Aldatma Simülasyonu: Don't Cheat On Me

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me

Çevrimiçi oynayış mekaniklerine sahip olan ''Steam'de'' yayınlanacak bir PC oyunu olan Don't Cheat On Me, evli bir kadının kocasını aldatma hikayesine odaklanıyor. Aldattığı kişi ise yan evdeki komşusu. Peki, olmadığı bir zamanda kocanız evinize gelse, aldatan birisi olarak neler yapardınız?

Konusu

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me

Akşam geç vakitlerinde, eve geldi. Karısı ona yukarıdan ''Ah tatlım, sen misin? Yarın dönmen gerekmiyor mu?'' diye sorar. Bu karısının sesiydi ve bir şeyler doğru gitmiyor. Onu hissediyor, evde neler oluyor?

Don't Cheat On Me, 3 kişilik oynanan bir çevrimiçi oyundur. Oyuncular, bu evlilikte yaşanan kaçamakları ortaya çıkarmak veya saklama üzerine kuruludur. Kocası, karısı veya komşusu olarak oynayabileceğiniz bir oyun.

Neler vaad ediyor?

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me
 • Üç oyunculu bir aldatma hikayesi
 • Üç katlı güzel bir evde yaşanan adrenalin
 • Her biri benzersiz oynayışa sahip 3 ayrı karakter
 • Farklı kanıt ve ipuçları ile dolu bir oynayış stili
 • Stratejinizi oluşturmak için etkileşimli eşyalar ve sahneler
 • Kaçamak yaptığı komşusunun saklanacağı bir çok yerin oluşu
 • Yeniden oynanabilirlik için potansiyel farklılıklar
 • Oyunu ister tek başınıza oynayarak kazanın isterseniz iş birliği yaparak, tamamen size bağlı

Koca

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me

Oyunu kocası ile oynarsanız, karınızın aldattığını kanıtlayan herhangi ipucu bulmak için araştırma yapacaksınız. Onları bulmak, karınızı takip etmek, sessizce bir yerde saklamak veya yok etmek isterse onu yakalayabilirsiniz. Kocası, evin içindeki aldattığı adamı da bulmak zorunda.

Kadın eş

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me

Karısı olarak oynarsanız, aldattığınıza dair tüm kanıtları saklamalı veya yok etmelisiniz. Kocanızın ilgisini çekmek için evdeki objelerden faydalanabilirsiniz. Bazen komşunuz ile iş birliği yaparak beraber çalışabilirsiniz.

Komşu

Aldatma Simülasyonu: Dont Cheat On Me

Komşu olarak oynarsanız, beraber olduğunuz evli kadının kocasından saklanmak zorundasınız. Sizi bulmasına izin vermeyin ve sessiz olun. Bazen ayak sesleriniz bile el verebilir. Gürültü, sizin en büyük düşmanınız. Kaçamak yaptığınız kadın ile iş birliği yapın ve kocasına karşı avantaj elde etmek için fırsatlar elde edin. Kocasının durumunu tersine çevirecek bazı sırları olabilir.

Satın almak için Tıkla!

Aldatma Simülasyonu: Don't Cheat On Me
1
1
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
 • akrep_1903
  simülasyonu yapılmayan bişey kaldımı
 • Gizli Üye
  Güzel bir bence olmuş
YÜKLENİYOR...