurdum daha doğrusu ne alınırsa alınsın mutlu olurum. dusunmesi yeterli

0|0
    0|0
  • İlla ki teknoloji ürünü alacaksan (gittigidiyor reklamı olsun diye anlaşılan) ve ps4 alacak kadar bütçen varsa ankettekileri değil gear s3 akıllı saati öneririm. Şık bir saat.

0|0
    0|0
    • 7gün

Kullanıyorum ben. Şarj dayanmıyor. Her ne kadar piyasadaki en şık saat olsada hiç bir akilli saat o fiyatı hak etmiyor benim gözümde

• 6gün

Tercihim klasik saatten yanadır. Eskimez, bir ruhu vardır, insanların iletişime ve arkadaşlığa önem verdiği güzel zamanları hatırlatır ayrıca. Akıllı saat alacak olsam gear s3 alırdım ama şarj sorunu keyif bozucu.

• Pahali birseye gerek yok oyun oynayan biriyse ps 4 olabilir pc de takiliyorsa ps de almana gerrk yok bence saatle bilezik güzel seçim gibi burda

0|0
    0|0
  • Su geçirmez akıllı bileziğe aşık oldumm😍 bunun çift kollu olanı var mı aceba kolları birleştirip tam ekran yapsak filan😅

0|0
    0|0
  • Samsung akıllı saat çok iyi olurdu 1000 lira gibi bir bütçesi var ama verdiğin paraya değer

0|0
    0|0
  • Hiç biri ülkede ekonomik kriz var hala tüketime teşvik ediyorsunuz. Hiç biri alınmazsa ölünecek şeyler değil.

0|0
    0|0
  • allah aşkına toplama bilgisayar nerde şöyle 15.000 tl ye rtx 2070 lik bilgisayar toplardım.

0|0
    0|0
  • uyanmadan beni iş yerine kadar götürebilecek bir elektronik alet istiyorum

1|1
    0|0
  • Ps4 alsan her erkek sevinir ama onun çıkalı baya oldu 2020 ps5 çıkabilir ondan ps4 alma bençe o saat onun işini görür ama yinede senin kararın

1|0
    0|0
  • oha
    böyle hediye mi alınır 3+
    bana telefon al dokunmatik ellemeli (güldür güldür ) bir al ama telefonum yok adam akıllı

1|0
    0|0
  • Tabi ki açık ara ps4 diyorum ama sonrasında da saatlerce başından kalkmayacak hazır ol ya da sende öğren beraber pes, fifa vs oynarsınız

1|0
    0|0
  • Yani her türk erkeğinin bağımlı olduğu bir şeydir PlayStation özellikle FIFA ve pes oynarken 😍

1|0
    0|0
  • Git ona kebap ısmarla aklı varsa daha çok mutlu olur

3|0
    0|0
  • Yılbaşı günah diye abuk subuk saplantıları olanları yok eden bir şey varsa ondan al..

0|1
    0|0
  • Sanal gerçeklik alma +18 video izliyorlar ondan genelde 😬😬

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    132

Kızlar Ne Diyor 75

Yükleniyor...