Youtube de kaliteli kanallar mı arıyorsunuz👇?

Aynı zamanda önerdiğiniz kanalları da paylaşabilirsiniz.

Barış Özcan
Sanat, tasarım ve teknoloji hikayeleri, vlogları, filmler ve kitaplara bambaşka perspektiften baktığı, muhteşem yorumlarıyla ancak bu kadar eğlenceli bir bilgi şöleni verilebilirdi, dedirten youtuber.

Ortapia
(Serkan Karaismailoğlu)
"Sinirbilim dalında çalışan bir akademisyenin ve çevresindeki güzel nöronlu insanların çabalarıyla oluşmaya çalışan bir dünya bizimkisi" diyen bu harika youtuberi kendi sözleriyle takdim etmek istedim.

Kerem Gök
Onunla uçak kazalarına bakınırken tanıştım, nasıl daha önce keşfetmedim be, ;) dediğim; uçaklarla yakından ilgilenenlere sunmayı görev bildiğim, kısa videolarının da bulunduğu dopdolu bir youtuber kendisi.

Beyhan Budak
İşte konuşurken adeta içinizi ferahlatacak ve size tatlı tatlı kendinizi sorgulatarak çözümlere ulaşmanızı sağlayacak tamamen içten bir psikolog.

Dünyadan Sesler
Adından da anlaşılacağı üzere Dünyanın her noktasından farklı müzik zevkleri... Vee... Kara Kutu Sinemaskop, Dünyadan Sesler, Rüzgar Mira Okan, İç Mimar Berna.

Vakit ayırdığınız için teşekkürler. :)
Güncellemeler:
Saat itibariyle, ufak hatalarımı mazur görürsünüz umarım.

0|1
14

En İyi Erkek Görüşü

• - Kurzgesagt – In a Nutshell
    - The Slow Mo Guys
    - Teknoseyir
    - Anatolian Rock Revival Project
    - Bahador Alast
    - TEDx ve TED-ed
    - Learn Engineering
    - AsapScience

Arayana çok daha fazlası var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini de takip ediyorum. Barış Özcan genel bir bakış açısı kazandırırken, Serkan Karaismaişoğlu fizyolojik yaklaşımları ele alır. Beyhan Budak ise gerek ses tonu olsun gerek değindiği konular olsun çok beğendiğim kişilerdir.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...