270 bin suriyeli Türkiye ye geliyormuş. Düşünceleriniz?

Artık gerçekten bıktım bu şeylerden ya kaç mulyon suriyeli Türkiyede artık milliyetcilik falan kalmadi ulke degistirecegim eski turkiye daha iyidi..

0|2
2957

En İyi Erkek Görüşleri

• Vatansız i*neler gelsinler mk. Memleketin öz evladı oldular nerdeyse. Şu güzel memleketimde bir biz yetim olarak kaldık zaten. 15 yıl sonra 40 yıldır terör ile uğraşıyoruz bir bitmedi derler müstahak yemin ederim müstehak

0|5
    0|0
  • Ulan git dedikçe geliyorlar yeter artık be. Bursa sokaklarında ellerinde satırla dolaşan suriyelilerin videosunu gördüm. Ama gelsinler, gelsinler AKP'ye oy veren herkes hak ediyor. Biz g*tümüzü yırttık, daha neler olacak neler.

0|3
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sınır kapısına bir zamanlar buraları dutluktu yazmak gerek :/ Şimdi kımıl zararlısından dur mut kalmadı :/

0|2
    0|0
  • Allah hepsinin bel-asını versin lanet pislikler vatanlarını bırak buraya geliyorlar buranın içine sı-çtılar yürünecek yer yok zaten habire doğurup duruyorlar sokağa salıyorlar zaten bir de başımıza bu pislikler çıktı gebersinler inşallah

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Yok artık yalandır Suriye bölgeleri daha yeni alındı oraları yaşanılacak hale getirip daha da göndermeleri gerekirken daha ne Suriyelisi? Oy için aldı ülkeye seçim bitti daha AB mülteci parasını vermedi sanmıyorum durduk yere alacaklarını alirsada vay halimize

0|0
    0|0
  • buyursun gelsinler diyorum ama hic icimden gelerek degil :D hani olmadik zamanda birisi ararda size misafir gelicez derlerde icimizden gelmeeee diyip telefonda buyrun gelin tabi deriz ya iste ayni öyle...

0|0
    0|0
  • Bun asalakların ben mk ulan hiç hayriniz yok yaptığınız seyler tecavüz, hirsizlik. Bunları destekleyenler belli bir sure sonra kandırildik diye çıkmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Mümkünse malum partiye oy verenler alsın evlerinde bir güzel baksınlar.. bunların tek sorumlusu o koyuncuklardır.. ama işte kurunun yanında yaşta yanıyor.. s*keyim böyle düzeni

1|1
    0|0
  • On sene sonra en çok şimdi bunların gelip durmasına alkış tutanlar küfredecek ve başkalarını suçlayacaklar bu konuda.

1|2
    0|0
  • Belli bir toplanma alanında tutulsalar ve dışarı çıkartılmasalar sıkıntı olmaz ama bunlar heryere dağılmışlar.

1|0
    0|0
  • Oy lazım ne yapalım yarın bir gün suriyelilerde özerklik diye tutturacaklar bu kesin artık otobüse binmek istemiyorum bir tane Türkçe konuşan yok kendi vatanımızda bizler mülteci onlar vatandaş oldu..

0|1
    0|0
  • S. ktirip Gitsinler Kendi Ülkemde yabancı oldum Sonuçta Müslüman kardeşlerimiz ya Birazcık Arabistan Qatar Alsın Degilmi Sonuçta Müslümanız ha azcık araplar alsın

0|0
    0|0
  • nereye sıç. acaklar

1|0
    0|0
  • Ya ne diyon sen :(
    Hani göndereceklerdi noldu ne gelmesi valla bulduğumu vurasım geliyor bunaldım bunlardan.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    45

Kızlar Ne Diyor 27

• Hah böyle savaş var diye ipini koparan koşar gelir, bayramda ailelerini ziyarete gider sonra geri dönerler.
    Atalarımın kemikleri sızlıyordur şimdi. Kaç canın yitip gittiği bu topraklarda kendi vatanını savunmaktan aciz zamanında en büyük kazıkları yediğimiz köpek sürüleri at koşturuyor. Yazık valla

0|1
    0|0
  • Ya yeter artık nereye gelecekler artık yeter bitirdiler sömürdüler yeter da Allah Allah bütün hayatımıza engeller işe girme yaşımız geliyor öncelik onlarda sınava giriyoruz adam sınavsız sağlık fakültesinde sıfır emek havadan meslek defolsunlar artık

0|1
    0|0
  • Hala evsiz türkler varken başka ülkeden insanlara vergi veriyoruz. Alınacaksada geçmişi temiz suça hiç bulaşmamış insanlar alınmalı serseriler değil.

0|1
    0|0
  • Sadece sığınmiyor bu adamlar. Yerleştiler şimdi de bakteri gibi ürüyorlar. O yuzden hiç birine acımıyorum.

0|0
    0|0
  • Biz gitmelerini beklerken komple Türkiye'ye yerleşiyorlar. Yakında ülkemizden çıkın derlerse şaşırmamak gerek

0|0
    0|0
  • nereye sığdıracakmışız o kadar insanı adım başı başka dil konuşan insanlar var kendi ana dilimizi unutucaz artık :/

0|0
    0|0
  • Sokaga cikmaya cekiniyo insan heryer suriyeli biz yabanci kaldik ülkemizde

1|1
    0|0
  • Yeter artik su ülkeden nefret ettirdiler bize !!!
    Erdoğan yaktın biziiiiii !!!

1|0
    0|0
  • Ülkenin g*tünü s*ktiler hala tay*p getiriyor mu bu halka müstehak bu tay*p e oy veren halkı siksinler😐

0|0
    0|0
  • He anasını satim gelsinler iyice arap ülkesine dönelim.

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    17
Yükleniyor...