Erdoğan Cumhur ittifakı ile izmiri alır mı?

Cumhurun ittifakı izmiri sizce alabilir mi?
  • Alır
    A seç
  • Alamaz
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
915

En İyi Kız Görüşü

• İzmir’ i ikisi gtünü verse alamaz. Hayal yani İzmir’de şu an metro grevi var. Belediye yüzde 25 teklif etti yüzde 30 istediler ki kimse özelde ya da devlette maaşına yüzde 30 alamaz bu şartlarda yani en düşük maaşları da 3000-3500 lira arasında ve meslek lisesi çıkışlar. İzmir halkı bunun farkında ve metro çalışanlarına karşı acayip nefret sahibi oldular. Ben chpnin oylarının İzmir’de daha da artacağını düşünüyorum.

1|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• İzmir'in değişime ihtiyacı var. 2008-2016 yılları arasında orada yaşamış biri olarak söylüyorum. Ak parti olur, Chp olur fark etmez. Başa iş yapacak bir isim gelmeli, bir şahıs gelmeli hangi partiden olduğu önemli değil. Yıllarca Aziz Kocaoğlu İzmir'in içinden geldi yan geldi yattı.

0|1
    0|0
  • Ben hıc bır partı tarafı degılım ama şu ızmırlılerın hangı kafayla chp ye yılardır oy attıgını anlamıs degılım ızmıre 3 kere gıttım allah bır dahada nasıp etmesin pıslıkten mezbeleden gecılmıyor bellı bır kaç yerı harıc. Yatan adama nıye oy atıcam onu anlamıs degılım chp nın her beledıyesı yatıyor bır eskısehır bırde sarıgül vardı şişlıde gerısı ıdeoljık oy alıyor.1 mılyon oyum olsun chp ye tek oy atmam. Zaten chp nın 50 yıldır yerınde saymasının tek sebebı her kosulda sorgusuz sualsız oy atan bır kıtlesı var adamlar nıye çalıssınkı bugun ben aday olsam kılıcdaroğlunla aynı oyu alırım kafadan. Turkıyedekı en bılıncsız secmen kıtlesı chp secmenıdır. ak partı secmenını kımse begenmez ama adamlar yerı geldımı basıyor tepkı oyunun bak şimdi koltuk sallanmaya başladı ıstanbulda kadır topbas gıttı, ankadarada melıh gıttı. Helal olsun ak partı secmenıne yerı geldımı adama göt korkusunu nasıl verıyorlar

1|2
    0|0
    • @Topraki35 ben merkezınden bahsedıyorum zaten sahılde balık falanda yedım ama dedgım gıbı mevzu 4 -5yıl oncekı durum güncel durumunu bılemem. Eskısehır falan çok çok daha hızlı şaha kalktı süre olarak. Ve turkıyenın farklı yerlerınden elıt paralı kesımın izmire talep olusturmasıyla ınsaaat ve turızm sektorü ile son yıllarda hızlı ıvme aldı yoksa İzmir 100 yıl gecse mevcut yerel beledıyeler çivı cakmaz chp beledıyelerın turkıye genelını cok ıyı bılen bırıyım algıya gerek yok gören göruyor zaten

• Senin on yargın belediyeciliğe değil CHP ye.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Suriyelileri oraya doldurursa alır

1|1
    0|0
  • Her tarafı aldığı igib orayıda alır büyük şehirlere oynuyor

0|0
    0|0
  • Almaz

0|1
    0|0
  • Bence alamaz 🙂

1|0
    0|0
  • Alamaz ki.

0|0
    0|0
  • inşallah tez zamanda hayatımızdan sonsuza dek çıkar gider. ülkeyi yedi bitirdi yine de doyamadı gidemiyor. gitmek nasip olsun

0|0
    0|0
  • İnşallah kayyum atarda, şu chp zulmünden kurtuluruz.

0|0
    1|0
  • Alamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• varya bahçeli ile birlikte ikisi birden aday olsun yine alamaz İzmir'i alabilecek kimseyi tanımıyorum.

2|0
    0|0
  • İzmir gibi medeniyet li oldugu bir yer ataturkcu oldugu bir yer asla akp ye oy vermez

0|0
    0|1
  • neyle ittifak kurarsa kursun izmiri alamaz alamayacakta ha dersenki suriyelilerin hepsi orda oy kullanacak o zaman alabilir yapmadıkları kanunsuzluk değil sonuçta, bak binali hala istifa etmedi

0|0
    0|1
  • Izmirliller daha ne kadar atatürku kullananlara oy verecek. Üstlük İzmir eski İstanbul gibi b. ok götürüyor. Koyun asıl izmirliler

0|1
    0|0
  • çok komik

0|0
    0|0
  • Alırsa chp dağılır. He birde zonguldaği vat

0|0
    0|0
  • Alır kömür pahalı

0|0
    0|0
  • izmiri değilde başka bişeyi alır

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • Alamaz mümkün değil.

0|0
    0|0
  • alamaz

0|0
    0|0
  • Alamaz..

0|0
    0|0
  • Kadinlar ve kurtlerin sayisina bagli bence. Cunku en cok oyu onlar veriyor akp ye. Akp feminist erkek dusmani bir parti oldugu icin kadinlarin cogu akp ye veriyor. Bence İzmir i de alabilir akp.
    Umarim hicbir sehiri alamaz ama.

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...