Erkek kardesiniz veya abiniz tarafindan tecavuz edklseniz ne yaparsiniz?

biliyosunuz haberlerde aysun diye bir kiz tecavuz edildi abisi tarafindan ailesi herseyi ortbas etmeye calisti duygu daha fazla dayanamadi sevgilisine mektup yazarak hayatini kaybetti
Güncellemeler:
benn boylr bir olay yasasam sanirim ayakta kalamammm deliririm ya da kendimi oldjrurum
kardesiniz boyle bir durum yasasa ailenizi ne yaparsiniz

0|0
617

En İyi Erkek Görüşleri

• Allah gostermesin dunyada cok oyle serefsiz insanlar kizkardesine tecavuz eden insanlar insan kendisini oldurur ben seni anliyorum

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin bacım , zor ama yaşam devam ediyor hayırlısı demek gerek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşamadan bilemez insan ama o aileyi de o abiyi de Allah ıslah etsin keşke çocuk dünyaya getirmeden önce bir takım şeyler zorunlu olsa da öyle gelse çocuk dünyaya lanet olsun ya gidişatımız hiç iyi değil

0|0
    0|0
    • evett bende cokk korkuyorummm ya bir gunn tecavuz edilirsem ya da ailem tarafindan hic kendimde olmam herslde

• Artık ailemize dâhi güvenemiceksek ölelim yani yaşamaya gerek yok çivisi çıkmış dünya

• evett

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• O abi denen şerefsizlere denk gelip tüm kemiklerini kırıp etek giydirip tavşandağından aşağı süründürmessem bana Dağıstanlı demesinler.

1|0
    0|0
  • Kanı bozuk soysuzlar çok bu memlekette böyle adamlara ağır yaptırımlar gelmesi lazım

0|0
    0|0
  • Tamamda ne gerek var böyle soruya aile meselesi bunlar abi kardeşin arasına kimse giremez onlar istemediği sürece

0|0
    0|0
  • Ben öyle aileyi... toptan idam edilmeleri lazim bunların

0|0
    0|0
  • İçim acıdı ya

0|0
    0|0
  • Kafatasini kirana kadar kafasini vurmak lazim onun

0|0
    0|0
  • Deliririm

0|0
    0|0
  • ne kadar adi şerefsiz insanlar var. lanet olsun.

0|0
    0|0
  • Öyle ailenin kökenlerini s2m

0|0
    0|0
  • Aıle yapısı. igrenc ınsalar

0|0
    0|0
  • Hayatını skrm

0|0
    0|0
  • allah korusun a

0|0
    0|0
  • Yazık daha neler var kim bilir

0|0
    0|0
  • Kotu bir durum

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya miğdem bulandı kahvaltıda 😡3 kız kardeşim var saçlarını taramaya korkuyorum bir tel kopacak diye kaç kişiyi tartakladım onlar için insan kardeşine yapmaz öyle birşey ya 😡

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle ailelerde örtbas edip olayın üstünü kapatma çabaları beni daha çok sinirlendiriyor. Oğullarının hayatını kurtarmak için kızlarını yok saymaları acınıcak bir durum.

0|1
    0|0
  • Aile falan birakmam ortada orası net. Şükür ki bu şekilde zihniyeti bozuk sapkın düşünceli insanlar yok etrafımda. Bu gibi durumları başına gelmeyen bilemez. Allah yaşayanların yardımcısı olsun. Kendimi onların yerine koyuyorum da... Çok kötü

0|0
    0|0
  • Ağzına s.. rim aileyi deşerim o cocuklariysa ben de cocuklariyim.

0|1
    0|0
  • Allah başlara vermesin. Çok şerfszce bir durum

0|1
    0|0
  • Allah korusun

0|1
    0|0
Yükleniyor...