TSK düğmeye bastı! Bölgeye dev sevkiyat! TSK'nın böyle bir hamle yapması sizce doğru mu? Akdeniz'de biz de olmalı mıyız?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Esed bahanesiyle Doğu Akdeniz'e yığınak yapan ülkelere karşı harekete geçti. (Kaynak:yeniakit)
Suriye'nin içinde bulunduğu çıkmaz duruma Suriye'ye Barış getireceğiz bahanesiyle çıkarları doğrultusunda herkes Suriye etrafında boş bulduğu alana yığınak yapmış vaziyette. Tabii bu durum da başkalarının çıkarları bizim için güvenlik tehdidi oluşturmakta. Hiç bir hakkı olmadığı halde Suriye etrafına üşüşenlerin doğurduğu tehlikelere karşı doğal olarak bizim de tedbirler almamız kaçınılmaz.

Peki silahlı kuvvetlerimizin böyle bir tedbir alması hakkında ne düşünürsünüz? Akdeniz'de biz de olmalı mıyız?

0|0
823

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• O gavur köpekleri oraya hiç sokmamak lazım aslında Tsk nin heryerde her zaman bulunması şart diye düşünüyorum çünkü şanlı tarihimizde işgal yok elhamdulİLLAH sadece barış ve sükunet var onun için her yerde bulunmamız şart

0|1
    0|0
  • Ortada bir tehdit var tabiki doğru bir hamle Tsk candır heryerde olmalı zaten

1|6
    0|0
  • Bir gün mesele Suriye olursa bilin ki hedef Türkiyedir.

Savaşa sürükleniyoruz.

0|3
    0|0
  • Yerinde bir karar. Akdeniz bizimdir ve bizim kalacaktır.

0|3
    0|0
  • Çok yerinde bir karar bu. Allah hepsini korusun

2|1
    0|0
  • Değer bilene değer verceksin. Zor ama dene

0|1
    0|0
  • TSK candır gerisi heyecandır😉

1|3
    0|2
  • Savunma amaçlı olmalıyız.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben böyle bir haber görmedim ve okumadım. Güncel olarak takip eden biriyim gelişmeleri gerçi verdiğin kaynakta çok sağlıklı değil zaten.

0|1
    0|0
  • Duruşu olmayan devlet yöneticileri olduğu sürece tsk napsa boş. Önce net bir tavır gösterip sonra harekete geçeceğiz. şu an biz abd'nın yanında mıyız karşısında mı? Kimse bişey diyemez. Bugün abd'ye ateş püskürüp yarın aksi yönde açıklamalar yapılıyor. Olmaz böyle.

0|1
    0|0
  • çok doğru bir hamle. kilometrelerce uzakdan elin adamları bizim sınırımıza gelecekler ordusuyla bizde bekelyecez. Yok öyle bir dünya. bu herkese bir göz dağı olur. Aferin TSK ya. 🤘🇹🇷

0|1
    0|0
  • Zaten heralde bizim orda olmamız anormal olmamalı ama daha fazla kaynamaz inşallah oralar , yabancı savaş gemileri geldiği gibi gitsin bir an önce

0|1
    0|0
  • Tabi ki doğru. Hatta mümkünse onları oraya sokmayalim bile. Bugün Suriye derler yarın Türkiye ye dönerler belli mi olur bunlara.

1|1
    0|0
  • Olmalıyız tabi yarın o devletlerin bizi işgal etmeyeceği ne malum?

1|1
    0|0
  • daha önceden yapılmalıydı..
    o gelenleri biz karşılamalıydık..

1|1
    0|0
  • devletsek menfaatimiz vars olacaktır olmalıyz derim bence

0|1
    0|0
  • Olmalıyız da hangi gemilerle, Deniz Kuvvetlerimiz çağın oldukça gerisinde ve az sayı da gemiye sahip

0|1
    0|0
  • Yerinde bir karar. Askerlerimiz akdenizde yalnız değil biz de onlarlayız

0|1
    0|0
  • Maalesef Deniz kuvvetlerimiz çok zayıf Allah yardımcısı olsun askerimizin

0|1
    0|0
  • Biraz ürkütücü. Onlar için...

0|1
    0|0
  • Cok iyi

0|1
    0|0
  • biraz geç kalmadın mı şarkısını hatırlatıyorum.

0|1
    0|0
  • 3. Dünya Savaşı

0|1
    0|0
  • Olmaliyiz.

0|1
    0|0
  • Esad putinle coşar trump'ın babaannesi kaşar

0|1
    0|0
  • Tabikide olmalıyız.