Cumhurbaşkanı Adayı İnce: Hedefimiz Beş Yıl İçerisinde 60 Milyon Turist

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı İnce, "Hedefimiz beş yıl içerisinde 60 milyon turist, 60 milyar dolar turizm geliri. Kışın askıda kalan turizm personelini istihdam teşvikinden faydalandıracağız." dedi.

"Bu sorunları yorgun bir adam çözemez."

Fotoğraf: AA
Fotoğraf: AA

Antalya'nın Kepez ilçesinde düzenlenen mitingde konuşan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, , Türkiye'nin çok büyük sorunları olduğunu dile getirerek, "Bu sorunları yorgun bir adam çözemez." dedi.

Türkiye'nin turizmde dünyanın ilk 10 ülkesinden birisi olduğunun altını çizen İnce, turizm sezonunu 12 aya yayacaklarını kaydetti.

Hedefimiz 5 yıl içerisinde 60 milyon turist


Cumhurbaşkanı Adayı İnce: Hedefimiz Beş Yıl İçerisinde 60 Milyon Turist

Fotoğraf: Milliyet

"Hedefimiz 5 yıl içerisinde 60 milyon turist, 60 milyar dolar turizm geliri. Kışın askıda kalan turizm personelini istihdam teşvikinden faydalandıracağız" ifadesini kullanan İnce, turizm sektöründeli personellerin mesleki eğitime tabi tutulacağını, ihracat için olan teşvikleri turizm için de kullanacaklarını dile getirdi.

Turizmin altyapısını ve kalitesini artıracaklarını aktaran İnce barışçı bir dış politikayla turizmi de güçlendireceklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Adayı İnce: Hedefimiz Beş Yıl İçerisinde 60 Milyon Turist
Fotoğraf: AA

"3B" projesinden bahseden İnce, öncelikle herkesi barıştıracaklarını dile getirdi.

Sadece CHP'liler kazanmayacak, AK Parti'li kardeşlerim de kazanacak. 81 milyon kazanacak. Erdoğan kazanırsa kavga devam edecek, dolar ve faiz yükselecek. Enflasyon artacak. Erdoğan kazanırsa Suriyeliler Türkiye'de kalmaya devam edecek. Mazot yine pahalanacak. İnce kazanırsa umut gelecek. İnce kazandığında güven ortamı olacak, dolar düşecek, yatırımlar artacak, topraklarımızdan bereket fışkırıp fabrikaların bacası tütecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fakire fukaraya faydasının olmayacağını ileri süren İnce, şöyle devam etti:

2002'nin Kasım'ında milletvekili oldum. Erdoğan benden 5 ay sonra seçildi ve başbakan oldu. İlk iş 'Benim milletvekillerim lojmanlarda oturamayacak, halkın arasında oturacak.' dedi. 75 milyon, 'Vay be ne halk adamı, lojmanları sattı kendisi de bizim gibi Keçiören'de bir apartman dairesinde yaşadı.' dedi. Fakat bir süre sonra bunu unuttu. O kendini özel biri zannetmeye başladı. Çankaya Köşkü'nü bile beğenmedi. Kendine bin 150 odalık saray yaptı. Yetmedi İstanbul'da 5 saray daha kendine tahsis etti. Sonra bu da yetmedi Marmaris'te 300 odalı bir yazlık saray yaptırıyor. Allah'ın izni, milletimizin isteğiyle cumhurbaşkanı olduğumda Marmaris'teki o yazlık sarayı kullanmayacağım. Engelli çocuklara vereceğim. Sarayına taşındı sonra yola çıktığı bütün arkadaşlarını, 'Kardeşim' dediklerini yanından uzaklaştırdı. Partiyi kurarken yola birlikte çıktığı, 'Kardeşim' dediklerinden bugün kimse yanında yok. Sonra meydanlarda 'Rizeliyim' dedim ama Rize'nin çayını bile beğenmedi. Biz Rize çayı içiyoruz o kilosu 4 bin 500 lira olan beyaz çay içiyor. 'Kardeşim Esat' diyordu sonra 'Kanlım Eset'e' döndü. Yani 16 yılda dost kalabildiği bir insan gösterin bana, ben özür dileyeyim. Bir tek kişi yok. Bütün dünyayla, muhalefetle herkesle kavgalı. Erdoğan kazanırsa kavga devam edecek. İnce kazanırsa barış huzur ve kardeşlik gelecek.

