12 Saat Boyunca #KokunHalaÜzerimde! Duş Keyfini Katlamanın Sırrını Keşfet!
Kapat

World Cup

Dünya Kupası Kataloğuna Giren "Rus Kızları Tavlama Taktikleri" Tepki Topladı

Melike Gozence r

Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası'nın yaklaşması üzerine, Arjantin Futbol Federasyonu'nun hazırladığı "Rus kadın tavlama yöntemleri" isimli el kitapçığı tartışmalara yol açtı ve büyük tepki topladı. Bunun üzerine Arjantin, Rus kadınlardan özür diledi.

Dünya Kupası Kataloğuna Giren

Dünya Kupası için, Arjantin Futbol Federasyonu’nun hazırladığı bu kitapçıkta Arjantinli erkeklerin Rus kadınlarla iletişime geçerken nelere dikkat etmesi gerektiği absürt bir şekilde anlatılıyor. "Bir Rus kadınla birlikte olma fırsatı yakalamak için ne yapmalı?" başlığıyla Arjantinli erkeklere farklı tavsiyeler veriliyor.

14 Haziran'da başlayıp 15 Temmuz'da sona erecek ve Rusya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası ile ilgili hazırlanan broşürü oldukça eleştiren Arjantinli gazeteci Roberto Martinez “Arjantin Futbol Federasyonu, bir Rus kadını nasıl tavlayacağımızı öğretiyor” diye duyurdu. Bu olayın patlak vermesinden sonra Twitter üzerinden gelen tepkiler çığ gibi büyüdü.

Bu kitapçıkta yer alan taktiklerden bazılarını sizler için derledik.

Dünya Kupası Kataloğuna Giren

Rus kızlar sıkıcı erkeklerden nefret eder. Konuşacak bir şey bulamıyorsanız, ülkenizden, ülkenizdeki geleneklerden, günlük yaşamdan bahsedin.

Rus kadınları etkilemek için sahip olduklarından ve parandan bahsetmelisin...

Dünya Kupası Kataloğuna Giren

Rus kızlar da diğer kızlar gibi temizliğe, giyime ve kokuya dikkat eder. Onlar için ilk izlenim çok önemlidir.

Onlara yatılacak kadın gibi davranılmasından hoşlanmazlar. Onlara özel ve önemli olduklarının hissettirilmesini isterler.

Dünya Kupası Kataloğuna Giren

Onların değerlerine ve isteklerine saygı gösterin. Cinsellik hakkında aptalca sorular sormayın. Ruslar için cinsel yaşam özeldir ve ortalık yerde konuşulmaz.

Rus kadınlar, negatif ve olumsuz erkeklerden nefret ederler.

Dünya Kupası Kataloğuna Giren

Klasik sorular sormayın, orijinal olun. Sizi daha iyi tanımak isteyeceklerdir, sorularını yanıtsız bırakmayın.

Yeni bir yüz olduğunuz için Rus hemcinslerinize karşı avantajınız olacaktır. Kendinize güvenin...

Tepkiler karşısında özür dilendi.

Gelen tepkiler üzerine Arjantin Futbol Federasyonu, soruşturma başlattı ve bölümün baskı hatasından kaynaklandığını belirtti. Taktikler işe yarar mı bilinmez ama bu tür haberlerin Rus kadınlarını oldukça üzdüğü aşikar.

