Atatürk'ü sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasız #Safiyeincitutuklansın bana katılanlar vardır değil mi?

Kimse kimseyi sevmez zorunda değildir. Fikir ayrılığı olsa bile nasıl herkese saygı duyuyorsak bu ve bunun gibi kişilerde saygı duymak zorunda. Hakaret boyutunda ise Atamıza hakaretten tutuklanmalı yargılanmalıdır. Buyrun link :
mobile.twitter.com/.../1020414123870433280

0|2
1024

En İyi Erkek Görüşleri

• gece gece sinirlerim bozuldu bak şu orospuya sen. madem sevmiyon kabrinde işin ne canım kardeşim

0|2
    0|0
    • gece gece sinirden elim ayagim bilmiyorum yani agzini burnunu kirmak istiyorum

• boşver istedikleri kadar küfretsinler. başındakini süs için takıp içinde tanga taşıdığı belli bunun.

• Hem atatürkün sağladığı seçme seçilme hakkını kullan kendi istediğin partiyi seçebil hem salla. Yatacak yeriniz yok.

0|1
    0|0
    • dinin arkasina saklanirlar bir de yallah arabistana iste ne denenebilir

• Edebiyle duracaksa otursum oturduğu yerde. Beğenmiyorsa dilediği yere 😁

En İyi Kız Görüşü

• isterse bütün türkiye tutuklanmasını istesin hiçbir şey de olmaz :)

0|1
    0|1
    • olmaz takipcisi artar ancak bu sürtüğün

• keske hacklemeselerdi yırtmış o zaman fotografinin altina sövemicem maalesef

• Millet sessiz kaldıkça 2 günde olayları unuttukça burnu boktan çıkmayacak bu milletin bu olay için söylemiyorum neler neler oldu oluyor ayıptır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• safiye incinin tutuklanması mecburiyetten olmuş. Milletin tepkisini almasaydı tutuklanmazdı. Yoksa yaptığı şey ahlak olarak suç değil. Bu devirde kim kime hakaret etmiyorki. Her konuşanı içeriye mi tıkıyorlar, öyle mi olmalı

0|0
    1|0
    • seni kör cahil Atatürk bahsettiğimiz kişi senin anana sövsem tabi iceri girmem gavur evladı

• olabilir, insan tarihiyle barışık olmak gerekir. Yaşının 24 ü aşmadığını kabul ederek 25 sene önce sen doğmamıştın, sonra içinde bulunduğun toplumun zihniyetine göre hayat görüşün oldu, amerikada doğsaydın oraya göre düşünecektin. Sen şu anki düşünce yapınla sadece birkaç milyona hitap ediyon. Şimdiki dünya 7,5 milyar.. Çok fark var.24 senede sahip olduğun bilgi veya 50 senede sahip olacağın bilgi binlerce senelik insan tarihini anlamana yetmeyebilir. Geniş düşün, kendine dürüst ol, kendinle barışık ol diyorum sadece.

• hadi bye

• Hah bende o kiz nerde yaw boyle bir olayi nasil kaçırır diyordum kaçırmamışsın tum insanlık yom olsun en kisa çözüm yolu walla

0|1
    1|0
    • canım mısın olayı kacirmak ne demek bunu hava olsun diye yapsaydim gizli yapmazdım ne onursuz duygusuz insanlarsiniz

• Ya yaptin ne oldu sonuc ne ne elde ettin getirisi goturusu ney Atamız yüceldi mi sen bunlari yapinca yok geri zekalilar ne derse desin Atatürk un asaletinden gram eksilmiyor ama sizin şu aşırı sewgileriniz insanı her seyden soğutuyor neyse iyi günler ayrıca suanki lider bile atatürk sewer degilki onun tarafindakiler Atatürk u sewsin daha çok görürsun boyle olaylari oyuzden her birine yetisim diyene kadar hayatina bak azcık

• chpliler ancak bos konusrsunuz yakında adamı komple kardıracaklar

0|0
    1|3
    • Atatürk ün siyasetle alakası yok biz olduğumuz sürece kimse bize Atamızı unutturamaz

• kizin agzina sicsak yine biz suclu oluruz fikir özgürlügü sadece bu piiiç kurularına var maalesef

• bu ulkede adalet yok kı bı kac kısı tek haksızlıklara sesını cıkarıyo onlarda ceza

• Atatürk'ün şahsına değil, makamına saygı duyulmak hukuki bir zarurettir, tıpkı diğer 11 cumhurbaşkanına saygı duyulmak zorunda olması gibi.
    Dolayısıyla bu elemanı paket ederler eli kulağındadır..

