2. İhtilal mi geliyor acaba :)?

Fransa'daki olaylar Belçika ve Hollanda'ya da sıçramış. Ulan kendi haklarını savunan ve bilen bir halk ne kadar güzel bişey ya. bir de bizim buraya bakıyosun vergi üstüne vergi konuluyor hep. Yaşasız Fransız Halkı ✌ Seçimlerden sonra Türkiye IMF'ye kesin gidecekmiş bu arada. Ne diyorsunuz2. İhtilal mi geliyor acaba :)?

1|1
510

En İyi Kız Görüşü

• Fransız halkını Türkiye de düşünemiyorum. burada her Allah'ın günü zam yapılıyor. Fransızlar, Türkiye de olsalardı herhalde kıyamet kopardı. tabi bizler köle olduğumuz için her şeye boyun eğeriz.

1|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Okuyan, gerçekleri gören, devrimci halk. En sevdiğim 😍 Keşke bir gün bizde böyle olsak..

3|1
    0|1
    • Biz öyle olmayız mal bir millet çünkü

• evet maalesef

• elbet bir gün ineceğiz sokaklara. zamanı geciktikçede daha sert olacak gibime geliyor. ayrıca milletimizi küçümsemeyin sayın @GODBLESSAMERICA tutkulu insanlarız olduğu zaman fransadan çok daha şiddetli olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizde gemisini kurtaran kaptan artık. değil memleketi kapı komşunu dahi düşünemeyecek durumdayız. zamanında o kadar da olmaz diyenler bugün batan ekonomi çöken devletin akıbetine veryansın ediyor. hak aramanın da bir anlamı kalmadı artık. tayyip gemiciklerini saraylarını satsa yine kurtaramaz artık.

erdoğanın bu sene İMFye ikinci gidişi.
    zamanında İMF kapılarında dileniyorduk diyen çomarlar şimdi ne düşünüyor en çok onu merak ediyorum zira bugün türkiyenin borcunu İMF bile karşılayamadığı için talebi reddetti. büyük olasılıkla yine geri çevirecek.
    90 senelik ülkenin toplam borcu 50 milyar dolar nere, 17 senelik akp hükümetinin sadece dış borcu olan 450 milyar dolar nere...

0|1
    0|0
    • artık milletin cebine yansıyacağı için biraz ümitliyim rte nin kaybedeceğine dair

• sokağa İneceğimiz zaman bizi yalnız bırakma yeter

• @msakin aman diyim. zaten seçimler yaklaşıyor. fetönün terörist imajı da artık samimiyetsiz gelmeye başladı çomarlara. yeni bir "destan" arayışı içindeler seçime kadar sakin ol :)

• bizimkiler koyun takılmışlar gidiyolar durum vahim at gözlükleri cıkmadan bir halt olmaz bizden

0|1
    0|0
  • Ayyy allahım bizim vatanımızi milletimizi korusun bölücülerden bize siçramasin

0|0
    0|1
  • Ah şu resim bitiyorum ♥️

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hakkın olanı savunacaksın elbet ama işin arkasında çok farklı bir bakış açısı var gibi, emin değilim.

twitter.com/lordsinov/status/1071491052664700928

0|1
    0|0
  • Bence ikinci ihtilal olmaz sarı yelekliler az kişi
    İmf ye gitcek derken orasını anlamadım?

0|2
    0|0
    • Sarı yelekliler nasıl az kişi kardeşim daha dün canlı olarak izledim yüzlerce kişi var. IMF yani Türkiye marttaki seçimden sonra IMF'nin kapısını kesin çalacakmış

• Kesinlikle bu ülkede herkes herşeye alısmıs
      Artık ses cıkaran yok bu yüzden olay cıkmaz burda bencs

• Bana da öyle geliyor

• Yaşasın ülkesini yakıp yıkan halklar :D Komik insanlarsınız.

0|1
    1|2
  • Fransa avrupada uluslararası ordu kuracam dedi ve amerikanın çıkarlarına ters düştü içerdeki ajanlar olayları benzinmiş gibi gösterip hükümetin gözünü korkutuyolar. Aynı olayların bir benzeri almanya amerika karşısında türkiyeyi savundu pkklılar eylem yaptılar. Trump ağlama duvarını ziyaret etti kudüsü israilin başkenti olarak tanıyoruz dedi yahudi lobisinin zorlamasına geldi. Arap dünyası karşı çıkmasın diye sudilere aylar önceden ziyaret etti silah sattı uçak sattı. Sizin bakış açınız öyle benimki böyle

0|0
    0|0
  • burada da bir gün bir fitil ateşkenecek elbet ve halk son sözü söyleyecek

0|0
    0|0
  • ne kadar seviyorsunuz yakıp, yıkıp, yok etmeyi. böyle yaparak kimse bir yere va-ra-mazzzzz.

0|0
    0|0
  • çok zor

0|1
    0|0
  • Gidelim tabi Avrupa bizi kıskanıyor nede olsa

0|0
    0|0
  • O kadının neden memeleri acık savaş meydanında , hak elde etmeyi , özgürlüğü açık memelerle sembol etmek ne sçma mk.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...