Melike Gözence / KizlarSoruyor Haber Editörü

Dünya Kupası Kataloğuna Giren "Rus Kızları Tavlama Taktikleri" Tepki Topladı
84
32
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • rdy2d
  Yazdıklarımdan ötürü sapık sanmayın ama yıllardır Antalyada yaşayan birazda ortamcı birisi olarak birde ben yazayım. Aşağıda bir üyeden okudum sanki cok mu namuslular yazmış ruslar icin namus seks yapmak degil bir ilişkiye başladıktan sonrasıdır. Bir ilişkin varken başkasıyla takiliyorsan o zaman namussuzsun işte. Bir diğer konu kızı iyi gözlemlemek bundan kastım abazalar gibi bakıp rahatsızlık vermek değil tabi ama dikkat edin çoğu erkek arkadaşıyla tatile geliyor. Birde kız arkadaşlarıyla falan tatile gelen kısım var bizi bunlar ilgilendiriyor. Bu kişiler buraya eğlenmeye gelmiş hemde arkadaş çevresiyle birlikte bunu fark ettik mi olayı çözdük demektir zaten. Sonrası ingilizce (bazıları sırf aşırı milliyetci oldugundan dolayi bilmiyor) ya da rusça nazik tebessümlü bir tanışma sorusu olmalı. Club ortaminda Tanışma sorusu kesinlikle birşey ısmarlamak uzerine olmali. Mesela iyi eğlenceler hiç apple martini içtiniz mi muazzam, isterseniz birlikte deneyebiliriz ben ismarliyorum derseniz o kadın büyük bir ihtimalle sizi reddetmeyecektir. Zaten görebileceğiniz en düşük egoya sahip kadınlar gerçekten... Ayrıca o esnada dans ediyorsa ilk basta mesafenizi koruyarak biraz karşısında dans edin çok fazla göz teması kurmayın sanki kendi halinizde takılıyor gibi sonra yavaşça bir elinizi uzatın eline doğru elinizi tuttuysa oda sizinle dans etmekn istiyor demektir beraber yapılan club danslarına geçebilirsiniz 😊 Ha birde sakın utangaç davranmayın kadın ben tatil için geldim bunla uğraşamam bana daha ozgur ruhlu bir erkek lazım diye düşünüp postayı koyar. Antalyaya ilk geldiğimde başıma geldi 😄Iyi günler
  Görüş hala geçerli mi?
  • Antalyada var mı çok çok güzelleri barbara palvin tadında falan

  • rdy2d

   @Kırmızıojem1 Zaten genel olarak yabancıların gerek erkekler olsun gerek kadinlar olsun genetik olarak biz Türklerden çok daha şanslı olduğunu söyleyebilirim. Ben normalde sarışın kadınlardan hoşlanıyorum ve evet o ayarda rus kadinlari gördüm. Zaten çoğu fitness modellik falan yapıyor. Asıl senin soruna gelirsek Barbara Palvinin ikizi diye nitelendirebileceğim bir kız gördüm müthiş benziyordu ama yaşi küçüktü 17-18 falandır sanırım.

  • Hmm. Var yani öyleleri diyorsun. Gördüğün en güzel kız o muydu

  • Hepsini Göster
 • Chronmds
  Türk kadınları mı Rus kadınları mı deseler Türk kadınları derim.

  Yanlış anlamayın güzelliğinden değil kendimizi kandırmaya gerek yok Rus kadınları çok daha güzel Türk kadınlarından.

  ama sorun şu Türk kadınları gibi güçlü ve karakterli değiller.

  Görüş hala geçerli mi?
  • kays-misali

   Ne alaka bizim kizlariniz cirkinmi

  • @kays-misali Karakterli diyor , güzel olup da karaktersiz olmak mı iyi?

  • kays-misali

   @Çokacillütfen2 valla siz erkekler o güzelligo karaktere degisiyorsunuz yalan söylemeyin simdi

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye
  Rusya'da yaşıyorum. Bütün Rus kızları Türklere, Özbeklere, Azerilere, Ermenilere alay ediyor. 'Haç' ya da 'çurka' derler. Kötü anlama geliyor. Türkiye'ye bazıları biraz eğlenmek için gidiyorlar, kocalarını aldatmak için. Bir Rus kadını söylediği gibi, 'pis deneyimler' için Türkiye'ye gidiyorlar.
  https://www.youtube.com/watch?v=3_x0ffb3HrU Burada bunları Rusça'da anlatıyor. Bir Rus kızın yorumu (Анастасия е); 'Bir haftalığına tek başına Türkiye'ye gittim, yol parasını kocam karşıladı, sadece tatil yapmak için gittim, Türklere falan ihtiyacım yok, o yüzden herkes s*k*şmek için gitmiyor Türkiye'ye, folloş AIDS'li Türklerle yatmaya ıyy derim'.
  Görüş hala geçerli mi?
  • simiramiz