Hakan Güray / KizlarSoruyor Haber Editörü

Cumhurbaşkanı Adayı İnce: Hedefimiz Beş Yıl İçerisinde 60 Milyon Turist
21
47
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye

  Kusura bakma soruyla alakası yok ama belki birisi okur; Arkadaşlar lütfen bir kere düşününüz ülkenin durumunu, ekonomi bitmiş işçi çıkarılıyor habire işin içinde olduğum için daha iyi biliyorum, euro, dolar almış başını gitmiş, elektrik, doğalgaz, su faturaları eskiye göre ne kadar arttı, evimize doğru düzgün et, kıyma alamıyoruz eskiden tavuk alırdık o bile pahalandı, benzin, mazot, gaz almış başını gitti,60 liralık otobüs bileti şu anda 120 TL olmuş, dış ülkelerle olan ilişkilerimizde bazı ülkelerle tamamen durdu, bazıları ile durmak üzere durumuna geldik, eski turistler gelmez oldu, her yer suriyelilerle doldu bu yüzden suriyelilerin daha ucuz iş yapmalarından dolayı bizim gençlerimiz iş bulamaz oldu, ekonomik kriz var, ya altın aldı başını gitti, en azından millet düğünlerde çeyrek altın takardı artık onu bile takamaz hale geldi, liselerdeki, üniversitedeki eğitimler bitik ben gayet iyi biliyorum, okullara bedava verilen kitapları öğretmenler kullandırmıyor bile, internette sansür var, özgürlüğümüz kısıtlı, haa şu anki hükümet hiç mi iyi birşey yapmadı bol bol YOL ve hastane var doğru ama bunlar milletin karnını doyurmuyor, ülkemin her yeri saman dolu ama yinede dışarıdan alıyoruz samanı, artık birşeylerin değişme vakti, bunları sizde görmüyor musunuz yaa,16 YILDIR AYNI PARTİ İKTİDARDA BİR SEFERLİK DE BAŞKA PARTİ GELSE NE OLUR DİYE DÜŞÜNMÜYOR MUSUNUZ, YANLIŞ TERCİH YAPSANIZ BİLE MERAK ETMEYİN HEMEN ÜLKEMİZ BATMAZ 5 YIL SONRAKİ DİĞER SEÇİMDE ESKİ PARTİNİZE DÖNERSİNİZ, AMA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI BU ÜLKEYE TAZE KAN LAZIM LÜTFEN Bİ DÜŞÜNÜNÜZ VE KASKETİNİZİ Bİ ÖNÜNÜZE KOYUP SADECE DÜŞÜNÜNÜZ

  • Nur877

   Abi sığırlara laf anlatamazsin. Hani şöyle bir şey vardır ya, cahile laf anlatamazsin o zaten herşeyi biliyordur. İşte aynen oyle. Bunların fikrini değiştiremezsin. YouTube den izliyorum. Hangi il kime oy veriyor diye. Yani insanlara sordukları videoları izledim dün. Ya varya inanamadim. Hala herkes akp ye vereceğini söylüyor. Özellikle cahil kesimler olan Sivas, Tokat vs (he bu arada tokatliyim ve memleketimi sevmiyorum). Yani çoğu kişi. Ben anlayamıyorum. Hiçbir zaman da anlayamayacagim. Üzücü.

 • videographeralanya

  Akp Zihniyetinin ülkemize getirdiği Turisti görün arkadaşlar.
  Orjinal Alanya'da bu yıl çekilmiştir bu fotoğraf.
  Huzur, barış, adalet, iş, ekmek mi istiyorsunuz yoksa kek mi istiyorsunuz karar sizin.

En İyi Kız Görüşleri

 • melisTürker

  Yerli otomobil iptal
  Kanal İstanbul iptal
  Nükler santraller iptal
  Savunma sanayi yatırımları iptal
  S400 alımları iptal
  Darbeciler çıkacak
  Demirtaş çıkacak
  Özerklik verilecek
  Başkanlık külliyesi yıkılacak
  Uçaklar satılacak

  Vaatlere bak, sanki bizim başkan Yunanistan’da seçilecek
  Gerçekten bu adamı destekleyenleri anlamıyorum

  • Sarayındaki mermer bile hindistandan geliyo, bu zavallı koyunda yerli milli silah diyo çok tatlılar ya
   masum :)

  • Hepsini Göster
  • melisTürker

   @bykamaimasen tabi hiç olurmu😂
   Laiklerin beyinleri o kadar kıymetli ki zarar görür diye hiç kullanmıyorlar.. seni beynini kullanmaya davet ediyorum😂

  • bykamaimasen

   büyükannem hep güzel kızlar aptal olur derdi. sanırım haklı asgdfasd

 • Hatunnnzadeee

  O kadar sallıyor ki, daha partisine baskan olamadi ulkemize cumhurbaskani mi olucak te allah'im ya :)
  Once bir adim oteye gitsin de sonea rotayi zirveye vursun.

