İngiltere Dışişleri Bakanı, 18 Dakika Boyunca Telefonda İşletildi

İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın, 18 dakika boyunca Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile konuştuğunu zannederek Rusya, Suriye ve Salisbury'deki zehirlenme olayları hakkında konuştuğu ortaya çıktı

İngiltere Dışişleri Bakanı, 18 Dakika Boyunca Telefonda İşletildi

İngiltere Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Bakan işletildiğini anladı ve görüşmeyi sonlandırdı. Biz de kontrol ettik ve telefon şakası olduğunu hemen anladık." denildi.

İngiltere basınının bildirdiği üzere, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İngiltere'nin Salisbury kentinde yaşanan zehirlenme olayı ile Suriye'nin görüşüldüğü telefon şakasına ilişkin bakanlık açıklamasında, "Salisbury ve Suriye'de kimyasal silah kullanımı ile Ermenistan'daki son olaylar ciddi meseleler. Bu çocukça hareketler, arayanın ve arkasındakilerin ciddiyetsizliğini gösteriyor." eleştirisinde bulunuldu.

İngiltere Dışişleri Bakanı, 18 Dakika Boyunca Telefonda İşletildi

2015 yılında, dönemin İngiltere Başbakanı David Cameron da kendini İngiliz hükümetine bağlı dijital iletişim ve istihbarat kurumunun (GCHQ) direktörü Robert Hannigan olarak tanıtan bir kişinin tarafından işletilmiş ve bunun üzerine güvenlik yöntemlerinin tekrar gözden geçirilmişti.

İngiltere Dışişleri Bakanı, 18 Dakika Boyunca Telefonda İşletildi

Bununla da sınırlı değil. Radyo sunucusu Steve Pen, 1998'de, dönemin Muhafazakar Parti lideri William Hague olduğunu iddia ederek, dönemin Başbakanı Tony Blair'la görüşmüştü. Bunun üzerine, Başbakanlık santrali "Tony ile görüşmek istiyorum" diyen binlerce kişinin telefonuna maruz kalmıştı.

Hakan Güray / KizlarSoruyor Haber Editörü


0|1
2030
Hakan Guray KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Artık devlet anlayışı öldü zenginler öldürdü ama devletlerin parçalanmasınıda istemyirolar. Devletler eğer derebeyliklere bölünürse saldırılar başlar ve buda ülkeleri ve halkları sürekli sömüren zenginlerin işine gelmez çünkü ilk odak noktası bunlar olacaktır. Diyeceğim şu.. işin ehli olmayanlar ciddiyetsiz kişiler ve tamamen belli başlı kişilerzenginlerin çıkarlarına uygun davranan bu kişiler birşerlerde bulunuyor ve halkları kandırıp paralarını sürekli çalıyorlar. buda işin ehli olmayan birinin düştüğü bir tuzak. rothschild ailesi malumunuzdur ingiltereyi elinde tutan güç olarak karşımızda duruyor. Ne nedir artık insanlar biliyor ve bilmeyede devam edecek

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Soruyu görünce bu adam aklıma geldi hemen, resmini goruncede hiç şaşırmadım. Değişik bir tip, biraz aptal, ülkelerin yönetimlerine gelen bu tipler yüzünden inşallah 3. dunya savaşı çıkmaz. Eline emeğine sağlık.

  1|1
  0|0
 • Bu adam yine iyi, 18 dk ka işletilmiş. Bizim ki 16 yıldır işletiliyor.. Aldatıldık, milletimden af diliyorum demişti birileri :)

  0|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 28

Yükleniyor...