Ekonominin Gidişatı Hakkında Neler Diyorsunuz?

Herkes işler kötü diyor ağlıyor isyan ediyor fakat herkesin elinde iphone x ayağında puma nike bu olay saçma değilmi ;)

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Elimde iPhone x yok. Ayağımda puma da yok. Bak sana onun neden olduğunu anlatayım. Popüler kültür diye birşey vardır bildin mi? Popüler kültür sayesinde insanlar kazandı 3-5 kuruş parayıda fakir oldukları halde zengin görünümlü fakir olmak için harçlar...

0|0
    0|0
    • Yani popüler kültür ne derse onu yapıyorlar. Millet 3 kuruş kazanıyor 3 kuruş kazandıkları para ile borç alarak iPhone alıyor borç yaparak alıyor. Yani aldıkları şeyler bile borç. Borca alıyorlar.

• Borç ile alıyorlar zaten birde.

• hayırlısı diyelim üstad :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç takmiyorumki onları. Birde o tarz kisiler sanki ekonomi okumuş gibi deetin her yaptigi adima yok oyle olmaz boyle olmaz diye elestiriyorlar ya.
    Ben elestirmiyorum ve türk malı kullaniyorum

0|1
    0|0
  • onu elinde iphone olan puma nike giyenlere söyle zira yalaka veya babadan zengin olmayan kesim aynı durumda değil bazı beyin fakirleri de zengin değil hatta ay başını zor getiriyor ama hala padişaha iman hatsafhada.

0|0
    0|1
  • Onu boşver, şirket karları açıklanıyor bu ara, hepsi beklenti üstü... devletin yapmadığı vergi indirimi kalmadı, şirketler bir lira indiririz diye korkuyor.. ben bu sanayici ve esnafin kendini acındirmasini samimi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Çakmak mal diyeceğim inkar etmeyecekler.. Ama anlaşılır değil popüler marka alınca o markaların sahibi mi oluyorsun yoksa o markalar ile reklam mı yapıyorsun? Aradaki fark ise yine para..

0|0
    0|0
  • Ne ekersen onu bicersin

0|1
    0|0
  • Millette para yok iş yapamıyoruz nasıl gidecek

0|0
    0|0
  • Bittti ya fırınımız var ocağa kadar bekliyoz zam vermezse devlet kapatacaz 20 yıllık fırınımızı ekmek kendi yağında bile kavurmuyor zarar ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...