  • iskoc_hakem

   Peki Erdoğan hiç seçim kaybetmedi mi? Erdoğan siyasete girdikten sonra üst üste üç seçim kaybetti.
   Siyasi kariyerine 1976 yılında Millî Selâmet Partisi Beyoğlu Gençlik Kolu Başkanlığıyla başlayan, 1984 yılında Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı, 1985 yılında da İstanbul İl Başkanı ve Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi seçilen Erdoğan 1986 ara seçimlerinde Refah Partisi’nden İstanbul milletvekili adayı oldu. Ancak girdiği bu ilk seçimi kaybetti. Ardından 1989’da İstanbul Beyoğlu Belediye Başkan adayı oldu. RP’nin oyu yüzde 4’lerde olmasına karşın sandıklar açıldığında Erdoğan yüzde 21 almış, ama seçimi kaybetmişti. Seçim akşamı, “Oylarım çalındı” gerekçesiyle İlçe Seçim Kurulu’na itiraz etti. İtirazı reddedilince, İlçe Seçim Kurulu Başkanı hâkim ile tartıştı. Hâkime hakaret suçlamasıyla cezaevine girdi. Şevket Kazan’ın bir hafta sonra devreye girmesi üzerine cezası para cezasına çevrildi. 1989-1994 yılları arasında SHP’den İstanbul Beyoğlu Be

  • Hepsini Göster
  • iskoc_hakem

   Yargilamak mahkemede olur yalniz, buna halk arasinda gorus bildirmek deniyor.

  • Hatunnnzadeee

   @iskoc_hakem sizin yaptiginiz yargilamak, gorus bildirmek falan degil neyin ne oldugunu sizden daha iyi bildigime emin olabilirsiniz.

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1945
 • Sessiz00

  Partiye başkan olamayanı bu millet ülkeye cumhurbaşkanı mı yapacak?
  #Devam

  • Diploması olmayan Cumhurbaşkanı olabildigine göre neden olmasın

  • Hepsini Göster
  • Sessiz00

   Ki muharrem ince üniversite mezunu olduğu halde hala daha polisimize küfür etmemesi gerektiğini ogrenememis biri

  • Sessiz00

   Şimdi "Nazım hikmet aşık veysel neşet ertaş siyasetçi mi aQ"
   Diyen zeki arkadaşlar olacaktır
   Bahsettiğim şey kaç okul bitirdiği değil yüreğinin olgunluğa erip ermemesi. Ve saydığım kişiler yüreği yanmış pişmiş ve bu yüzden her zaman akillarimizda olacak insanlar. Umarım demek istediğimi anlamissinizdir

 • Aliistanbul3455

  Ülkeyi hırsıza soyguncuya emanet ederler müslümabız diye gezerler ama fürst eğitimci biri çıkarsa emanet olmaz bıralsıblar bu işleri ince başarır şans vermek lazım

 • Sen_varsaN

  Ben bu adamın sözlerine inanmıyorum..
  Ha diğerlerine inanıyormuyum? Hayır onlarada inanmıyorum.

 • ersnkrcn

  Ülkemiz için iyisini yapacağına inanıyorum ve o kadar eminim ki bunu neden göremiyoruz anlayamıyorum.

 • Mr-GYC

  Bu adam kuru sıkıdan öteye gidemez. Sıkıyor ama boşa.

  • Adam hem havalimanini yikacak hemde 60 milyon turist getrecek 🤣 kagnilari kullanmayi dsunuyor heralde auwww cevreci adam bu 😂😂 kagnilarda 0 emisyon var temiz enerji kullaniliyor 😂😂😂

 • ilyess

  Vaatleri de şiirleri gibi😃 yabancı turist bu ülkeye deniz için geliyor muharrem bey kışın nerede yüzdürmeyi planlıyorsun?

  • bunalımadam

   kayak? Dağ? Snowboard?

  • Hepsini Göster
  • ilyess

   Dubai de mi ne var 😃 para var ve para parayi çeker denizi de yanına ekle. Bak dediğin gibi marka oluşturmak lazım bu ülke sadece deniziyle marka oldu. O da 3 ay hadi sana olsun 5 ay geri kalan aylar boş.

  • bunalımadam

   biz de marka değildik olduk. Dubaide para varsa bizde daha çok merak etme bae'nin o kadar da büyük bir ekonomisi yok. Dağlarımızı da marka yapabiliriz.