   Tamamen yalandır, rus gayet samimi arkadaşlarım var böyle bir önyargıya sahip değiller bize karşı. Kendi milletinizi düşürmeye çok meraklısınız

  • Gizli Üye

   @simiramiz Bana niye söylüyorsunuz bunları, Rusya'da yaşayan bir Türk olarak duyduklarımı söylüyorum

 • Balinaa
  Ruslar ciselliği ulu orta yerde konuşmayıp, ulu orta yerde yapıyor bu ne yaman çelişki. Rusya'ya gitmiş mi o adam ya da aşırı rus düşkünü bir sapık.

  Rusya çok rahat bir yer soğuk olmasına rağmen açık saçık dolaşırla ilişkilerini de ulu orta yerde yaparlar konuşmayı bırak.

  Adamın beyni şeyine çalışıyor böyle bir kitap onun için normal olabilir.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3082
 • ozianna
  Latin erkekleri Türk erkekleri kadar olmasa da çok abazalar gerçekten. Onlar için kadının rus olması da önemli değil onlar da bizimkiler gibi her gittikleri memlekette bir kadınla cinsellik yaşayayım da öyle döneyim derdinde :-D ama çok ayıp yani kadınlardan bu şekilde bahsedilmesi
  • ozianna

   bir de Rus kızı yazınca internette o kadar güzel kız resimleri var ki ulan bu ruslar iş hayatında neden yok dersin. Bizim ofiste de var 4 tane rus kızı bunları rusyanın neresinden topladınız diyesim geliyo :-D hiç güzel değiller ya ofistekiler ama nedense rus deyince internette aşırı güzel resimler. Biraz abartıyolar bence çok rus gördüm ama internettekiler kadar güzellerine pek rastlamadım

 • qolokisP
  Benim bence yi çalmış namızssızlar )))) 😂😂
  Neden Rus Kızları? ↗
  • Everloving

   Sizin yaptığınız çok büyük ayıp. Başka ülkenin, başka kültürün kadınını, kendi ülkenin kadınına tercih ediyorsan sen adam madam değilsin. Biz Türk erkekleri için asla böyle bir karşılaştırma yapmazken, siz böyle saçma sapan, hormonlarınızdan kaynaklanan hayal dünyanıza aldanıp böyle karşılaştırmalar yapıyorsunuz. Bir sürü oldukça çok Alman ve İngiliz erkekle tanıştım arkadaş olarak. Hiçbirisinde "Rus kızlarını çok beğeniyorum, Rus kızıyla evleneceğim, Rus/ slav kızları şöyle böyle, Rus kızları İngiliz/Alman kızlarından daha iyi" vs saçmalıklar duymadım bir kere bile. Aksine birbirlerine çok bağlı, kendi milletini tutuyorlar. Neyse siz değişmezsiniz, uğraşılmaz sizin gibilerle. 😒😒😒

  • qolokisP

   @Everloving Hakaretle başladın, önyargıyla tamamladın. Seni ve senin gibileri neden seveyim?

  • Ateist_Türk

   @Everloving " Biz Türk erkekleri için asla böyle bir karşılaştırma yapmazken," muhahahaha Evet evet eminim öyledir. Feminizm varken, Türkiye'de bu kadar erkek düşmanı uygulama ve kanun varken, siz bizim gibi sakallı, geniş omuzlu Türk erkeklerini unutun. Rus kızları forever. <3
   Ne zaman ki feminizm, erkek düşmanlığı biter, erkek hakları tesis edilir, o zaman işler değişir.

