Yeni mobil oyun; "Afrin SİHA"! Zeytin Dalı Harekatı'ndan esinlenerek oluşturulan bu oyunu indirip oynamayı düşünür müsünüz?

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından hudutlar ile bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek, dost-kardeş bölge halkını terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak için Zeytin Dalı Harekatı'nı başlattığı günlerde yapımına başlanan oyun, gerçek harita üzerinden oynanıyor

Bülbül, Şeran, Mabatlı, Cinderes ve Afrin merkez olmak üzere 5 bölümden oluşan oyunda, silahlı insansız hava aracı (SİHA) ile Afrin'deki köylerin teröristlere karşı Mehmetçik tarafından korunması, terör örgütü PYD/PKK'ya ait hedeflerin ve konvoyların vurulması gibi görevler yerine getiriliyor.(Kaynak:AA)Yeni mobil oyun;"Afrin SİHA"! Zeytin Dalı Harekatı'ndan esinlenerek oluşturulan bu oyunu indirip oynamayı düşünür müsünüz?
Bu oyun, mobil oyunlarla alakası olmayan kişileri milliyetçilik duygusuyla oyun oynamaya itecektir diye düşünüyorum. Oyun IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlara ücretsiz indirilebiliyor.

Ne dersin bu oyun ilgini çekti mi?

0|0
810

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• Kapitalist düzenin para kazanmak için kurduğu tuzaklar insanların değerlerini kullanıp ceplerini doldutuyolar

2|1
    0|0
  • Böyle saçma sapan telefon oyunu yapıcaklarını, bilgisayara Call Of Duty tarzı yapsalar, grafikler vs de iyi olsa oynarım tabiki neden oynamiyim.

0|1
    0|0
  • sırf insanların duygusunu sömürerek bundan para kazanmaya çalışanlara destek vermeyin lütfen

2|2
    0|0
  • Milliyetçilik pompalamanın mobil versiyonu mu oluyor

1|2
    0|0
  • Google playde yok aga bu oyun indirecektim

0|1
    0|0
  • Güzel düşünce. Oynamam.

0|1
    0|0
  • Hayır ilgi çekici değil