Muharrem incenin kazanma ihtimali varmi?

Ben soyle dusunuyorum benim oyumla ne biri secilir nede secilmez gecersiz 1 oy nedir allah askina ben kimse versem sanki o olucak

0|0
2332

En İyi Erkek Görüşleri

• muharrem ince chp liler güvenipte partinin başına geçirmedi , şu an muharrem ince maske takmış , biri okadar eşini aldatmış bir insan meclisdeki kadınlara asılmış bir insan , agzından sürekli küfür çıkmış bir insan gelirde türkiyenin başına geçer ihtimal veriyormusun , türkiye okadar aptal degil , senin haricinde görüşüme yorum yapanları aile degerlerine selam söylerim

3|0
    2|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • türkiye aptal degil dediğimde aptal olmadığını gösterdi , aptallarda hep boş yorumlarla kendini kandırdı durdu yıllarca oldugu gibi adam buraya bakarak türkiyenin durumunu yorumladı bukadar aptalca bu kadar düşüncesizce bir durum olmaz , türkiye aptal degil sadece burdakiler aptal

• Anket araştırmalarının hemen hemen hepsinde önde zaten. 1 oydan ne olur diyen 1 milyon kişi çıksa kader değişiyor işte.

Sırf bunun için spekülasyon yapıyorlar sürekli zaten kaybedecekler boşverin diye.

En son evet hayır da yüzde 51 ile aldılar ve oy oranı çok azdı kullanılan sebebi de çoğu kişi zaten kaybederiz algısıyla gitmedi. O yüzden de kaybedildi o seçim.

Böyle böyle yiyorlar işte.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Yüz kişinin seninle aynı fikirde olduğunu düşün ben kullanmasam ne olacak diye düşündünüz ve 100 oy boşa gitti 💁 ve evet kazanacak koltuk sallanıyor 💁💁🙆

0|0
    0|2
  • Toplumu sen ben biz oluşturuyoruz.
    Bedeninimizi hücreleroluşturuyor. Hücrelerin herbiri ben işe yaramıhorum ya dese ne olur? evrenin yapısını atomaltı parçacıklar oluşturuyor. Sicim teorisine göre, sicimler atomun alt parçalarının da alt parçacıkları, evrenin dokusundan eksilen bir sicimin yerine yenisi yapılmasa evren çöker.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• E var tabi
    Ama saadete de bir iki oy verelim ki ayıp olmasın kimse çıkıpta saadet partisine yazıklar olsun sana gidipte chp ile birlikte oldun diyemesin adamlar o kadar millet ittifakını desteklediler sağolsunlar
    Onun için de saadet partisini yanlız bırakmamak lazım

0|1
    1|0
  • Ben görevimi yapayım da #ince #ince

4|2
    3|0
  • Hemen her arkadaş ''sen öyle düşünürsen, ben öyle düşünürsem nolur'' şeklinde haklı uyarılarını yapmış zaten.
    Ben de sana Hz. İbrahim ile karınca kıssasını okumanı önereyim.
    Belki fikrin değişir ;)

1|0
    0|0
  • Senin gibi bir milyon insanin boyle dusundugunu dusun simdi. Daha sonra anlarsin ne demek istedigimi

1|1
    0|0
  • Sen bunu tek başına mi düşünüyorum sanıyorsun? Emin ol senin gibi düşünen binlerce kişi var bak senin ve senin gibiler yüzünden değişti, kullanacaksın oyunu, insanı deli etme, yarın öbür gün ağlarken ne diyeceksin ben oy bile kullanmadım mı diceksin, git kullan oyunu sinirlendirme insanı

0|0
    0|0
  • Mantık iyimiş yalnız herkes aynı mantıkda olsa saçma sapan bir oylama çıkar.
    Bence oylama olayını araştır bir googleden :D

0|0
    0|0
  • Senin gbi füşünen 1.000.000 kişi vardor en az yarım milyonu kullamsa 500000 kişi eder herkes lendini düzeltirse dünya kendiliğimden düzelir.