 • Junker
  Haber editörü mü? Skdjemqmdnmwksmswkksjsw
  Beni bağlamaz Türk kızlarına dil uzatmasınlar yeter.
 • BalkanTürkü
  Hadi oradan ne üzülecek Rus kadınları çoğunun amacı seks yapmak zaten.
  • BalkanTürkü

   Aynen çok üzülmüşlerdir Rus kızları sorma.

 • Bence ortada özür dilenecek, tepki gösterilecek bir durum yok.. Rus kadınları tüm dünyaca seks amaçlı erkeklerin ilgisini çekerler. Ve metinde geçen tavlama taktikleri de sadece rus kadınları için değil tüm kadınlar için genel geçer şeylerdir.
 • Aysun077
  bir tavlayamadınız şu rusları tavlayında beraber rusyaya gidin bizde kurtulam sizden
  • -MAYK

   Ben gidiyorum 😛

 • pocomotoist
  Saygısızlık olduğu kesin ama her zaman dediğim gibi milletinden dolayı dikkat çeken kadınlar Ruslar, Slavlar, Brezilyalılar ve Venezuelalılardır.
  Güzel kadınlar, yapacak bir şey yok.
 • volkankimki
  Dünyadakiler olarak seviyoruz kadını metalastirmayi, bir araç gibi kullanmayı...
 • khaleesi91
  Normaldir. Ruslar azcık güneş görsün güneşlenmeye çıkarlar hemen. Aslında taktiğe gerek yok.
 • Nigza1
  Ne olarak algılandıklarının maalesef özetidir. Neden kimse Türk kadınları için böyle yazmaz başlık atmaz bir düşünün. Hayır mesele güzel olmamak değil. Ne sekilde tanındığın.

  Kadınlara cinsel obje olarak bakanlarda değil sadece suç. Kadının kendisinde biter asıl iş. Duruşta biter.

  Fena bir başlık atılmış. Çok aşağılayıcı. Ama suç sadece başlığı atanlarda değil.
 • Alexander-Delarge
  Rus kizlarini tavlama taktigi maktigi yok. Iyi gorunuyorsaniz (ve bu iyi cok ust duzey bir iyi degil) merhaba demeniz yeterli. Cok sevisgenler.
 • sempati1299
  Rusyada 5 Samarada 5 yıl kaldım daha oncede yazmıstım ama Rus kızları aslında cok cok abartılcak şekilde değiller 20 tanede 1 tane anca cok guzel cıkar
 • BirMelek1
  kadına saygıları yok rusya dıye bagırmayı bılırler
  once ınsan olacak bı toplum
 • SosyeteDelikanlisi
  Abi şaka gibi böyle bir kurum bildiğin el kitapçığı hazırlamış. Seviye yerlerde.
 • İnekliPijama
  İyi bari. Sadece bizim ülkede ''sen istiyor duj'' olayı yokmuş. Sevindim.
 • entelman
  7 sene yaşadım Slav ülkelerinde. Oraların kızları ayrı bir dünya! Arjantin aslında güzel bir hizmet sunmuş vatandaşlarına.
 • SonMuhterem
  Bizim buralara gelip iki hafta staj yapsalar yeterli taktik için 😂
 • Yumpi
  Kuş avlama teknikleri gibi olmuş

