CHP'nin erken seçim itirazı kabul edildi. Anayasa Mahkemesi'nin kararı sizce ne yönde olacak?

Anayasa Mahkemesi, CHP’nin 24 Haziran seçimleriyle ilgili seçim güvenliği itirazını esastan görüşme kararı aldı.
Gazete DuvaR'ın aktardığına göre Anayasa Mahkemesi, CHP'nin 24 Haziran seçimleriyle ilgili seçim güvenliği itirazını esastan görüşme kararı aldı.
CHP'nin erken seçim itirazı kabul edildi. Anayasa Mahkemesi'nin kararı sizce ne yönde olacak?

0|0
1024

En İyi Erkek Görüşü

• Hodri meydan diyen parti, ne sebeple erken seçime itiraz ediyor lan.
    Güle oynaya kabul etmesi gereken yerde, bu ne perhiz bu ne turşu.
    Sırf hükumet kararı aldı diye, kendi istedikleri işe bile karşı çıktılar ya, ölsek de gam yemeyiz bu saatten sonra..

8|3
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• chp aday bulamıyor diye seçimden mi vazgeçelim yani bu nasıl kafa. Şu anki chp nin çıkarabileceği en iyi aday muharrem ince. yoksa kepenkleri kapatsınlar zaten ne işe yaradığıda belli değil bu partinin. Atatürkün kurduğu partiyi öcalanın partisine çevirdiler

2|1
    1|1
  • Belki süreci uzatabilirler. İyi parti yeterli imzayı toplayabilirse epeyce bir oy alacak gibi görünüyor. Bu ne CHP, ne AKP ne de MHP'nin işine gelecek gibi.

1|1
    0|0
    • iyi parti oy alabileceği evreyi geçti artık. Bende meral akşenerciydim parti kurmasını en çok ben desteklemiştim her platformda bu kadının savunucusu oldum ama bu kadını fetöcülerin bir umut olarak görmesi ve meral hanımında bu fetöcülere tek bir kelime etmeden evet ben sizin umudunuzum der gibi susması beni kıllandırdı ve buna destek vermekten vazgeçtim. İnsan bir açıklama yapar yani biz iktidara gelirsek fetöyü devletin içinden temizlemeye devam edeceğiz vs. deyip safını belli etmeliydi ama o susmayı tercih etti. bizlerin desteğinide kaybetti. Zaten bu yüzden 5 kurucu üyede istifa etti.

• Benim ki düşünce değil gözümle gördüklerim. Yurt dışına kaçan nice darbeciler nice fetöcüler iyi partici oldu akşener destekçisi oldu. akşener susarak bu insanları sahiplendi. Kendisine fetöcü iftirası atanları haklı çıkarttı. At izi it izine karıştığında düşmanın okunu takip et o sana doğruyu gösterir demiş atalarımız. Erdoğan hayranı değilim ama erdoğan karşıtlığındanda gidip fetöcülerin umudu olmuş bir kadına destek olucak değilim.

• @azbuka Fetö Amerika'da, İncirlik üssü açık, Arka planda Amerika, İsrail ile işlerimiz gayet tıkırında gidiyor. Ayrıca vatandaşlıktan çıkartılmamış her Türk vatandaşı seçmendir. Akşenerin de oya ihtiyacı var.

• Bir tarafları yemedi anlaşılan meydana çıkmaya. Her parti, her an hazır olmalı seçime... İstedikleri yere götürsünler... Kaçak güreş kimseye artı yazmaz. Bir şey de çıkmaz mahkemeden...

0|0
    0|0
  • Ne olacak AKP ne diyorsa o olur anca burası Türkiye

2|0
    0|0
  • Hile olmazsa akp gider ama öyle görünmüyor mahkemelerde satıldı kararı verenler satılımış hakimler hep.

0|2
    2|0
  • Reis ne derse o olur (!)

1|1
    3|3
  • Ulan hem kabul et erken secimi hemde itiraz et ne adamsınız siz ya basbelalari

0|0
    0|0
  • İt ürür kervan yürür diyeceğim ama çok kaba olduğu için demiyorum

0|0
    0|0
  • 24 haziranda erken seçim olcak güzel ne gerek var ha 20019 ha 2023 ha 2018

0|0
    0|0
  • Herşeye itiraz ediyorlar. İcraat 0

3|0
    0|0
  • Akp nasıl istiyorsa o yönde olacak..

4|1
    0|0
  • akp ne derse o olur

1|1
    0|0
  • Pek birşey olacagini dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Pek birşey olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimden

0|0
    0|0
  • Olsun ve bitsin artık

0|0
    0|0
  • Red edilir

1|0
    0|0
  • Ok yaydan çıktı bir kere

0|1
    0|0
  • Bişey çıkmaz oradan..

0|0
    0|0
  • Chp mizikcilik yapaan çocuk gibi
    Herseye itiraz.
    Sadee ce acilmaya ahlaksizliga itirazi yok

4|0
    3|2
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Eğer ileri alınırsa iyi partinin işine yarar diye düşünüyorum. Onun dışındaki partilerde pek bir yarar ya da zarar olmaz.

0|1
    0|0
  • Bıktık artık bu chpden. S.. gidin bu ülkeye ne faydaları oldu lannn!!!

0|1
    1|0
  • Chpyi sevmiyorum

2|3
    3|2
  • İşiniz gücünüz CHP yi karalamak

1|1
    1|1
    • Sizinde işiniz gücünüz sürekli Akpyi karalamak tatlım. ;)

• Agla agla nereye kadar her sene aynı bok yeter

0|1
    1|0
  • Olması iyi oldu

1|0
    0|0
  • CHP eşittir itiraz

0|1
    1|0
  • Değişen hiç bişey olmayacak bütün bunlar formalite

0|0
    0|0