0|1
    0|0
  • Herkes böyle düşünürse o zaman sorun çıkıyor. 20 sene önce Fenerbahçe başkanlık seçimini azîz yildirim 1 oy farkla kazanmıştı.

1|0
    0|0
  • Senin gibi 100 bin kişi olduğunu düşün ya da bir milyon...

1|1
    0|0
  • seninki gibi 10 bin kişi düşünse 10 bin oy kayıp demek

2|1
    0|0
  • Bence yok ak partı her türlü alcak

4|1
    1|1
  • at reıse göz var nizam var alalhını sevıyorsanz

0|1
    3|2
  • Muharrem ince kazanacak güneş doğacak

3|1
    5|0
  • Bu sene o sene ampul söner sola cevirINCE 😊

2|1
    1|0
    • Gereksiz 😂😂 ya sonuç belli oldu çapulcularrrr ülkeyi terk edin artık inceden incedeennnn😂😂

• İnceci olan sizsiniz bu ülke sizin gibi byinsizleri istemiyor artık 16 yıldır lider aynı lider daha neyi hazmedemiyorsunuz 😂😂 Ve yine ülkemiz lidere devam dedi hükümetin sahibi RTE artık biliyosun demi😂😂 sizde artık bir hazmedin kabulleninnnn😂😂

• Zorlama sansini yürü git siyasetini baska yerde yap

• var inanıyorum.

0|0
    2|0
  • Oy çalınmazsa o kazanır zaten

1|1
    1|0
  • imkansız birşey kazanması

3|0
    1|2
  • Yok muarremin oyu %28

2|0
    1|1
  • Secilme ihtimali %10

1|0
    1|3
  • delimisin 1 oy , 1 oy dur

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 21

• Kardesim benim oy kullanmak vatandaslik gorevidir zaten herkes boyle dusunup oy kullanmazsa 1 oy gitmis olmuyor milyonlarca oy kaybediliyor o yuzden oyunu kullanmalisin 😊

0|0
    0|0
  • Lütfen sandığa git oy kullanmak istemiyorsan benim yerime kullanabilirsin 😂😂

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi düşünse olmaz. Muharrem İnceye ver oyunu umud et kazansın. Benim oyumdan ne olacak diye düşünme. Oldu o zaman ben de öyle düşüneyim , o da öyle düşünsun.. cahil olma

0|0
    0|0
  • herkes senin gibi düşünse? hatta her şehirden 100 kişi böyle düşünse en az ne kadar oy farkı olur biliyor musun

0|0
    0|0
  • Elbette yok ilk turda RTE alacak Allah'ın izniyle 👆💜

1|0
    2|1
  • Senin gibi salaklar böyle dusundugu için kaybediyoruz zaten ama bu sene alacaz

0|1
    0|1
  • senin gibi düşünen çok kişi var, hepiniz oy verseniz emin ol çok şey değişir. sonuçta kim seçilirse seçilsin bunu birlikte yaşayacağız. bence kendin için bişeyler yap ve oy ver :) geleceğin için

0|0
    0|0
  • adolf hitler 'in secimi kazanmasını araştır lütfen bu yazdıklarına en büyük cevap olacak çünkü

0|0
    0|0
  • Herkes böyle düşünsün o zaman kimse oy vermesin. Adolf hitlerin partisi bir oyla kazanmıştır.

0|0
    0|0
  • Tüm türkiye senin gibi düşünsün oy vermesin demokrasi olmasın o zaman bunu mu istiyosun

0|0
    0|0
  • Ampül söner sola çevirİNCE😍🤚

1|2
    1|0
  • Öyle deme 1 oy 1 oydur. Ayrıca Vatandaşlık görevi.

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • evet kaznaıcak

1|0
    0|1
  • imkansız dıye bırsey yoktur

0|1
    0|0
  • Sence? Dur cevap veriyorum : :D :D :D