  Rus kızlarını kuş sandılar zahar
 • adrenalin64
  Ne gerek varsa yaklaşmayı bildikten sonra her kız ayarlanır Rus kızları da en kolayları arasındadır zaten.
 • Fatihh93
  Rus kızlarını tavlamak için bunlara gerek yok ki. Esmer ve yakışıklı olmak yeterli 😂
 • buketkargaogluu
  Yatılacak kadın gözüyle bakılmamasını her kadın ister hani Rus kadıbları türk kızlarından farklıydı 😂😂🖑
 • Sinan0161
  Bu insanlıkmı şimdi. Bütün ordaki kızları bir kalıba koyup böyle şeyler paylaşması. Batı gerçekten insanlıktan çıkmış bir osmanlı tokadı yeme zamanları gelmiştir.
 • Nəməsis
  Gerçekten iğrenç bir yaklaşım. Her kadın için rencide edici bir durum.
 • Fkusnahuy
  Bunlar sadece rus kızları için geçerli değil ki.
  Hemen her kız için genel geçer konular aslında.
 • efe-efem
  boş verin rusları lehler, çekler, slovaklar, norvet isveç ülkelere bakın rusların adı çıkmış
 • rrevolutionn
  Tepkide haklılar kitapçığa/rehbere böyle birşey konulur mu, oldukça ciddiyetsiz..
 • Türk_Erkeği20
  Bunlara gerek yok bence 1 şişe votka 2 3 guzel kelime rus tamam :D benim dedem çarlık rusya kürdü :D
  • Jüjjüli

   Kardeşim gaga bulutu falan mı izliyosun youtube dan 😄😄😄😄😂 onun profil fotosu da ayni seninki gibi

  • Everloving

   @Jüjjüli Gaga Bulut reis😆😆😆😆

  • @Jüjjüli o benden almıştır benim hesap çok eski cs de de aynı resim var gaga bulut kim ben youtuberlardan sadece mühendislik dersleri anlatanları biliom :D tokta akademi khan academy yi sor bana :D engineeringtr yi sor :D

 • Naneli-parfüm
  Rus bayanlar pek de öyle göründüğü gibi değiller, soğuk bir ülkeden geldiklerinden belki de, çok soğuk bir tabiata sahipler...
 • kodumunişsizi
  Rusça bilmeden Rus kadınlarını o Arjantinli kekolar b0k tavlarlar. Ruslar İngilizce bilmez
 • Kâlpkırrmz
  Sadece rus kadınların özelliği değilki bunlar, küstahça bir yaklaşım.
 • Çokacillütfen2
  Rusları resmen mal yerine koymuşlar hahahah 😂😂😂
 • Saw89
  bunlardan biri şaş kaza sevgilim olsa her telefon çaldığında kesin ayrılmaya arıyor diye düşünürdüm heralde :)
 • Gungorb
  Antalya'da ki rus kadınlarını tavlamak zor değil ki taktiğe gerek yok
 • Aliistanbul3455
  Demek ki sade Türkiye de yokmuş ama bizi geçemezler
 • demircanali
  gorundugu kadar abaza bir toplum degilmisiz demek ki sukur :D
 • BirGölgeninPeşinde
  Taktiğe gerek yok. Antalya'da biraz zaman geçiren herkes bilir Rus kadınlarını.
  • Denizasyaa

   Neden antalya

  • @Denizasyaa Rusların genelinin tatil tercihi olduğu için.

  • Denizasyaa

   Otelde çalışıyor da benim ki antalyada 😑

  • Hepsini Göster
 • VeryWell
  Ben hepsini bilmeden uyguluyormuşum zaten. Yine de bu güne kadar kısmet olmadı.
 • Sahmeraninaskeri
  Bu bizim erkeklerin sürekli yaptığı bir şey
 • _dionysos_
  Türk kızlarını hiç birine değişmem..
 • zeus_hera
  bu kitapçığı nereden alabiliriz
 • yerlifilozof2
  ruslara baksen her gittikleri yer olay oluyor.
 • kudayay
  😁😁😁
  Prikolno
 • KaptanMagaralı
  Ne yapayım Türk kızı dururken Rus kızını :)
 • okurhanımm
  Türk kadınları var.
 • Rusasigi
  Rus kızları Türk kızlarına kurban olsun :P
 • poudree
  Çok ayıp olmuş
 • ZehriKuyu
  Taktik maktik yok. Bam bam bam
 • ersnkrcn
  Bencede böyle bir durumda lması gerekni yapmış.
 • rüzgar_sız
  Ozur dilendiyse konu kapandi demektir...

 • _karadenizli52_
  Emeğine sağlık güzel olmuş :)
YÜKLENİYOR...