Çorlu'da Yaşanan 'Kavun Savaşları' Kameralara Yansıdı!

Kavunları Delen Kişi Kameralara Böyle Yansıdı
Kavunları Delen Kişi Kameralara Böyle Yansıdı

Tekirdağ Çorlu'da yaşanan 'kavun savaşları' duyanları hayrete düşürdü. Komşusunun kavun tezgahına gizlice giren bir kişi elindeki bıçakla yüzlerce kavunu deldi. Kavunlara hayvanların zarar verdiğini düşünen çiftçi, acı gerçeği iş yerine sonradan koyduğu güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyince anladı. Ferit Üren'in kavunlarını delen kişi, yıllardır "Arkadaşım, dostum" dediği kişi çıktı!..

Bu trajikomik olay; Çorlu - İstanbul yolu üzerinde Çorlu Havaalanı yakınlarında meydana geldi. Çorlu'nun Seymen Mahallesi'nde yetiştirdiği kavunları yol kenarına kurduğu tezgahta satışa sunan Ferit Üren, tezgahındaki kavunlarının delinmesi nedeniyle kavun tezgahına kamera yerleştirdi.

Aylarca devam eden olayda ilk başlarda kavunlara hayvanların zarar verdiğini düşünen Ferit Üren, devam eden durumun hayvan işi olmadığını düşününce tezgahına güvenlik kamerası yerleştirdi ve kavunları delenin "arkadaşım" dediği yan tezgahın çalışanı olduğunu gördü.

Yaşananları aktaran çiftçi Ferit Üren, "Biz ilk başta fare olarak düşündük ama incelediğimizde fare olmadığını, bilerek sert bir cisimle delindiğini fark ettik. Şu ana kadar bir buçuk tona yakın bir kavun kaybımız oldu. Bir türlü tespit edemeyince kamera koymak zorunda kaldık. Kamera koyduğumuzda yan taraftaki tezgahta çalışan arkadaşımız dediğimiz insanın sabah erken saatlerde gelip kavunları deldiğini gördük. En son tam 154 tane kavunumuzu delmişti. Bundan sonrası Allah ile onun arasında kalmış bir şey" diye konuştu. Görüntüleri gördüğünde çok şaşırdığını ifade eden Üren, "Biz arkadaşımız diyorduk fakat niyeti farklıymış bilemedik" dedi.

Kavunların delinme görüntüsü👇👇👇👇👇

Çorlu'da Yaşanan 'Kavun Savaşları' Kameralara Yansıdı!
7
2
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Adamın ifşa olması iyi olmuş. Umarım çevresinden iyi bir tepki görüp gerekli cezayı hisseder.

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • esmeryarim_

  Bana da gönderin

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
 • Bizim memleketin her bir yerinde "Joker" var resmen... İyice milletce kafayı sıyırdık!

 • karadayi-0606

  kıskançlık kibir haset den yapıyor hayvanın zarar görmesi yalan

 • Güzel paylaşım olmuş.

 • gececini69

  dövsen bela ziksen zina

 • Bahtsız3434

  Duymadım ben

 • girlsx35

  Duymadım ben

 • ANTI_deodoran

  Zavali hssta adam bu ùlke nasil dūzelir

YÜKLENİYOR...