WiFi de giriş yaptığım bir şeyi ortak WiFi diye görebilirlemi?

Ben yurtta kalıyorum arkadaşımla ;birtane erotik siteye girmiş ve yurdun ortak WiFi sini kullanarak girmiş her katta ayrı WiFi ağı var ve şimdi yöneticilerin bilgisayarlarına virüs düşmüş galiba (onların laptoplarında da erotik şeyler çıkıyormuş) arkadaşımın girdiği siteyi görebilirlemi ve kimin virüs bulaştırdığı felan tespit edilebilirmi

0|0
210

En İyi Erkek Görüşleri

• Görebilirler ama telefonun id numarası ve markası çıkar.. uğraşmazlar yani bulmak için.. sadece ip adresi falan görünür korkmayın

0|0
    0|0
  • ya sizin orada ağ profesyonel değil bu durumda kimin bulaştırdığını tespit edemezler.
    ya da sizin yurtta ağ çok profesyonel kimin nereye girdiği tespit edilebiliyor, fakat böyle bir ağda da ağ üzerinden virüs bulaşmaz. güvenlik duvarları vardır. Yönetiiclerde erotik sitelere girmişlerdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her bağlanan cihazın bir ip adresi olur yani kim baglanirsa ona bulaşır demekki onlarda gidiyor ki sakıncalı şeyler bulasiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahaha 😂😂😂 edemezler ama büyük sıkıntı çıkar fark edilir ise. Polislik bir olay bile olur. Fark edilmesin dua et.

0|0
    0|0
  • İmkansız. Göremezler. Çok iyi bir heckır olması gerekir.
    Bu arada gizlilik sekmesinden girin.

0|0
    0|0
    • 7gün

Kaldı ki. Başkasının bilgisauar veya cep ın en virüş kapılmaz.

• Kimse birşey göremiyor, siz gene de virüs programı kurun kendinizi koruyun.

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Ağ yöneticisi varsa ve isterse bulur.

0|0
    0|0
  • Boyke sacma sey gormedim

0|0
    0|0
  • Arastirsalar gorurler.

0|0
    0|0