3D yazıcıların çıkardığı silahları tehlikeli buluyor musunuz?

Hem kolayca imal ediliyor. Hemde plastik olduğu için her yere sokabiliyorsunuz. Eskiye nazaran daha fazla atış yapan kısaca daha gelişmiş bu silahlar sizce de önlem gerektirmiyor mu?
Güncellemeler:
Yazıcı ile evde herkes silah üretiyor yanlış anlaşılma olmasın lütfen. Bazı kimseler bunların fabrikada üretilip askere verildiğini falan sanmış sanırım.

0|1
411

En İyi Kız Görüşü

• Bence hobi olarak güzel bir şey ama hobinin dışına çıkıp kötü amaçlı bir şey için kullanılabilir. Bu yüzden kesinlikle bı önlem alınmalı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bende bile var pc 3 d yazıcı destekliyor hatta yazıcı hediye gelebilir yakında ama sana katılıyorum ruhsatsız çok silah piyasa sürülür hem de terör örgütlerini düşünemiyorum bile.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim sonunda ne demek istediğimi anlayan bir erkek yorumu gördüm. Aşağıdaki arkadaşlara bakıyorumda avrupanın bize niye barbar dediğini bir kez daha anlıyorum.

• Silahın ateş alması için gerekli ekipmanlar var. Plastik nasıl silaha dönüşüyor?

0|1
    0|0
    • Ateşleyen aksamı cncde yapmak zor bişe değil videolarını izleyebilirsin.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl la gercek silah mi hadi canim Anasini satayim silahlar kaldirilsin diyoruz millet seri üretime gecer simdi

0|0
    0|0
  • Konu hakkinda pek bilgim yok malesef

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çoluk çocuğun elinde tehlike arz edebilir. Ama genel anlamda bakıldığında kim ne yapsın plastikten silahı? silah isteyen gider gerçeğini alır, bunlarla uğraşmaz.

0|0
    0|1
  • Neden yasaklansın ki? Bizde yapmalıyız ülkemiz çağın çok gerisinde hala ilkel silahlar kullanıyor.

0|0
    0|1
    • Dünya böyle artık bir araştır istersen kaç tane nükleer silah war dünyada diye. Burda benim sorum sivillerin kendi kendine silah yapmasının ne kadar tehlikeli ve önlem alınması üzerine bir soru. Siz mevzuyu askerliğe bağladınız. Askerlik sistemimiz zaten külliyen yanlışta burdaki olay bahsettiğim bütün dünyayı etkileyen bişe

• bilgisi varsa yapan yapsın faydalı buluşlar çıkar belki.

• Piyasada 400 liraya pompalı tüfek satılıyor. Toplum son derece silahli zaten.

0|1
    0|0
  • yazıcının yaptığı sılahtan ne olur la namlusuz yiv setsız sılahmı olur yalan onlar :D

0|0
    0|1
  • Evet artık dedektörler de güvenli değil

0|1
    0|0
  • Arkadaşım bıçak yapıyordu

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Evet. Teknoloji insanları daha mutlu etmiyor