 • Glowster

  Herkes birbirini karalamaya çalışıp halkı kutuplaştırıyor. Hayırlısı neyse o olsun.

 • Darkbluesgrl

  Kesinlikle sana oy vermeliyim 🙄 çok cazip seçim vaadi

 • Mırzann

  En azindan okudugu okul diplomasi var geldigi yer belli erdogan gibi nerden geldigi belli deyil diplomas olmayan deyil

 • KaranfilSusuzKaldı

  Parti başkanlığına lâyık görülmeyen muharrem. Geç bunları geç.

 • bastien99

  Artik turistsin ince başkanım giderek katki saglarsin 60 milyona 😀

 • Serkan_yyk

  Vaad lerle Türkiye. .

 • IRobin

  Ülkeyi ne kadar özgür bir düzeye çıkartırsan o kadar gelir ve turist çekersin. Rakam vermek hata..

 • esra5253

  O adam Allh'n izniyle hala dimdik yprgunluk yok

 • Espadon34

  Doğruları söylüyor ya bazılarının zoruna gitmiş.)

 • Nur877

  Oyumuz tabiki Muharrem İnceye 👍👍👍

 • Blackca

  Tabi boş vaatlerle boş insanlari kandirirsin anca

 • mavi6

  Hayirlisi 🙄

 • Pıtırcık_00

  Amin inşallah umudumuz Muharrem İnce

 • denizdeniz0617

  Bu iş #TAMAM

 • Eskiçeri

  Yalan vaatler inanan ya sLktır ya Asalak

 • Sahmeraninaskeri

  Rus gelmesin jdjdjdjdj

 • bay_enco

  Doğru demiş.

 • MehmetCannn1

  Bu adam koca bir yaln benim icin

 • soncare1907

  Muharrem İnce adamdır.

 • iskoc_hakem

  Kesinlikle CHP

 • ldr1903

  İyi demiş

 • marinaaaaa

  başarılar diliyorum kendisine

 • Prettyghost

  Vaatler çok.

 • _Pikachu23

  Hayırlısı 😏

 • CdCaner95

  İnandırıcı değil

 • Cevaplayıcınız

  Güzel inşallah yapar

 • Furkanarsla

  Hadi inşallah

 • MagRipOgLu

  Emeğine sağlık..

 • in_vivo_καυτό

  evet bence de

 • BhdrGns

  Dün başka bugün başka, bir ince bir kalın.

 • Alesseapl

  ülkemize rus garılar gelecekse oyum inceye

 • AltinAdam1993

  göriciz

 • Sylmz41

  Güzel proje

 • Ordayım33

  İmkansız değil bence

 • Mertt99

  Ya offff

 • Eziremsem

  Eline sağlık

 • Gizli Üye

  cok basit seyler düsünüyorlar.. bundan ne umut beklenir yaaaa

  • bykamaimasen

   dimi kıraathane varken ne yapalım doları. sattığımız şeker fabrikalarının ürettiği şekerlerle yapılan kekleri ithal eder getiririz. baktık çay da üretemiyoruz onu da ithal ederiz. oturur reisimizi öven gazeteleri okuruz sosyalleşiriz. ne işimiz var dolarla

 • Gizli Üye

  O seloyu cikarirsan teror tekrar canlanir yerrak bulursun 60 milyonu

 • Gizli Üye

  Yav he he.

 • Gizli Üye

  üretim muharrem üretim :D başka yolu yok bu işin bu ülkeyi üretimden başka sey kurtarmaz

 • Gizli Üye

  Bu tür vaadler ile bizi kandıramazsın.
  Makarna ve kömür ver biraz dinden bahset, camiden 2 foto at.
  allah kitap de. beliki bir şansın olabilir.

  • Ansur

   Makarna artık eski moda oldu , patates ve soğan daha iyi.

  • Hahah dimi ama çok haklısın görüş sahibi

 • Gizli Üye

  normaldir gelebilir inanirim secilirsen kendini yaratici sanan buyuk ulkelerle beraber yoneteceginiz icin ulkeyi

 • Gizli Üye

  Kendi partisine genel başkanlık yapamayan adam memleketi yönetecek. Muhafazakar kesimden oy alabilmek için hacı hoca gibi gözükmeye çalışan ezik bir adamın teki, seçim sabaha alır gulliyi oturur yine olduğu yere. Chp den ne hayır gelmiş memlekete birde bu Ceviz ile deniyor şansını... Yİne Tayyip Erdoğan Cumhur başkanımız olacak ve sizde istesenizde istemesenizde alkışlayacaksınız:))

Yükleniyor...