0|0
    0|0
  • pek bilmiyorum ama Atatürk sanki kahve arkadaşı gibi kullananlar olmaya başladı. . sana demiyorum

0|0
    1|0
  • Atatürke hakareti bende icime sindirimedim ama yinede tutuklanmasina karsiyim fikir özgürlügü olmali

1|0
    2|1
  • Atatürk ve başörtü gibi şeyleri hala tartışmamız ülkemiz açısından çok acı.

0|0
    1|0
  • Keşke annesi biraz edep verseymiş. Annesi bunu doğurmamış, sıçmış.

0|1
    0|0
  • Erdoğana laf atsa tutuklanırdı Atatürk'e diyince bir şey olmuyor 😒

0|1
    1|0
  • Çok bekledikleri şeriatı görünce Atatürk Atatürk diye ağlarlar artık

0|0
    0|0
  • Peygamberin'e hakaret eden tutuklaniyormu peki

0|1
    0|3
    • ne alaka

• İçindekileri dışar abim görelim kinini nefretini.
      O kızın dedesini öldürmediği ne malum, ironik. O kız hakkında bir şeyler duydum. Ve böyle saçma şeylere bağlaman komik.
      Şapka devriminde şapka takmadı diye öldürülen idam edilen yok. İdam edilenler ülkede bozgunculuk çıkarmaya yeltelenenlerdir bu kesin.
      Kuran'ı Türkçe okuttu yoo herkes Kuran' ı istediği şekilde okuyordu. Camiilerde ezan Türkçe okunuyordu evet ama bence ama söylenenler kalpte bir olduğu sürece ne farkeder?
      Kuran' ın meali bu kadar yüzyıllar sonra Atatürk devrinde Türkçe' ye çevrildi. Bu da gayet olumlu bir davranış.

O kızın saygı duyduğuna emin misin? Videoda küfür ediyordu.

• @Adonay ben videoyu izlemedim yaptığını olumlu bulmuyorum ama babamlar camide gizli gizli kuran öğreniyorlarmiş birisi caminin şerefsine çıkıp gelen var mı diye gözetliyormuş bunları bilmiyorsun işte aç Google'da sor ezanin yasaklanisini oku

• Adresi Pendik esenler mah.

0|0
    0|0
  • Anasini meyhanede duzmusler kasarin belli!!

0|1
    0|0
  • Bunları süreceksin İran’a yaşa diyeceksin.

0|1
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Saygı şart. O kadar!

0|1
    0|0
  • Saygılı olunmalı. Bu kısilık gereği

0|0
    0|0
  • zorunluluk yoktur insan kendisine yakisini yapar

0|0
    0|0
  • Kim ya bu kaşar

0|1
    0|0
  • Sen adamsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Sonuna kadar katılıyorum sana kimse Atatürkü sevmek zorunda değil ama en azından saygı duymayı bilmeli.

0|0
    0|0
  • Milletin beynini boyle yikadilar işte..
    Ayni cumleleri ulkenin basindaki herife soyleseydi o kiz acaba neler olurdu..

0|0
    0|0
  • Atatürk'e saygı duymayanlar, bugün çocuklara tecavüz edip öldürenlerle aynı kişiler.

1|1
    0|0
  • Sevgi duymayanları bile anlayamıyorken saygı duymanları kabullenemiyorum! Çürüsün orda pislik kadın..

0|1
    0|0
  • Katılıyorum bu kaşarı bana verinde gösterim ona Atamıza küfretmeyi😏

0|1
    0|0
  • Sevmeyebilirsiniz ama herkes saygi duymaak zorunda

0|0
    0|0
  • Kadın nasılda ağlayarak açıklama yapmış ama 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Tutuklamazlar. Ama haberlere bir bak c. baskana bir hakaret olsun sözle bile olmasa hakare, hemen içeri atıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...