Türkiye abd ile savaşa girer mi?

Eper girerse trump la erdoğa ringe çıksın kendileri kapışssın bizi sokmasınlar bu hengabeye. Yanlış mı düşünüyorum

0|0
1126

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

• savaştan kastın top tüfek ise o dönemler eskide kaldı. artık teknoloji savaşları var olacaktır. bu noktada Türkiye en küçük avrupa ülkesine karşı bile savunmasızdır. amerika 3 sene önce bütün Türkiye'de ki elektriği 2 günlüğüne kestiğinde yaşananları hatırlatmak isterim.

0|1
    0|0
  • Abd ne kadar tehditler savursa da Türkiye'ye asla saldırmaz. Neden derseniz, bize saldırdığı an Rusya nin da menzilini kendine yoneltecegini bilir.

0|0
    0|0
    • Bu mu saldırmama sebebi.

• Boyle bir durumda ABD, BM karşısinda itibarini ve yerini kaybedebilir ve evet temel sebeplerin basinda bu da gelebilir tabiki. Ben sadece düşüncemi belirttim. Sonuçta Rusya, her an ABD nin üzerine atlamaya hazır bir aslan gibi tetikte. Ola ki ABD Türkiye için bir tehdit oluşturmaya kalkarsa haliyle Rusya ya da malzeme çıkar diye düşündüm.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• abd'nin son teknoloji ile uretilmis tanklarini, savunma sanayisini, şusunu busunu gecin de savas durumunda, turkiyenin her bolgesinde var olan abd ye ait toplam 40 askeri ussunu dusununce turkler gorecek anyayi konyayi.

isterseniz yuhalayin isterseniz kinayin abd turkiyeyi tukuruguyle bogar, boguyor ve bogacak da.

0|0
    0|0
  • ABD ne kadar tehditler savurursa savursun hiçbir ülkeye saldıramaz. Çünkü bir 3. Dünya savaşını kimsenin gözü yemiyor.

0|1
    0|0
  • Tayyip'in şu an esip gürlediğine bakma. O, dış ülkelerin hepsine muhtaç. Kendi yönettiği ülkeyi kalkındarmadığı sürece. Türk milleti böyle atarlı giderli yöneticilere bayılır.

0|1
    0|0
  • bir gün haçlılarla zaten savaşa giricez. Biz müslümanlar için sıkıntı yok elhamdülillah. Bizim allahım imanımız var beeee

0|1
    0|0
  • şu an zaten savaş içinde değil miyiz? Bildiğin ekonomik savaş

0|0
    0|1
  • aksam akşam ya hahahh

0|0
    0|0
  • Hahaha mantıklı mk

0|0
    0|0
  • Girebilir

0|0
    0|0
  • Girmez

0|0
    0|0
  • biz onlarin a. k@ruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ABD'nin Türkiye'ye savaş açma gücü de var savaşı rahatlıkla kazanma gücü de var. Türkiye'nin savaş açmaya cesareti de yok kazanma şansı da yok. Şayet ABD ve Türkiye savaşa girerse çoğu ülkenin çıkarına ters düşeceği için böyle bir savaş söz konusu olamaz. Başta Rusya, Çin ve Almanya karşı çıkacaktır.

0|0
    0|2
  • Amerika güçlü devlettir. Savaşa girip masraf yapmaz. Hasmına ekonomik savaşla saldırır. Bir tane mermi atmadan süründürürler

0|0
    0|0
  • Deli deliyi görünce sopasini saklarya o misal artislikmyapıpda süt ürünleri ithal etmek hangi mantığ siğiyorı merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Aga bence bu tek taraflı olmaz yani Türkiye ye pakistan iran rusya azerbaycan güney kore çin de destek verir diye düşğnüyorum

0|0
    0|0
  • Mantıklı düşünüyorsun bencede ama savaşa girmezler ikiside NATO ülkesi çünkü

0|0
    0|0
  • "İneğin sütünü mü sağarsın, kesip yer misin?" tipinde bir soru.
    Bu sorunun cevabını bulursan, kendi sorunun cevabını da bulursun.

0|0
    0|0
  • Biz savaşa hazırız da bizimle savaşı göze alamazlar, ama ortada bir beyin savaşı olduğu kesin ekonomi pskoloji gizli savaş var üstümüze...

0|0
    0|0
  • Savaş mavaş çıkmaz. Artık savaş silahla değil ekonomi ile kazanılıyor. Düştüğümüz hal de bunun göstergesi

0|0
    0|0
  • Allah korusun ülkemizi. Öyle bir savaş dünyayı etkiler basit olmaz ırak suriye gibi değil bu ülke.

0|0
    0|0
  • Bizi aşar ama boyun eğmeyiz. Azdan az çok Çoktan çok gider

0|0
    0|0
  • ABD dümdüz
    Eder bizi sanırım ama yinede İman meselesi

0|0
    0|1
  • Eskisi gibi silahlı kılıçlı olmaz korkma.

0|0
    0|0
  • türkiye'yi haritadan silerler girerse eğer...

1|0
    1|1
  • rte rahat kazanır :)

1|0
    0|1
  • Giremezler

0|0
    0|0
  • Çok iyi lan xmsdkmxd

0|0
    0|0
  • Girmez. çünkü abd bunu göze alamaz.