Deniyor 22 gü

Seagate Expansion Taşınabilir Disk

Seagate Expansion Taşınabilir Disk

Seagate Expansion Taşınabilir sabit diski, bilgisayarınıza anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar. Seagate Expansion taşınabilir sabit diski, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kurulur. Kutusundan çıkardıktan sonra birkaç saniye içinde dijital dosyalarınızı bu harici sabit diske kaydetmeye başlayabilirsiniz.Dijital fotoğraflar, video ve müzik dosyaları, bilgisayarınızın depolamasını yorarak, dahili sabit diskinin kapasitesi doldukça performansın düşmesine neden olur.

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Seagate Expansion Taşınabilir Disk yanınızda taşıyabileceğiniz kullanması çok kolay bir depolama cihazıdır. Bütün dosyalarınızı,resim ve filmlerinizi kolayca depolayabilirsiniz. Seagate Expansion Taşınabilir sabit diski, bilgisayarınıza anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Senelerdir kullanıyorum, hiç sorun çıkarmadı ve çok memnunum, ben temel olarak filmlerimi arşivlemek için kullanıyorum,veriler portable diskte depolanmalıdır. Dijital fotoğraflar, video ve müzik dosyaları bilgisayarınızın depolaması dahili sabit diskinin kapasitesi doldukça performansın düşmesine neden olur.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Expansion taşınabilir sabit diski, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kurulur. Kutusundan çıkardıktan sonra birkaç saniye içinde dijital dosyalarınızı bu harici sabit diske kaydetmeye başlayabilirsiniz. Seagate markası ve ürünün diğer markalara göre fiyat avantajı,kalitesi, kullanım kolaylığı ve kullanım deneyimimi söyleyebilirim.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Fiyatına göre performansının çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Bilgilerini depolamak isteyenlere ve özellikle film arşivi yapanlara tavsiye ederim. Binlerce filmden oluşan arşivimi sorunsuz bir şekilde senelerdir Seagate Expansion Taşınabilir Diskimde saklıyorum.

Seagate Expansion Taşınabilir Disk

Seagate Expansion Taşınabilir Disk
1
0
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Me_Se-38

    Güzel öneriler elinize sağlık

    • Teşekkürler, yeni gördüm bu özelliği, ben de kullandığım ürünü paylaşayım dedim :)

Yükleniyor...