Seçimi Recep Tayyip Erdoğan kazandı. Görüşleri alalım?

Görüşlerde farklı siyasiyi savunanların kavga etmemesi ve siyasi liderlere küfür edilmemesi rica olunur. Siyaset yapacaksanız da hakarete girmeden. Şimdiden teşekkürler.

0|1
1220

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu günkü Gündem;

-sandiklara sahip çıkın 17:00
    -chp mühürlü oylar yanmış bulundu 18:00
    -elektirikler gitti sayım sırasında 19:00
    -bc plakalı araç oy torbası taşıyor yakalayın 20:00
    -chp önde sandıkları bırakmayın 20:30
    -hayir daha batı oyları gelmedi korkmayın ondeyiz 21:00
    -hayir olaaaamaaaz çaldılar hırsızlar..22:00
    -bu milletin %60ı cahil koyun zaten.22:30
    -Aziz Nesin paylaşımları 23:00
    -buz gibi bira 23:30
    -Bu ülkede yaşanmaz sohbetleri. 23:30
    -izmir marşı kapanış yatış 00:00

3|1
    1|4
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Bölünme gibi görünecek ama keşke herkes hakettiği ve arzuladığı insanlar tarafından yönetilse. çomara çomar inceye ince. üç eyaletten oluşan bir Türkiye fikrini sonuna kadar destekliyorum. yani dış politika, güvenlik, makro ekonomi vs. konularla ilgilenen bir merkezi hükumet ve lokal popülasyonun beklentilerine cevap verebilecek güçlü yerel yapılar.

2|0
    0|0
    • Hayır bu olmaz doğuyu tamamen kaybederiz onlar masum değil türkiye iran değil ki terörcüyü assın yani tabi bahsettiğin bu üç eyaletten birisi demirtaşa verilecekse

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar hala bir nefret içinde altta yapılan paylaşımlarda da öyle. İyi koyduk diyen bile var. İşte insanın seçimleri kişiliğini de gösteriyor. Sen sevgi ve barışı seçmiyor nefreti seçiyorsan zaten orada bir sıkıntı var. Sanki bir futbol maçı izliyorcasına sandık açılışını izleyen insanlar var bu ülkede. Gol diye bağırmak yerine başkanlarının adını bağırıyorlar, havai fişek gösterileri, havaya silah sıkanlar vs bunlar zaten gelişmiş bir toplumun, kültürlü insanların yapacağı şeyler değiller. Kurunun yanında yaş yanıyor, olan kendini biraz da olsa cehaletten kurtardığını sananlara oluyor. Maalesef geminin bir tarafı batarken diğer tarafı da batıyor. Bu ülkede cehalet o kadar büyük bir çoğunluk ki her şeyi yiyip bitiriyor ve günden güne büyüyor.

1|0
    1|0
    • Güzel söylemişsinde senin akp liler için düşündüğün bu sözleri akp liler de diğerleri için söylüyo herkes kafasından konuşuyo kimisi çomar diyo bilmem ne diyo bir akıllı sensinde türkiyenin %52 si mi andaval? Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda kusura bakmasın hiç kimse herkes için herşey için hayırlısı neyse o olsun

• Çocuktu çocuk olmasına zaten dedim ki oda bir can ölmeseydi iyi olurdu insanların ölmesini bende istemiyorum ama daha önce geçmişindede sempatizanlıkları olduğunu söylüyorum sana

• Hükümeti eleştiriyosun bu adam olmasaydı diyosun geriye saydıklarım kalıyo sonuç olarak onlardan medet umuyosun neyse yanlış yerlere gidecek iyi günler sana

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Ülke için hayırlısı olur umarım tek diyeceğim bu kız ayool

2|0
    0|0
  • burda gorus alamassin hepsine solemisdim tayip kazancak bosa konusmayin diye yillardir konusiyorlar simdi 2023 kadar susarlar 😃😃

4|0
    0|0
  • Bundan sonra sandığa gitmeme kararı almıştım. Fakat bundan sonraki bütün seçimlerde Akp'ye oy verme düşüncem de var. Sloganı da buldum;
    Akp'ye oy verin, ete para vermeyin. Sözlükçüler anladı.

1|0
    0|0
  • henüz kimse birşey kazanmadı, YSK'dan resmi sonuçların açıklanması gerekiyor

2|1
    0|0
  • Henüz bitmiş değil nerde kazandı öğretmen notu vermeden arkadaşının sözüyle 5 aldım diye göbek atiyon

1|0
    0|0
  • Kazanacağını biliodum peki suanki Türkiye'den memnunmusun?

0|0
    0|0
  • Beklenen sonuç 👍👍👍👍👏👏👏👏

4|0
    1|0
  • Profil fotomda açıklıyor.

2|1
    0|0
  • Ülkemiz için hayırlı olur umarım...

1|0
    0|0
  • sordugun soruya baksana neden siyaset yapalim ki

2|0
    0|0
  • Türkiye için hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • dikkat et birazdan hakaretler gelebilir

2|0
    0|0
  • kazandı evet

1|0
    0|0
  • Biliyorduk

1|0
    0|0
  • Mhp desteği olmasaydı cb olamazdı

0|0
    0|0
  • Ysk dan karar gelmedi nereye kazandi.

0|0
    0|0
  • Secimi boşa yaptılar sonuç zaten belliydi

0|0
    1|0
  • Tehlikenin farkında mısın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kuduranlar var hala ama iyi koyduk bacım ağlasınlar anca

1|2
    1|0
    • peki ya sana giren :D

• Küfür etmim diyorum da zorluyorsun kavaşe AKP MHP zaten aynıydı seçim de canım ikisine de oy verdik ya ne mal adamsın sen pardon adam dedim de diğerlerinden özür diliyorum 😂 beyinler savaşsın istiyorum da görüyorum ki siz silahsızsınız bayan 😂😂😂

• Çok saçma Atatürk ilke ve inkılaplarını kaldırmak isteyen bir partiye yine Atatürkün inkılaplarından faydalanarak oy veriyorsunuz. Bu da sizin çelişkiniz.

• Ezilenlerin gür sesidir o.

1|0
    0|0
  • Haram zıkkm olsun caldıkları oylarrrrr.

3|0
    0|0
  • Hak eden kazandı😏😏

1|0
    0|0
  • İyi olan kazandı 😉

1|0
    1|0
  • Umarım ülke bok yoluna gitmez.

0|0
    0|0
  • Adam kazandı😊